Zuidpias Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht Start CJG inlooppunten in Moordrecht, Moerkapelle en Zevenhuizen Loop gewoon eens binnen! Informatieavond bestemmingsplan Groene Zoom gemeente WEEK Él centrum voor #^4 jeugd en gezin HART VAN HOLLAND I Dir KRANT VOOR DEZUIDPLAS I 7 DECEMBER 2011 Alle CJG locaties in Zuidpias Goed voorbereid zijn heeft u zelf in de hand. Kijk op www.zuidplas.nl hoe u zich kunt voorbereiden. Volgende week starten in Moordrecht, Zevenhuizen en Moerkapelle de inloopspreekuren van het Centrum voor Jeugd en Gezin. CJG Moordrecht en CJG Zevenhuizen houden vanaf volgende week twee maal per week inloopspreekuur en CJG Moerkapelle heeft wekelijks spreekuur in basisschool de Rehoboth. Het CJG in Nieuwerkerk aan den IJssel wordt nu verbouwd en opent medio januari 2012 haar deuren. De medewerkers van de inlooppunten bieden een luisterend oor, geven tips en beantwoorden kleine en grote vragen over opgroeien en opvoeden. Zonder afspraak en de hulp is gratis! Loop gewoon eens binnen. In het Centrum voor Jeugd en Gezin werken medewerkers van verschillende organisaties samen. Zo zijn in het CJG bijvoorbeeld een medewerker van het consultatiebureau, een (school) maatschappelijk werker en een medewerker van het Opvoedbureau werkzaam. Samen vormen zij één loket waar ouders, verzorgers en jongeren terecht kunnen voor informatie en advies bij opgroeien en opvoeden. Bij grote vragen coördineert het CJG de zorg of verwijst door naar gespecialiseerde hulp. In Oud Verlaat en jongerencentrum 't Blok te Nieuwerkerk zijn al CJG inlooppunten gevestigd. Kijk voor de spreekuren daar in onderstaand schema. CJG Nieuwerkerk aan den IJssel (Centrale balie) Raadhuisplein 35 2914 KA Nieuwerkerk aan den IJssel Maandag tot donderdag van 09.00 uur tot 12.00 uur Vrijdag van 13.30 uur tot 16.30 uur (vanaf januari 2012) CJG Moordrecht De Kraal Beatrixstraat 15a 2841 VS Moordrecht Maandag van 13.00 uur tot 14.00 uur Donderdag van 13.00 uur tot 14.00 uur CJG Zevenhuizen Dorpsstraat 75 2761 AA Zevenhuizen Dinsdag van 9.30 uur tot 10.30 uur Donderdag van 13.00 uur tot 14.00 uur CJG Oud Verlaat Basisschool De Nessevliet Wollefoppenweg 40 2761 DP Zevenhuizen Iedere eerste dinsdag van de maand van 13.00 uur tot 15.00 uur* CJG Moerkapelle Basisschool De Rehoboth Raadhuisstraat 38 2751 AV Moerkapelle Dinsdag van 13.15 uur tot 14.15 uur* (m.u.v. de schoolvakanties) (m.u.v. de schoolvakanties) CJG Jongeren inlooppunt 't Blok IJsermanpad 1 2911 PH Nieuwerkerk aan den IJssel Woensdag t/m vrijdag van 14.00 uur tot 18.00 uur Zuidplas Meer informatie I www.cjgzuidplas.nl E info0cjgzuidplas.nl T 0900-4440008 r i Op dinsdag 13 december 2011 organiseert de gemeente Zuidpias een informatieavond over het bestemmingsplan Groene Zoom, vanaf 19.30 uur in het raadhuis aan het Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJsset. Wij nodigen u van harte uit om bij deze informatieavond aanwezig te zijn. Plangebied De Groene Zoom is het landschappelijke, deels open gebied tussen de kernen Capelle aan den IJssel en Nieuwerkerk aan den IJssel van ongeveer 450 meter breed. Aan de noordkant wordt de Groene Zoom begrensd door de A20, aan de zuidkant door de Schielandweg. Bestemmingsplan Het huidige bestemmingsplan is verouderd en dient geactualiseerd te worden. De gemeente wil richting geven aan de toekomstige ontwikkelingen in de Groene Zoom en heeft middels de vaststelling van de structuurvisie Groene Zoom de ontwikkelingskaders voor de actualisatie van het bestemmingsplan vastgelegd. De Groene Zoom is belangrijk voor instandhouding van de open landschappelijke buffer tussen Nieuwerkerk aan den IJssel en Capelle aan den IJssel. Uitgangspunt voor de toekomst is instandhouding en versterking van de bestaande landschappelijke en recreatieve kwaliteiten, zowel ruimtelijk als qua gebruik. De gemeente beschikt niet over de middelen om het gebied aan te kopen en te veranderen. Initiatief voorontwikkeling en verandering ligt bij de eigenaren en gebruikers van het gebied. Doel informatieavond De informatieavond is als opstartfase van het bestemmingsplan bedoeld. Door middel van een uitgebreide inventarisatie is de huidige stand van zaken in kaart gebracht. Tijdens de informatieavond willen wij graag deze startsituatie aan u presenteren, waarmee we een begin zullen gaan maken met de actualisatie van het bestemmingsplan. Daarnaast zullen we tevens de planning voor de actualisatie van het bestemmingsplan kenbaar maken. Verder gaan wij graag met u in gesprek over het bestemmingsplan en eventuele toekomstige wensen voor dit gebied en geven wij graag antwoord op uw eventuele vragen. De inbreng en reacties vanuit de informatieavond worden waar mogelijk en gewenst verwerkt in de stukken ten behoeve van de opstartfase om vervolgens vanuit daar te werken naar een eerste voorontwerp bestemmingsplan Groene Zoom. Indien u zich wilt aanmelden voor de informatieavond dan kan dit per email via secretariaatvrom0zuidplas.nl. U kunt zich ook telefonisch aanmelden bij het secretariaat van de afdeling VROM via 0180-637711. Graag aanmelden voor 12 december 2011. Als u nog vragen heeft, kunt u contact opnemen met H. Fawzi van de afdeling VROM, bereikbaar via (0180) 330 300. L J Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulieren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Sportlaan 126, Moordrecht. (2e publicatie) 1-kamerwoning (Galerijflat zonder lift, 2e verdieping) Beschikbaar per: 13 december 2011 Bruto huur: 270,97 per maand Voorwaarden: Max. 1 persoon tot 27 jaar Maximum bruto inkomen 21.625,— Prinses Beatrixstraat 38, Moordrecht. 2-kamerseniorenwoning (begane grond) Beschikbaar per: 30 december 2011 Bruto huur: 345,87 per maand Voorwaarden: Vanaf 65 jaar Maximum bruto inkomen 1 persoon €20.325,-- Maximum bruto inkomen 2 personen 27.750,-- Graaf Willemstraat 11, Moordrecht. 4-kamer eengezinswoning Beschikbaar per: 2 januari 2012 Bruto huur: 473,66 per maand Voorwaarden: Minimaal 2 personen Maximum bruto jaarinkomen 33.614,-- Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Klutendreef 60, Moordrecht. 5-kameretagewoning (Portiekflat zonder lift, 1e verdieping) Beschikbaar per: 3 januari 2012 Bruto huur: 521,90 Voorwaarden: Minimaal 4 personen Maximum bruto jaarinkomen 33.614,— Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier voor de huurwoning of woonwagenstandplaats bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 12 december 2011 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier of de gevraagde inkomstenverklaring (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. MMBWMMii'Ml.iliaf 'IM MWBSMHMTMWIi <KI'I llWf'll li i yUMIIL ".I! JM Uillll 11

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 5