ié klikken Jeugd NTTC kampioen Dames Nesselande thuis onverslaanbaar MVC mini 5 kampioen Feeststemming bij gymvereniging OSS Knappe zege Nieuwerkerk Honderd procent score voor KVC Peek I HART VAN HOLLAND SPORT 14 DECEMBER 2011 47 Tafeltennis Turnen Volleybal Volleybal Voetbal Actief weekeinde voor Barracuda Karate Het kampioensteam van NTTC, van links naar rechts Geert Hoogerwaard, Bart van Wensveen en Pawan Singh. Nieuwerkerk aan den IJssei - Het eerste jeugdteam van NTTC is in de najaars competitie kampioen geworden in de derde klasse. Een mooie prestatie voor Bart van Wensveen, Pawan Singh en Geert Hoogerwaard. Na een periode van vier jaar keert NTTC terug in de tweede klasse en met de huidige per soonlijke percentages van de drie jeugdspelers zit er zeker nog meer in. Ook de andere drie jeugdteams van NTTC deden het goed. Met een tweede plaats van het tweede en derde team en een derde plaats van team vier mag teruggezien worden op een uitstekend gespeelde com petitie. Vorige week werden de clubkam pioenschappen voor de jeugd ge speeld. Bij voorbaat waren de drie spelers van het eerste jeugdteam favoriet voor de titel en uiteinde lijk bleek dit ook terecht te zijn. In de eerste meerkamp werden Hoo gerwaard en Van Wensveen eerste en tweede. Singh, won de tweede meerkamp en Corné Vellekoop uit het derde team eindigde verras send op de tweede plaats. Singh en Hoogerwaard bleken in hun kruisfi nale te sterk, waarna titelverdediger Hoogerwaard het in de finale moest opnemen tegen Singh. Singh won deze spannende wedstrijd met 3-1 en mag zich hierdoor voor het eerst clubkampioen van NTTC noemen. Zevenhuizen - De dames van VC Nesselande kregen zaterdag 10 de cember bezoek van Mikro Electro Roosendaal. Al voor de wedstrijd goed en wel gestart was keek de thuisploeg tegen een ruime achter stand aan. Bij 3-9 kwam de thuis ploeg in het ritme en dichtte het gat tot op twee punten. Bij een stand van 10-12 viel bij de tegenstander één van de aanjagers uit met een knieblessure. Dit zorgde ervoor dat het ritme van de thuisploeg nog een tandje ging slaan. Bij 17-17 was het gat volledig gedicht en nam Nes selande de volledige controle in handen. De eerste set en tweede set werden met 25-18 gewonnen. In set drie werd er minder zelf gescoord en slopen wat meer foutjes in het spel, stand 25-20. Het vierde en het laatste bedrijf was de snelste van allemaal. In een krappe 20 minuten stond er 25-20 op het scorebord. Met deze 4-0 overwinning verste vigen de dames uit Zevenhuizen de koppositie in de tweede divisie. Volgende week komt vc Polaris uit Helmond op bezoek, aanvang 16.00 uur in dorpshuis Swanla. Moordrecht - Het mini 5 team van volleybalvereniging MVC is zaterdag 10 december kampioen geworden. Zaterdag speelden zij de laatste drie wedstrijden van de wintercompeti tie. Na een moeizaam start werd de set alsnog met een ruime voorsprong gewonnen. Daarna ging het alleen maar beter en werden alle sets gewonnen. In de laatste wedstrijd werd het nog even spannend, maar werd er uiteindelijk toch gewonnen met 26-25. Het kampioenschap was binnen. Het team kreeg voor deze prestatie een medaille en een taart. Volgend seizoen gaan ze verder als mini 6 team. Van links naar rechts: Sandra, Susanne, coach Michel, Daveny, Hadley, Jan en Daan. Leiden/Zevenhuizen - In Leiden werd zaterdag 10 december een NTS turn en Fun 4kamp wedstrijd gehouden voor kinderen van het voortgezet onderwijs. Dit is de enige wedstrijd in het jaar waaraan 12+ aan mee mogen doen. Oss be Fit had elf meisjes afge vaardigd in drie verschillende leef tijdscategorieën; jeugd, junioren en senioren. Er werd door de meiden geturnd op niveau 12, 11 en 8. Er waren 224 deelnemers van acht tien verschillende verenigingen. Het turnen leverde voor Oss be Fit goede resultaten op; zelfs twee zil veren medailles. Na afloop begon om 15.30 uur het Fun gedeelte dat bestond uit dansen en springen op de tumblingbaan en op de dubbele trampoline. Als afsluiting mochten de meiden op en vanaf de leukste toestellen metz'n allen de schuimblokkenbak in. Nieuwerkerk aan den IJssel - Nieuwerkerk sleepte bij Quick een knappe zege uit het vuur en sloot daarmee de competitie halverwe ge op mooie wijze af met een ze vende plaats in de rangschikking. Beide ploegen wisten de bal aan vankelijk nauwelijks in de ploeg te houden en dat is waar Quick, zo liet het later in de wedstrijd zien, het duidelijk van moet hebben. De eerste kans was voor Quick maar doelman Sander Hoffmann, die later zou uitgroeien tot de grote sta-in-de-weg voor de Haagse ploeg, keerde de voorzet alvorens de Quick aanvallers gevaarlijk konden worden. In de twintigste minuut was Nieuwerkerk voor het eerst echt gevaarlijk en dat le verde prompt een treffer op. Een vrije trap van Xander van de Veeke waarbij Arjen Bleeker goed als stoorzender fungeerde gaf Jorge Redan de kans in de ruimte de bal op te pikken, oog in oog met de keeper faalde hij niet, 0-1. Een pri ma spelende Bart Slob vond in de 37e minuut Godwin Falix die niet aarzelde en hard en zuiver uit haalde, 0-2. De Hagenaars gingen vanaf de eerste minuut na rust op jacht gingen naar de aansluittref- fer. Nieuwerkerk moest terug maar bleef op de counter gevaarlijk. De ploeg knokte weer als een collec tief geheel en op de momenten dat het echt gevaarlijk werd, was daar steeds doelman Sander Hoff mann die schitterende reddingen in huis had waar de Hagenaars hopeloos van werden. Ver in bles suretijd wist Quick de tegentreffer te scoren. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een de legatie van Van Vliet Barracuda deed 10 december mee aan de oudejaars- wedstijd in Zoetermeer. De zwemmers hadden moeite met dit toernooi, de vele wedstrijden eisten hun tol. Jong talent Eveline Houweling was zeer goed in vorm en zwom een pr van bijna zeven seconden op de 100 meter wisselslag. De allerjongste zwemmers van Barracuda namen zaterdag deel aan de Speedo deel twee in Voorscho ten, waar Merlijn den Hartog domi neerde bij de minioren 5 met goud op de 50 meter vlinderslag en de 100 meter schoolslag. Jeroen Bechtold won in een adembenemende span nende race op de 200 meter vrije slag het goud en hij haalde een pr van negen seconden. De beste pr werd gezommen door Isa van der Wal. Zij verbeterde haar tijd op de 100 meter rugslag met bijna 24 seconden. ij mag dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl Van links naar rechts achter: Bart Ouwerkerk (Ie), Frank Ouwerkerk (3e) en Sebastian Gatuszka (3e). Voor: Nasreddin Benali (3e), Wassim Benali (le), Kim van Eijk (3e), Imad El-Azzouzi (2e) en Nabil Nati (le). Nieuwerkerk aan den IJssel - Tij dens de open Nederlandse jeugd Kyokushin karate kampioenschap pen scoorde KVC opnieuw honderd procent. In Gilze vochten de acht deelnemers van KVC Peek zondag 11 december ieder drie of vier partijen in hun poule. Ze bleken niet voor niets vroeg uit de veren gekomen te zijn want aan het einde van de dag stonden ze alle acht op het erepo dium. Voor meer informatie: www.kvcpeek.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 47