ergamon Longpunt Gouda zingend geopend Award Gouda IntoBusiness voor René Mascini Regionale Ambulancedienst in actie voor Serious Request VAN DER SPEK Begrafenis - Crematie 0180 - 31 18 03 HART VAN HOLLAND I REGIO I 14 DECEMBER 2011 39 CHI Uitvaartcentrum Van Der Spek Kerkhofpad 1, Nieuwerkerk aan den IJssel Ambachtelijke Lijstenmakerij 10% korting voor lezers van Hart van Holland Ambachtelijke inlijstingen en restauratie Ma.-Zat. I0.00- 18.00 uur Waterloostraat I74d 3062 TX Rotterdam T 0I0 4132040/06 30390313 www.pergamonprodukties.nl info@pergamonprodukties.nl Onlangs nog als 'zwarte piet' op de ambulance, nu in actie voor het Glazen Huis van 3FM. (foto: Ron Flippo) LeidenRegio - Personeel van de Regionale Ambulancedienst, RAD, gaat actie voeren voor het Glazen Huis van 3FM. Tot vrijdag 16 december staat de RAD op het Stationsplein om geld in te zamelen voor dit goede doel. Eerderditjaar zette het ambulancepersoneel zich al twee maal in voor Serious Request. Wie meer wil weten over het am- bulancewerk of een ambulance van binnen wil bekijken is welkom. De nieuwste én een antieke ambulance staan ter bezichtiging klaar en bij de medewerkers kunnen T-shirts, bouwplaten en tekeningen gekocht worden. Kinderen kunnen op de foto in een ambulancejas. De opbrengst van Serious Request gaat dit jaar naar 'oorlogsmoeders', moeders in oorlogsgebieden die hun man zijn verloren en nu alleen voor hun kinderen moeten zorgen. René Mascini ziet het winnen van de Award van Gouda IntoBusiness als een stuk erkenning vooralle medewerkers van Woonpartners. Gouda/Regio - René Mascini, directeur-bestuurder van Woonpartners Mid den-Holland, voert dit jaar de lijst aan van de vijftig mensen met de meeste invloed in Gouda en omgeving. De lijst is in het leven geroepen door het vak tijdschrift Gouda IntoBusiness en wordt elk jaar samengesteld op basis van voordracht en netwerkverbanden. In de voorgaande jaren gingen Jan de Laat (2010), Paul Groen (2009) en Siebe Keulen (2008) de directeur-bestuurder van Woonpartners voor. Bij de uitreiking van de award tij dens een netwerkbijeenkomst op het Gouwepark benadrukte hoofd redacteur Werner van den Bosch, dat het woord 'machtigste' aller lei associaties oproept. "Het gaat Gouda IntoBusiness bij de lijst met name om mensen die in positieve zin iets voor de maatschappij willen betekenen. 'Invloedrijk' is misschien wel een betere term, maar de titel 'machtigste man van Gouda' wordt sinds het begin in 2004 gehan teerd." Volgens het juryrapport is Mascini een 'bevlogen' directeur. "Zijn wo ningcorporatie is bij veel projecten betrokken; echt een grote speler op de woningmarkt. De hand van de meester is zichtbaar en voelbaar in Gouda, Waddinxveen, Zuidpias en Boskoop. Mascini is een leider met een hoofdletter L, die steevast rust uitstraalt. Hij koerst met Woonpart ners ook dit jaar af op een prima score. Niet alleen financieel, maar ook maatschappelijk gezien. Hij wordt alom geroemd door zijn me dewerkers en gerespecteerd buiten zijn organisatie." René Mascini was blij verrast en vereerd met de toekenning van s de Award. „Ik zie dit als een stuk erkenning voor alle medewerkers van Woonpartners. Aan de andere kant zie ik ook wel in dat zo'n ver kiezing relatief is. In macht kun je niet wonen. En met macht kun je ook niet duurzaam werken. Ik vind het veel belangrijker om samen met ketenpartners te werken aan onze doelen, onder meer op het vlak van goed woningbeheer, nieuwbouw, een prettige woonomgeving, leef baarheid, duurzaamheid en een goede dienstverlening." Haastrecht - Longpunt Gouda, ge vestigd in Cultureel Centrum Con cordia in Haastrecht, is donderdag 8 december officieel geopend. Naast de onthulling van een banner en een lezing werd er ook uit volle borst gezongen. De openingsbijeenkomst werd door ruim zeventig mensen bezocht; een aanwijzing dat Long punt Gouda in een behoefte gaat voorzien. Longpunt Gouda is dé maandelijkse ontmoetingsplek voor longpatiën ten, hun omgeving en zorgverle ners. Longpunt heeft tot doel om mensen met een chronische long aandoening met elkaar in contact te brengen. Hoewel de naam Long punt Gouda wellicht anders doet vermoeden, zijn longpatiënten uit de gehele regio welkom. De maandelijkse bijeenkomsten vinden plaats op iedere tweede donderdag van de maand, van 15.00 tot 17.00 uur. Longpunt is een initiatief van het Astma Fonds, het Groene Hart Ziekenhuis en Zorg- Brug. Voor meer informatie: www. astmafonds.nl/ons-werk/longpunt. Hendrien Witte, directeur Astma Fonds Longpatiëntenvereniging, en Marion Suijker, wethouder in Gouda, verrichtten de openingshandeling van Longpunt Gouda. U'*PAH

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 39