Kampioen! Muzikale kerstviering in Ontmoetingskerk Er werd gebridged Dierencentrale Anders leren denken Kerstworkshop Zeven Muzen Laatste hap roeibaan Eendragtspolder Naturistisch zwemmen bij kaarslicht Blokfluitleerlingen spelen sinterklaasmuziek HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN 14 DECEMBER 2011 2,2 km lange Willem-Alexander Baan bijna uitgegraven - y AftCAojs Zevenhuizen - In de winkel van Sandra Wessels werd vorige week door een flink aantal dames een kerstarrangement gemaakt, ledereen ging met een stemmig exclusief werk naar huis. Zevenhuizen - Christien, Marlies en Nienke, altblokfluitleerlingen van de Zeven Muzen, speelden, tezamen met andere leerlingen, zaterdag 3 december de muziek bij het sinterklaasverhaal dat voorgelezen werd door docente Janine de Jong. Een oorverdovend applaus viel aan het slot ook Jill en Sara én Boaz, Laura en llona ten deel. Zevenhuizen - In de Ontmoetings kerk aan de Dorpsstraat 106 vindt op zondag 18 december om 15.00 uur een muzikale kerstviering plaats. Medewerking wordt verleend door het oecumenisch ouderenkoor Open Hof. Een groot deel van de viering wordt gevuld met het Klein Kersto ratorium van Huub Oosterhuis en Antoine Oomen; een oratorium voor gemengd koor, altsolo, baritonsolo, volkszang, twee spreekstemmen, fluit, hobo en piano. Willem Blonk en Cora Greevenbosch spelen de so nate voor orgel en fluit van J.S. Bach en de bariton Jaap Heins zingt een aantal kerstliederen van Catharina van Renes. Voorts is er ruimte voor samenzang. De toegang bedraagt 5,- euro. Vermist Kater, cypers, witte snuit, bef, poten voor en sokken achter, hangbuik, is gechipt, Narcisveld Nieuwerkerk aan den IJssel. Gevonden Reu, kruising, zwart, wit plukje aan teen en onder kin, Gouwe bos Wad- dinxveen. Kat, zwart, zonder wit, Bredeweg Moerkapelle. Poes, schildpad, met witte afteke ningen, halsband blauw, Zuidelijke Dwarsweg Zevenhuizen. Poes, cypers, zonder wit, Dorpsstraat Zevenhuizen. Kat, cypers, witte bef, buik, kin, sok ken en neus, Apollolaan Waddinx- veen. Kater, wit, zwartgrijze vlek tussen ogen en oren, halsband wit met steentjes Zouterijweg Nieuwerkerk aan den IJssel/ Kat, zwart, witte bef, sokken, buik en snuit, Pr. Alexanderlaan Nieu werkerk aan den IJssel. Poes, cypers, is gechipt, Nieuwerkerk Zevenhuizen - Het meisjes A2-team van volleybalclub Nesselande is ongeslagen kampioen geworden. Op de foto wordt de enthousiaste trainer-coach Dick Braat omringd door 'zijn meiden'. Zevenhuizen - Aan de laatste hap uit de Willem-Alexander Baan wordt don derdag 15 december een officieel tintje gegeven. Die laatste hap is mijlpaal in de Eendragtspolder, waar een bijzonder buitengebied wordt gerealiseerd met ruimte voor waterberging, recreatie en een internationale roeibaan. De realisatie van de internationale roeibaan is begin dit jaar gestart. De baan is in de tweede helft van volgend jaar klaar. Het wordt een ontmoetingsplek voor sporters, een trainingscentrum voor aanstormend talent en het krijgt een belangrijke functie voor regionale en (interna tionale roeiwedstrijden. In januari 2012 start de bouw van verschillen de voorzieningen bij de roeibaan. De roeibaan ligt in het grootste wa- terbergingsgebied van Zuid-Holland. In noodsituaties kan in de Eendrag tspolder vier miljoen m3 water tij delijk worden opgeslagen. De herinrichting van de Eendrag tspolder is een samenwerkingspro ject van de provincie Zuid-Holland, gemeente Zuidpias, hoogheem raadschap van Schieland en de Krimpenerwaard en recreatieschap Rottemeren. Zevenhuizen - In Dorpshuis Swanla werd dinsdag 6 december de laatste van vijf zittingen in de eerste ronde viertallen gebridged. In de A-lijn werd het viertal Stolker eerste met een totaal van 112, tweede werd het viertal Gaarkeuken met 98. In de B- lijn was de eerste plaats voor het viertal Bolsterlee met 102 en werd het viertal Van de Berg tweede met 89. Deze twee viertallen promoveren naar de A-lijn. In de C-lijn werd het viertal Knijnenburg eerste met 103 en het viertal Keizer tweede met 93. Deze twee viertallen promoveren naar de B-lijn. Zevenhuizen - In zwembad de Koornmolen kan op zaterdag 17 december naturistisch gezwommen worden bij kaarslicht. De jeugd kan ook kerstkaarten maken. Na afloop wordt een glaasje glühwein gedron ken. Op zaterdag 7 januari vindt de traditionele nieuwjaarsreceptie plaats; belangstellenden zijn dan welkom om kennis te maken met de vereniging. Voor meer informatie: www.npn.nfn.nl. aan den IJssel. Poes, schildpad, met witte afteke ningen, zwarte staart, is gechipt, Burg van Heugtenlaan Nieuwer kerk aan den IJssel. Voor meer informatei: 0186-601199 of www.dierencentrale.nl Gouda - Bij GGZ Midden-Holland gaat maandag 16 januari de cursus 'Anders leren denken' van start. De cursus, bestemd voor volwassenen, omvat zes bijeenkomsten van twee uur, waarin de deelnemers leren hun negatieve denkpatronen en steeds terugkerende piekergedachten te onderzoeken en te doorbreken. De cursus duurt van 16.45 tot 18.45 uur en vindt plaats op de Ronsse- weg 225. Voor meer informatie en aanmelden, van maandag tot en met donder dag): 0182-563656 of preventie@ ggzmiddenholland.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 33