Verzending parkeerontheffing VERVOLG BEKENDMAKINGEN 4 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS\7 DECEMBER 2011 Bekendmaking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Ontwerpbestemmirigsplan "Oost Ringdijk 3 Moordrecht" Bekendmaking Wet milieubeheer Bekendmaking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Bodemkwaliteitskaart en Nota Bodembeheer Midden- Holland vastgesteld Beheersverordenirig gemeentelijke begraaf plaatsen vastgesteld Telecommuriicatie- verordenirig vastgesteld Verkeerde gegevens? bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat tenminste naam en adres van de indie ner, de dagtekening, een omschrijving van het bestuit waartegen het bezwaar zich richt en de gronden van het bezwaar. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan de IJssel. INTREKKING AANVRAAG OMGEVINGSVERGUNNING Burgemeester en wethouders hebben de volgende aanvraag ontvangen: Aanvraag omgevingsvergunning milieuneu- trale verandering Voor bepaalde veranderingen binnen een inrichting kan worden volstaan met het volgen van een kortere procedure voor het verlenen van een omgevingsvergunning. Een aanvraag hiertoe was ingediend door: Tankstation van Weelde B.V.: het verbou wen van een tankstation op het perceel Europalaan 2, 2912 TD Nieuwerkerk aan den IJssel. De aanvraag was ingediend op 21 september 2011. De ingediende aanvraag wordt ingetrokken vanwege het volgen van een nieuwe proce dure, waarin deze verandering is opgenomen. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias maken op grond van artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening in samenhang met afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht het volgende bekend. Met ingang van 8 december 2011 ligt het ontwerpbestemmingsplan "Oost Ringdijk 3 Moordrecht" met bijbehorende stukken ter inzage. Ontwerpbestemmingsplan Ter uitvoering van de uitspraak van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State van 15 juni 2011 is een nieuw bestemmingsplan opgesteld voor het perceel Oost Ringdijk 3 te Moordrecht. In haar uitspraak inzake bestemmingsplan Westergouwe heeft de Afdeling aangegeven, dat de bestemming Agrarisch Bouwblok (A-BB) op het agrarisch bouwperceel aangepast moet worden. Dit ontwerpbestemmingsplan voorziet hierin door het bouwvlak Oost Ringdijk 3 opnieuw te bestemmen, zodat op grond van de overwegingen van de Raad van State de huidige bedrijfsvoering (een paardenhouderij) kan worden voortgezet op de gronden met de bestemming 'Agrarisch-Paardenhouderij'. In het verlengde hiervan wordt in dit bestemmingsplan ook het bij rechthebbende in eigendom zijnde weidegebied meegenomen, zodat het weiden van paarden ten behoeve van de paardenhouderij kan worden gegarandeerd. Het plangebied is gelegen in ten noordwesten van het dorp Moordrecht en ten zuidwesten van het plangebied Westergouwe. Ter inzagelegging Het ontwerp bestemmingsplan met bijbehorende stukken ligt vanaf 8 decem ber 2011 gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Tegen betaling van leges kan een afschrift verstrekt worden van de ter inzage gelegde stukken. De stukken zijn in deze periode digitaal te raadplegen op www.ruim- telijkeplannen.nl/?planidn=NL.IMR0.1892. Bp0ostringdijk3-0w01 Het plan is ook te downloaden vanaf de .FTP server van de gemeente http://zuidplas.gemeentedocu menten.nl/ onder nummer NL.IMRO.1892. BpOostringdijk3-Ow01. Qp de website van de gemeente Zuidpias www.zuidplas.nl is het plan tevens als .pdf-bestand in te zien onder de button 'plannen en projecten', bestem mingsplannen in voorbereiding Moordrecht. Indienen van zienswijzen Gedurende deze periode van zes weken kan door een ieder schriftelijk of mondeling een zienswijze over het ontwerp bestemmingsplan naar voren worden gebracht. Schriftelijke zienswijzen dienen gericht te worden aan de gemeenteraad van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor het mondeling naar voren brengen van uw ziens wijze of voor het inwinnen van informatie kunt u contact opnemen met mevr. Ordelman, tel: (0180)639 961. Nieuwerkerk aan den IJssel, 7 december 2011 ZEVENHUIZEN MELDINGEN Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer J.Th.M. Scholten, Knibbelweg 85, 2761 JC Zevenhuizen, voor het veranderen van de inrichting naar een bedrijfsverzamelgebouw en stalling. Alliander (Afleveringsstation 16358), Zuideinde 8c, 2761 DA Zevenhuizen, voor het vervangen van een afleveringsgasstation. Besluit landbouw milieubeheer V.O.F. G.C. van Woudenberg, Knibbelweg 27, 2761 JC Zevenhuizen, voor het uitbreiden van een tuinbouwbedrijf. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www. milieudienstmiddenholland.nl. OMGEVINGSVERGUNNING Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende omgevingsvergunning voor wat betreft het onderdeel milieu in te trekken op grond van artikel 2.33 lid 2 sub b van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht: Scholten Beheer; revisievergunning van 12 juni 2008 en een wijziging ex art. 8.24 van 2 juni 2009 voor een pluimveehoude rij op het perceel Knibbelweg 85, 2761 JC Zevenhuizen. Dit ontwerpbesluit kunt u van 8 december 2011 tot en met 18 januari 2012 inzien bij de gemeente Zuidpias. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (telefoon 0182-545700). Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen over een ontwerpbesluit, kunnen tater beroep instellen tegen een defi nitief besluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantooruren kan een afspraak worden gemaakt. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www. milieudienstmiddenholland.nl. ZUIDPLAS De gemeenteraad heeft de Bodemkwaliteits kaart en Nota bodembeheer Midden-Holland en Zoetermeer op 29 november 2011 vastgesteld. De nota regelt het hergebruiken van grond en bagger in de regio waarvoor de bodemkwali teitskaart is vastgesteld. Het ontwerpbesluit en de daarbij behorende stukken hebben 6 weken ter inzage gelegen. Op grond van de bepalingen van afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht konden belanghebbenden tegen het ontwerpbesluit hun zienswijzen indienen. Er zijn geen ziens wijzen ingediend. Het definitieve besluit en de daarbij behorende stukken kunt u vanaf 7 december 6 weken inzien in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel tijdens de openingstijden of op www. zuidplas.nl/bekendmakingen. Binnen deze termijn kunt u beroep tegen een besluit instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een besluit blijft van kracht wanneer u beroep instelt, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. De gemeenteraad heeft op 29 november 2011 de nieuwe beheersverordening voor de gemeentelijke begraafplaatsen in de gemeente Zuidpias vastgesteld. De nieuwe beheersverordening treedt in werking op 1 januari 2012 en geldt voor de 7 gemeentelijke begraafplaatsen. In deze verordening worden onder andere de volgende onderwerpen geregeld: ordemaat regelen; voorschriften voor begraven en te overleggen stukken; tijden voor begraven en asbestemming; uitgiftetermijnen voor algemene en eigen graven; overschrijven van rechten. U kunt deze verordening inzien tijdens kan toortijden op het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk a/d IJssel. Vragen en opmerkingen kunt u ook mailen naar begraafplaats0zuidplas.nl. De raad maakt bekend dat zij in haar vergadering van 27 september 2011 de Telecommunicatieverordening heeft vastgesteld. In deze verordening worden de regels voor het leggen, in stand houden en opruimen van kabels ten dienste van een openbaar elektro nisch communicatienetwerk in of op openbare gronden vastgelegd. De verordening treedt in werking een dag na publicatie en is te raadplegen via www.zuid- plas.nl. Tevens ligt de verordening gedurende zes weken ter inzage op het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk a/d IJssel. Als u in het blauwe zonegebied in Nieuwerkerk aan den IJssel woont, kunt u in aanmerking komen voor een parkeerontheffing. Deze ontheffingen worden per jaar uitgegeven. De eerste (gratis) ontheffing over het jaar 2012 wordt u na 21 december 2011 automatisch toegezonden. Meerdere parkeerontheffingen nodig? De eerste parkeerontheffing is gratis. Heeft u meerdere ontheffingen nodig, dan zijn deze aan te vragen bij Publiekszaken. Bij de aanvraag dient u een geldig legitimatiebewijs (paspoort, identiteitsbewijs of rijbewijs) en het kentekenbewijs van het voertuig te overleggen. Indien het kenteken niet op uw eigen naam staat, maar op die van uw werkgever of leasemaatschappij, moet u een verklaring meenemen van het betreffende bedrijf, waaruit blijkt dat u de bestuurder bent van de auto. Staat het kenteken niet op uw naam en betreft het geen bedrijfs- of lease auto, dan wordt u geacht het kentekenbewijs te laten overschrijven op uw naam. De parkeerontheffingen voor tweede en verdere ontheffingen zijn na21 december2011 aan te vragen. De gemeenteraad heeft dan de tarieven voor 2012 vastgesteld. Wat te doen bij diefstal of verlies van een ontheffing? Het kan zijn dat u een nieuwe ontheffing nodig heeft vanwege het zoekraken of diefstal van uw ontheffing. Aangezien er met het vervaardigen van een nieuwe ontheffing kosten zijn gemoeid, wordt hiervoor een tarief gerekend, ongeacht of u een gratis ontheffing heeft ontvangen of hiervoor destijds heeft betaald. Deze tarieven worden in de gemeenteraad van december 2011 vastgesteld. Bezoekerskaarten blijven geldig Uw bezoekerskaarten zijn nog steeds geldig. Bezoekerskraskaarten zijn tijdens openingsuren te koop bij de afdeling Publiekszaken voor€ 1,- per stuk per dagdeel Kloppen de gegevens op de ontheffing niet? Neem dan contact op met de afdeling Publiekszaken via 0180 330300. Let op! Publiekszaken is op vrijdag 30 december 2011gesloten

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6