Je liefde voor kerst groeit bij Intratuin Knaap Maatwoningen 'Bouwer op Maat' van HomePlan Roze lintje voor IJsselland Ziekenhuis Meer genieten van feestdagen bij Plus Wensveen HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 7 DECEMBER 2011 51 Kerstshow Intratuin Zoetermeer van start Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Je liefde voor kerst groeit bij Intratuin, en dat is te merken. Er is alles aan gedaan om de laatste periode van het jaar in een gezellige kerstsfeer te laten plaatsvinden. De winkel is omgetoverd in een sfeervolle en sprookjes achtige omgeving, zodat een bezoek aan Intratuin Zoetermeer een echte belevenis is vol kerstinspiratie. Heerlijk kerstshoppen en wegdromen dus bij Intratuin in de gezelligste periode van het jaar. Intratuin Zoetermeer heeft een betoverende kerstshow waar de uitgebreide kersteollectie wordt gepresenteerd. Het assortiment is rijkelijk gevuld met de nieuwste modellen kersthuisjes, alle denk bare kerstballen en overige decora tiematerialen om de boom te ver sieren. Maar ook serviezen, linten, kroonluchters, kaarsen en (kunst) bomen behoren tot de kerstcol lectie. Alle kerstartikelen worden in een sfeervolle ambiance gepre senteerd; vanaf de parkeerplaats tot aan de kassa's. Met de unieke kerstshow geeft Intratuin Zoeter meer haar klanten voldoende tips en inspiratie voor het aankleden van kerstbomen, kersttafels en kroonluchters om de meest gezel ligste kerstsfeer in huis en tuin te creëren. Intratuin, de groene belevenis. In tratuin Zoetermeer is een beleve nis in elk seizoen. Als tuincentrum en sfeerwinkel maakt Intratuin winkelen voor tuin, huis en bal kon tot een plezierige én inspire rende vrijetijdsbesteding. Kleurrijk, met een overvloed aan planten en bloemen. Sfeervol, met een ruim aanbod woonaccessoires en sei zoensartikelen. Praktisch, met een compleet assortiment dierenver- zorgingsproducten. Gastvrij met een gezellig tuincafé en een speel hoek voor kinderen. En altijd biedt Intratuin iets extra's: stylingtips, speciale acties en creatieve work shops die onze klanten elk bezoek weer op nieuwe tuin- en woon- ideeën brengen. r ki ÈA*Sfiii. Knaap Maatwoningen bouwt woningen voor aidswezen in Zuid-Afrika. Rotterdam - Knaap Maatwoningen bouwt niet alleen huizen in Rotterdam, Den Haag en Gouda, maar met ingang van deze maand ook in Zuid-Afrika. Mede uit persoonlijke interesse voor Zuid-Afrika vraagt Knaap Maatwo ningen meer aandacht voor de problematiek in Afrika door 'Bouwer op Maat' te worden van HomePlan. Als 'Bouwer op maat' steunt Knaap Maatwoningen HomePlan bij het bouwen van woningen voor aids wezen in Zuid-Afrika. Met het spon soren van een huis per jaar draagt Knaap Maatwoningen bij aan een goede huisvesting van kindgezinnen. Door de huizen van HomePlan en door begeleiding ter plaatse krijgen de kinderen weer kans op een goe de toekomst. Stichting HomePlan, gevestigd in Breda en opgericht in 1997, bouwt woningen voor de al lerarmsten in ontwikkelingslanden in Zuid-Afrika en Latijns Amerika. Het te bouwen huis is niet het doel maar het middel om ontwikkeling bij arme families mogelijk te maken. Capelle aan den IJssel - Het IJsselland Ziekenhuis staat niet meer op de zwarte lijst van de borstkankerzorg. Zorgverzekeraar CZ heeft laten weten dat het ziekenhuis weer een positieve beoordeling heeft gekregen op het gebied van borstkankerzorg en per januari 2012 gewoon weer een con tract krijgt. Feestelijke bijeenkomst Knaap Maatwoningen organiseert voor klanten en prospects voor vrij dag 9 december van 17.00 tot 20.00 uur een feestelijke bijeenkomst op het kantoor en in de showroom aan de Groeneweg 38. Onder het genot van een glas Zuid-Afrikaanse wijn krijgen de aanwezigen informatie over afgeronde, huidige en toekom stige projecten. Voor meer informatie: www.knaapmaatwoningen.nl en www.homeplan.nl. Door een kleine aanscherping in de gang van zaken rond het multidisciplinair overleg voldoet het IJsselland Zieken huis aan alle eisen die CZ en de Borstkanker Vereniging Nederland hieraan stellen. Het IJsselland Ziekenhuis scoort op alle criteria van CZ nu 'goed' of 'beste zorg' en op één punt 'kan beter'. Bovendien heeft het ziekenhuis begin december van Borstkanker Vereniging Nederland ook weer het roze lintje voor goede borstkankerzorg ontvangen. Begin oktober publiceerde Zorg verzekeraar CZ haar ziekenhuislijst voor borstkankerzorg. Het IJssel land Ziekenhuis werd toen nog ingedeeld in de categorie 'geen contract'. Dit had te maken met de samenstelling van het multi disciplinair overleg vóór operatie. Dit is een bespreking waarbij alle betrokken professionals het best passende beleid van de be handeling en zorg rondom een patiënt met elkaar af stemmen. Het overleg was, door afwezigheid van de ra diotherapeut, in de ogen van CZ onvolledig. Met een kleine aanscher ping in de werkwijze voldoet het IJsselland Ziekenhuis nu aan alle eisen die aan dit overleg worden gesteld. Het ziekenhuis is blij met het her beoordeling van CZ. Bestuurder Peter Draaisma: "Uit de eerste be oordeling van CZ zouden patiënten kunnen afleiden dat het IJsselland Ziekenhuis minder goede borstkan kerzorg levert. Dat is niet het geval. Het IJsselland Ziekenhuis levert goede zorg op dit gebied. Wij heb ben gemerkt dat de berichtgeving tot onnodige onrust heeft geleid bij onze patiënten. Daarom vinden we de herbeoordeling terecht." Nieuwerkerk aan den IJssel - De feestdagen staan weer voor de deur. Voor veel mensen staat de decembermaand gelijk aan veel stress. Dagenlang boodschappen doen om culinaire hoogstandjes op tafel te toveren, uiteraard met een feestelijke aankleding en een flinke dosis gezelligheid. Plus Wensveen biedt een helpende hand met een boek vol inspiratie, een gevarieerd feestdagenassortiment, een lande lijke proeverij avond en een online kerstbestelservice. Het feestdagenassortiment omvat een grote variatie aan feestelijke producten, zoals eensamengesteld wijnarrangement met zes flessen El Descanso, zalm en croüte en een aardbei-bavarois chocoladetaart met spectaculaire vuurfontein. Bij besteding van minimaal 15,- euro aan boodschap pen ontvangt de klant het gratis Plus Winterfeestboek. Een boek boordevol ideeën die van pas komen tijdens de feestdagen. Speciaal voor de kinde ren staan er leuke knutselideeën in en doe- en eropuit-tips voor de kerstvakantie. Voor donderdag 15 december organiseert Plus Wensveen 's avonds een proeverijavond. Klan ten kunnen dan meerdere producten uit het feestdagenassortiment proeven. Tenslotte maakt Plus Wensveen het de con sument makkelijk met een online kerstbestel service. Voor meer informatie en bestellijst: www.plus.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 51