Wat is een legger? De OliebollenBakkerij 10 Oliebollen r Gouda-St. Janskerk KERSTCONCERT npnVELLEKOOP www.hhsk.nl MEDEWERKSTER BINNENDIENST www.vellekoop.nl DV ZATERDAG 17 december Raadhuisplein, Nieuwerkerk aan den IJssel www.oliebollenbakkerij.com Vacature Voorzitter en lid van de bezwaarschriftencommissie (m/v) Bekendmakingen Informatiebijeenkomsten bagger- werkzaamheden Ringvaart en Hennipsloot Vergunningen Wi Wij zoeken een Voor meer informatie: 58 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 7 DECEMBER 2011 Tegen inlevering van deze bon Aanbieding loopt tot 23 december 2011 De legger is een (digitaal) kaartenboek dat de ligging van de waterkeringen aangeeft. Bij dit kaarten boek zit een beschrijving van alle kadevakken. In deze beschrijving is aangegeven wat de minimale maat is van de waterkering en wie de waterkering moet onderhouden. Zo is bijvoorbeeld de eigenaar van de grond waarop de kade ligt verantwoordelijk voor het dagelijks onderhoud van die kade. Een andere functie van de legger is om de kades te beschermen tegen factoren die de kade kunnen verzwakken of zelfs laten bezwijken. Het waterschap wijst gebieden aan waar beperkingen zijn voor wat u wel en wat u niet mag doen op en rond de kade. De legger van de waterkeringen geeft met een kernzone en een beschermingszone aan in welk specifiek ge bied een vergunning moet worden aangevraagd. Als u bij of op een waterkering woont kan het dus zijn dat uw perceel zich in een zone van de legger bevindt. Kijk dan eerst in de legger en vervolgens in de Keur - een overzicht van alle regels voor water gangen, kades en dijken - om te zien welke verorde ningen voor u van toepassing zijn De ontwerplegger'Boezemwaterkeringen en kade Eendragtspolder' ligt tot en met 12 januari ter inzage en is in te zien op www.hhsk.nl. Als u wilt, kunt u tot dan ook een zienswijze indienen. Rottekade nabij Ommoord Voor de Bezwaarschriftencommissie van het hoogheem raadschap van Schieiand en de Krimpenerwaard zoeken wij een nieuwe voorzitter en een nieuw lid. Deze onafhankelijke commissie hoort indieners van be zwaarschriften en adviseert het dagelijks bestuur over te nemen beslissingen op bezwaar. Ongeveer eenmaal per maand komt de commissie bijeen voor één of twee hoorzittingen (één dagdeel). Deze vinden plaats op het kantoor van het hoogheemraadschap. Voor meer informatie over onze organisatie en de vacatures belt u naar mevrouw Limahelu, secretaris van de commissie, telefoonnummer 010 45 37 274 (niet op woensdagen en vrijdagen) of kijkt u op www.hhsk.nl. Binnenkort begint een aannemer in opdracht van het hoogheemraadschap met baggerwerkzaamheden voor de Ringvaart en de Hennipsloot. Om u nog beter te infor meren over deze werkzaamheden houdt Schieiand en de Krimpenerwaard informatiebijeenkomsten. Voor informatie over de Ringvaart (binnen de gemeente Gouda) bent u van harte welkom op 7 december van 20.00 uur tot 21.00 uur in de kantine van SV Donk, Nieuwe Donkstraat 1,2809 NJ Gouda. Mocht u op deze dag verhinderd zijn, dan kunt u op 8 december naar de informatiebijeenkomst over de baggerwerkzaamheden in de Hennipsloot gaan. Voor informatie over de Hennipsloot bent u van harte welkom op 8 december van 20.00 uur tot 21.00 uur in dorpshuis Swanla, Burgemeester Klinkhamerweg 86, 2761 BJ Zevenhuizen. Mocht u op deze dag verhinderd zijn, dan kunt u op 7 december naar de informatiebijeenkomst over de baggerwerkzaamheden in de Ringvaart gaan. Meer informatie over de baggerwerkzaamheden vindt u op www.hhsk.nl. Het hoogheemraadschap zorgt voor het goed en veilig functioneren van waterkeringen, wegen en watergangen. Ook het gezond houden van het oppervlaktewater hoort daarbij. Om aan deze taken te voldoen verleent het hoogheemraadschap watervergunningen, ontheffingen Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens (RW) en stelt maatwerkvoorschriften op. Capelle aan den IJssel - (K.11.654,21 november 2011) gemeente Capelle aan den IJssel, aanbrengen van beschoeiing, Sara Burgerhart Erf, Weteringenstraat, Meidoornveld Zuid en Wisselspoor West; - (K.11.649, 28 november 2011) Colt Technology Services B.V., leggen van twee glasvezelkabels, Rivium Promena de 160; - (K.11.657,29 november 2011) 's-Gravenhof Vastgoed BV, slopen van een bedrijfspand en het bouwen van een appartementencomplex, Evertsenstraat 1-9; - (K.11.622,29 november 2011) N.V. Eneco Beheer, verwij deren en leggen van kabels, Groenedijk 18a; - (K.11.663,, 30 november 2011IJsselstede B.V., tijdelijk plaatsen van een reclamebord, Ketensedijk 47. Waddinxveen - (K.11.619,30 november 2011) N.V. Stedin Midden-Holland, verwijderen en leggen van kabels en leidingen, Jan Dor- rensekade-Oost. Zevenhuizen - (K.11.584, 23 november 2011GMB Civiel, B.V., realiseren van een doorlaatconstructie inclusief bedieningsgebouw, Slingerkade in de Eendragtspoder. De vergunningen en de ontheffingen liggen ter inzage op het kantoor van het hoogheemraadschap. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen, tel. nr. 010 45 37 335. Tegen de vergunningen/ontheffingen kunt u schriftelijk tot zes weken na de bij de vergunningen genoemde be- sluitdatum bezwaar indienen bij het hoogheemraadschap. Voor meer informatie over één van de bovenstaande artikelen kunt u contact opnemen met onze klanteninformatie, telefoonnummer 010 45 37 356 of kijken op onze website www.hhsk.nl. Maasboulevard 123, 3063 GK Rotterdam. Hoogheemraadschap van Schieiand en de Krimpenerwaard w BEMIDDELING TAXATIES ADVIES I makelaardij - onteigeningszaken JUJ BLEISWIJK Tel. (010) 521 76 66 d"SSffl£.:.' BIB week 49, nr. 100 Chr. Mannenkoor Con Forza en Jong Forza-Woerden o.l.v. Bert Moll I Chr. Mannenkoor Eiland Urk o.l.v. Gerrit Schinkel V),* Willemijn Het Groot Nationaal Strijkorkest Arjan en Edith Post trompet Martin de Deugd viool e.v.a. Ds.A.A. Egas, meditatie A Aanvang 19.30 uur Toegang: 12,50 In voorverkoop €10,00 (kinderen 5,00) www.conforza-mannenkoor.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 58