Blom+Partners Advocaten zoekt ruimte op 'Aad Et Marijke' al bijna 50 jaar begrip in regio Martin Slinger klaart iedere klus HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 14 DECEMBER 2011 www.martinslinger Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Blom+Partners; Marjolein Gijs Blom is spe Nieuwerkerk aan den IJssel - Ad vocaat Minou Woestenenk werkt sinds I december bij Blom+Partners Advocaten. Woestenenk is specia list omgevingsrecht. Het omgevingsrecht gaat over alle wetten, regels en overheidsbeslui ten over de leefomgeving van bur gers en bedrijven: bestemmings- plannen, gebruiksvoorschriften, handhavingsbesluiten, vergunnin gen, bouwplannen, projectontwik keling en dergelijke. Een gemeente, provincie of waterschap kan iets besluiten, waar burgers of bedrij ven het niet mee eens zijn. Dan is het belangrijk te weten, wanneer je met welke argumenten bezwaar kunt maken (of niet). Zeker in de besluitvorming van overheidsor ganen: er is immers vaak maar beperkt tijd om te reageren. Laat je dié paar weken zonder actie voorbij gaan, dan kan het besluit in principe niet meer tegengehouden s, links, richt zich op het familierecht, ;f arbeidsrecht en Minou Woestenenk is gespecialiseerd in omgevingsrecht. worden en zul je je als belangheb bende moeten schikken. Woestenenk begon twintig jaar geleden als milieujurist en heeft zich sinds die tijd voortdurend vanuit verschillende perspectieven bemoeid met regels in de fysieke leefomgeving: eerst als bedrijfs adviseur, daarna als ambtenaar en vervolgens als advocaat en, tege lijk, als (kritisch) lid van de Com missie Ruimte in Zuidpias. "Om ook maar de geringste indruk van belangenverstrengeling te voor komen, ben ik per direct gestopt als commissielid, zodra ik me in Nieuwerkerk gevestigd had", aldus Woestenenk, "Ik moet tenslotte met iedereen vrijelijk de discussie aan kunnen gaan, als dat nodig is. Een advocaat moet onafhankelijk blijven." Voor meer informatie: 0180-320088 of www.bloemenpartners.nl. Marijke de Wit en schoondochter Milena staan hun klanten met veel visie en kennis op het gebied van stijl, kleur en mode te woord. Moordrecht-"Sappelen was het", aldus Marijkede Witoverhaarbeginjaren bij Aad Et Marijke damesmode in 1962. Terugblikkend kan De Wit nu harte lijk lachen om de verhalen over haar ondernemerschap door de jaren heen. Een prestatie van formaat; zoveel mag welgezegd wordenoveriemand die tijden van voor- en tegenspoed heeft weten te doorstaan. Het ge heim achter dit succes is de manier waarop men bij Aad Et Marijke te werk gaat: klanten, geheel vrijblij vend en zonder dwang, op vakkun dige wijze adviseren vanuit visie en kennis op het gebied van stijl, kleur, mode en bijbehorende accessoires. Dat is de kunst die De Wit als geen ander ten toon spreidt en heeft ge leerd gedurende de afgelopen jaren. Van heinde en verre weet een grote groep vaste klanten de weg naar de modespecialist aan de Dorpsstraat 37 te vinden. Veel steun heeft De Wit aan schoondochter Milena, met wie nieuwe collecties wor den bepaald en ingekocht. In alle opzichten vullen de twee dames elkaar, samen met de part-time dames, goed aan en zorgen zij voor een prettige laagdrempeligheid die past bij het dorpse, maar toch ook chique karakter van de winkel. Een sterke vertrouwensband is er ook met de leveranciers, waarbij in vrijwel alle gevallen sprake is van een langdurige samenwerking. Genoemde factoren, gecombineerd met een grote mate aan passie en vakkundigheid, maken een bezoek aan Aad Et Marijke tot een plezierig weerzien. Het sociale karakter van haar winkel en het plezier in haar werk zorgen er mede voor dat De Wit voorlopig nog niet peinst over het afbouwen van haar werkzaam heden. Nieuwerkerk aan den IJssel - Zowel particulieren als bedrijven uit de regio kunnen een beroep doen op Martin Slinger van het gelijknamige Klus- en Onderhoudsbedrijf Martin Slinger. Sinds i mei kan men hem benaderen voor allerlei klussen in en rondom de woning of het bedrijfspand. De liefde voor het vak, vrijheid, zelfstandigheid, uitdaging en hob by. Zo omschrijft Slinger zijn be sluit om een klus- en onderhouds bedrijf te starten. Het contact met de klanten, het maken van een mooi stukje werk, heerlijk om dat te kunnen doen", vertelt de onder nemer. Of het nu gaat om de verbouwing van een badkamer of zolder, of om een klus met elektra, hij draait er zijn hand niet voor om. De afwer king vindt Slinger heel belangrijk. Hij licht toe: "Als ik wegga bij een klant, wil ik dat het er perfect uit ziet. Daar houd je tevreden klanten aan over en als de klant tevreden is, ben ik ook tevreden." "Onze kracht is de persoonlijke aandacht voor de klant", vertelt de ondernemer. "Een aanspreek punt, kwaliteit, service, afspraak is afspraak en aandacht voor wat de klant wil. Dat is waar we voor staan." In de toekomst wil Slinger een bloeiend bedrijf opzetten. Samen met zijn vrouw Natasja, die de ad ministratie van het bedrijf doet, is Slinger enthousiast van start ge gaan met zijn onderneming. Inmid dels kan het echtpaar terugkijken op een succesvol eerste halfjaar. Voor een vrijblijvende offerte kan men contact opnemen via 06-34206047 of info@martinslinger.nl. Voor meer informatie: www.martinslinger.nl. Voor elke klus naar Klus- en Onder houdsbedrijf Martin Slinger.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 29