X X X X X X X X X VERVOLG BEKENDMAKINGEN 6 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUID PLAS 14 DECEMBER 2011 Kennisgeving ontwerp beschikking Verleende bouwvergunning Bekendmaking Wet milieubeheer Aangevraagde omgevingsvergunningen Verleende omgevingsvergunning Ingetrokken vergunningen Bekendmaking Wet milieubeheer Geweigerde omgevingsvergunning Algemene plaatselijke verordening Aangevraagde persoonsgebonden gedoogbeschikking Kennisgeving verlenging beslistermijn Verleende omgevingsvergunning Aangevraagde omgevingsvergunningen Bekendmaking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Marktverordenirig Zuidpias vastgesteld Routering gevaarlijke stoffen gemeente Zuidpias vastgesteld besloten de aanvraag, voor het aanleggen van een uitrit tussen Middelweg 18 en Middelweg 18b te Moordrecht, het aanleggen van 2 uitritten nabij Eikenlaan 3 te Moordrecht, het aanleggen van 2 uitritten aan de provinciale weg N456 te Moordrecht, het slopen van een woning met opstallen aan de Eikenlaan 3 te Moordrecht en het slopen van diverse opstal len achter Middelweg 18a te Moordrecht, te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken. Door dit besluit is de nieuwe uiterste beslisdatum 25 januari 2012. Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de datum van verzending van het besluit tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat tenminste naam en adres van de indie ner, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar zich richt en de gronden van het bezwaar. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan de IJsset. MELDINGEN Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Rogam Gouda B.V., Grote Esch 50, 2841 MJ Moordrecht, voor het oprichten van een inrichting voor ver koop en onderhoud van personenauto's en vrachtwagens. Tandtechnisch Centrum Midden-Holland, Zuidbaan 534, 2841 MD Moordrecht, voor het oprichten van een tandtechnisch bedrijf. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken liggen niet ter inzage. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www.milieudienstmidden- holland.nl. NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL 's-Gravenweg 9 (2911 CD) Vervangen bedrijfsloods (2e fase) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 300. Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht voornemens zijn vergunning te weigeren voor het plaatsen van een berging op het adres Vierde Tochtweg 7b te Moordrecht. De aanvraag, het ontwerp weigeringsbesluit en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 14 december 2011 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zieriswijze(n) Tijdens de periode van ter inzage legging kun nen zienswijzen worden ingebracht. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schrif telijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) tegen het ontwerp weigerings besluit kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als ook een zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en men belang hebbende is. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met mevr. S.M. van Rutten, afde ling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (01801-330 490. Gouwe 67(2911 GA) Plaatsen rookkanaal achterkant gevel (legali- satieverzoek ontvangen 05-12-2011 Hoofdweg-Zuid 12 (2912 ED) Herbouwen terrasoverkapping (ontvangen 05-12-2011) Hoogeveenenweg 6 (2913 LV) Verwijderen asbesthoudende wandplaten brandvrije CV-ruimte ten behoeve van renova tie (ontvangen 06-12-2011) Kortenoord 114(2911 BE) Plaatsen berging/schaapskooi (betreft wijziging op reeds eerder verleende bouwvergunning) Hunze 43 (2911 EG) Plaatsen van een opbouw op de 2e verdieping (verzonden 06-12-2011) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300. Groenendijk 231 92911 BB) Dempen sloot (verzonden 05-12-2011) Klein Hitland 134(2911 BR) de heer B.P. van Bronckhorst Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepa lingen omgevingsrecht hebben besloten de aanvraag voor vervangen/vergroten van een uitbouw aan de achterzijde van de woning op het adres 's-Gravenweg 101 te Nieuwerkerk aan den IJssel te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken. Door dit besluit is de nieuwe uiterste beslisdatum 24 januari 2012. Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de datum van verzending van het besluit tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat tenminste naam en adres van de indie ner, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar zich richt en de gronden van het bezwaar. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan de IJssel. ZEVENHUIZEN 's-Gravenweg 103 (2911 CE) Plaatsen van een luifel (verzonden 05-12-2011) Ravendaal 30 (2914 KJ) Plaatsen dakkapel (verzonden 05-12-2011) De volgende vergunning is verleend: Vereniging Iraanse Cultuur Literatuur, evenementenvergunning voor de viering van Chahar Sanbehsori van 19.00 uur tot 22.00 uur op 13 maart 2012 op het strand nabij Strandweg 1 in Zevenhuizen. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 491. Middelweg 10 (2761 EB) Aanleggen toegangsdam met duiker (verzon den 02-12-2011) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 300. MELDINGEN Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer J.A. Kreft Zn., Tweede Tochtweg 50, 2914 LM Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het oprichten van een propaantank. Schotte B.V., De Vijf Boeken 7, 2911 BL Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het oprichten van een spuit/wasplaats en werkplaats. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden- Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. AANVRAAG OMGEVINGSVERGUNNING Burgemeester en wethouders hebben de volgende aanvraag ontvangen: Aanvraag omgevingsvergunning milieu- neutrale verandering Voor bepaalde veranderingen binnen een inrichting kan worden volstaan met het volgen van een kortere procedure voor het verlenen van een omgevingsvergunning. Een aanvraag hiertoe is ingediend door: Dekker Zevenhuizen B.V.: verplaatsing lijmstraat en beëindiging productie composiet (crystaliet) op het perceel Nijverheidscentrum 9, 2761 JP Zevenhuizen. De aanvraag is ingediend op 30 november 2011. De ingediende aanvraag ligt niet ter inzage. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www. milieudienstmiddenholland.nl. ZUIDPLAS De raad van de gemeente Zuidpias maakt bekend dat zij op 29 november 2011 het de Marktverordening Zuidpias heeft vastge steld. Het betreft hier de invoering van de Lex Silencio Positivo voor de standplaatsvergun ning op de weekmarkt. Deze verordening treedt in werking op de 1e dag na deze publicatie. De verordening ligt ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Een afschrift van de verordening is tegen betaling van leges te verkrijgen. Tevens is de verordening te raadplegen op de website van de gemeente Zuidpias. Asterstraat 17 (2761 GS) Vervangen kozijnen en gevelbekleding (ont vangen 02-12-2011) Dorpsstraat 73 (2761 AA) Verwijderen asbesthoudend materiaal plafond (ontvangep 06-12-2011) Eendragtspolder Bouwen uitlaat (ontvangen 06-12-2011) Eendragtspolder Bouwen Gemaal West (ontvangen 02-12-2011) Knibbelweg 46 (2761 JE) Voor de activiteiten: Bouwen woning Handelen in strijd met voorschriften bestem mingsplan (ontvangen 07-12-2011) Het college van burgemeester en wethou ders van de gemeente Zuidplas heeft op 22 november 2011 de route voor het vervoer van gevaarlijke stoffen vastgesteld. Deze route is onveranderd gebleven ten opzichte van de bestaande routering. Aanvulling op het bestaande beleid is vrijstelling van routever plichting voor propaanvervoer. Voor het vervoer van gevaarlijke stoffen buiten de vastgestelde routering kan ontheffing wor den aangevraagd. De stukken liggen met ingang van de dag na publicatie gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende binnen 6 weken een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders op deze gemeentepagina.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6