Zuidpias Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht Publiekszakeri op 30 december 2011 gesloten gemeente WEEK Programmaraad ABCNZ RAADSINFORMATIE J8 Risico's bij u in de buurt? Kijk op de risicokaart www.risicokaart.nl en voer uw postcode in. j HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DE ZUI DPLASl 14 DECEMBER 2011 Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulieren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kun nen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Patrijzenhof 8 3-kamerwoning (Galerijflat zonder lift,1e verdieping] Beschikbaar per: 2 januari 2011 Bruto huur: 491,87 per maand Voorwaarden: Max. 2 persoon Maximum bruto inkomen 33.614,-- Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier voor de huurwoning of woonwagenstandplaats bij het gemeentehuis (per woning één formulier] telefoonnummer (0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 19 december 2011 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier of de gevraagde inkomstenverklaring (bij iedere inschrijving]. Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. De balie van de afdeling Publiekszaken is op vrijdag 30 december gesloten. Telefonisch is de afdeling wel bereikbaar via 0180 330 300. U kunt op 30 december niet aan de balie terecht voor: reisdocumenten aanvragen/ophalen; rijbewijs aanvragen/ophalen; doorgeven verhuizing; andere diensten van de afdeling Publiekszaken. Excuses voor het ongemak. In de vergadering op woensdag 30 november 2011 heeft de Programmaraad ABCNZ zijn definitieve advies aan kabelexploitant Ziggo inzake het analoge radiopakket 2012 vastgesteld. Het advies is om het huidige pakket voor 2012 te handhaven. Meer informatie is te vinden op www.programmaraadbcnz.nl. Openbare commissie- en raadsvergaderingen Vergadering: Raadscommissie Ruimte Datum: donderdag 15 december 2011 om 19.30 uur Locatie: Gemeentehuis (Raadzaal), Raadhuisplein 1, 2914 KM Nieuwerkerk aan den IJssel Vergaderpunten 1. Opening 2. Vaststelling agenda 3.B 169 Infonota Bestemmingsplan Zuidelijke Dwarslaan Voorafgaande aan de formele procedure voor het bestem mingsplan, te weten de ter inzage legging van het ontwerpbe- stemmingsplan, wordt het concept ontwerpbestemmingsplan Zuidelijke Dwarslaan ter inhoudelijke beoordeling en bespre king aan de commissie Ruimte voorgelegd. Portefeuillehouder: M. Bosman 4. Sluiting Vergadering: Gemeenteraad Datum: dinsdag 20 december 2011 om 20.00 uur Locatie: Gemeentehuis (Raadzaal), Raadhuisplein 1, 2914 KM Nieuwerkerk aan den IJssel Naast de gebruikelijke procedurele agendapunten volgen hieronder de onderwerpen die op de agenda staan. Hamerstukken: 1. Benoeming van raadslid in de rekenkamercommissie Gelet op het feit dat de heer J.E.M. Vroegop zijn lidmaatschap van de rekenkamercommissie heeft opgegeven is er een vacature ontstaan in de samenstelling van de rèkenkamer- commissie.De coalitiepartijen hebben inmiddels de heer W. Zijlstra voorgedragen om hem als raadslid in de rekenka mercommissie te benoemen. 2. Beleidsplan Werk en Inkomen 2012 Het Beleidsplan Werk en Inkomen 2012 is één van de instru menten waarmee het beleid op het terrein van werk en inko men voor 2012 vormgegeven wordt. 3. Vaststellen verordening programmaraad Op grond van de wet Arhi moeten met ingang van 1 januari 2012 alle verordeningen zijn geharmoniseerd. De gemeente Zuidpias kent twee programmaraden, waarvoor alleen voor de programmaraad ABCNZ (voor de dorpen Nieuwerkerk aan den IJssel, Zevenhuizen en Moerkapelle] een verordening is vastgesteld. Een besluit van de gemeente Zuidpias is nu noodzakelijk. 4. Technische aanpassing Verordening voorzieningen maat schappelijke ondersteuning Zuidpias In artikel 2.5 van de verordening staat dat een aanvrager een eigen bijdrage of een eigen aandeel verschuldigd kan zijn. De "kan-bepaling" suggereert een vrijheid in beoordeling die feitelijk niet aanwezig is. Bij de vaststelling van de kadernota "individuele verstrekkingen in de Wmo" is besloten dat de eigen bijdragen worden ingevoerd waardoor dit ook expliciet in de verordening moet terugkomen. 5. Hoofdweg-west Op 7 september 2011 is de raad nader geïnformeerd over het dossier Hoofdweg. Aan de hand van verkeersmodelprogno ses is getoond welke verkeersintensiteiten in 2020 worden voorzien op de Hoofdweg-west, de Hoofdweg-oost en de twee bijbehorende kruispunten. Overeenkomstig het verzoek van de gemeente Rotterdam om conform het Aanvullend Convenant Nesselande over te gaan tot rijbaanverdubbeling van de Hoofdweg-west, is vervolgens specifiek ingegaan op de Hoofdweg-west en de rotonde west. Hiervoor heeft het college vier scenario's voorgelegd aan de raad. Dit is nader besproken in de raadscommissie Ruimte van 11 oktober 2011, waarbij de raadscommissie een voorkeur heeft uitge sproken voor scenario d 'capaciteitsverruiming binnen 2x1 rijstroken'. 6. Verlenen van verklaring van geen bedenkingen Noordeinde 105 Moerkapelle Er is een aanvraag om een omgevingsvergunning om af te wijken van het bestemmingsplan voor de locatie Noordeinde 105 te Moerkapelle ontvangen voor de realisatie van drie woningen in het kader van de Ruimte voor ruimteregeling. In het kader van de Wet algemene bepalingen omgevings- recht (Wabo) moet de uitgebreide voorbereidingsprocedure worden gevolgd. Onderdeel daarvan is het verlenen van een verklaring van geen bedenkingen door de raad als bevoegd bestuursorgaan. De raad heeft op 19 april 2011 besloten om het ontwerpverklaring van geen bedenkingen ter inzage te leggen. Hierop is een zienswijze ontvangen. Bespreekstukken: 7. Najaarsnota 2011 De Najaarsnota is de tweede tussentijdse rapportage in het kader van de planning en controlcyclus van de gemeente. Hierin worden de belangrijkste financiële afwijkingen bij de uitvoering van de begroting 2011 toegelicht. 8. Bejastingverordeningen 2012 Ter besluitvorming liggen diverse belastingverordeningen voor het jaar 2012. 9 a. Installatie leden commissie voor onderzoek geloofsbrieven In verband met de benoeming van de heer M.B.W. Clavaux als lid van de raadscommissie Ruimte is het nodig dat de raad drie leden benoemt voor de commissie voor onderzoek van de geloofsbrieven die vervolgens de geloofsbrieven van de heer Clavaux zal onderzoeken. 9 b. Benoeming van lid in de raadscommissie Ruimte In verband met het vertrek van mevrouw M. Woestenenk (D66) als lid van de raadscommissie Ruimte draagt de fractie van D66 de heer M.B.W. Clavaux voor als haar opvolger. 10. Sluiting De voorstellen van de voornoemde agendapunten liggen tijdens de openingsuren van het raadhuis ter inzage. Ook kunt u de stukken en de volledige agenda vinden op www.zuidplas. nl. Spreekrecht gemeenteraad Na de opening van de vergadering kan een ieder het woord voeren over en bij de geagendeerde onderwerpen. Niet kan worden ingesproken bij besluiten waartegen bezwaar en beroep open staat of heeft open gestaan, benoemingen, voor drachten van personen etc. en gedragingen waarover een klacht kan worden ingediend. Wilt u van het spreekrecht gebruik maken? Meld dit dan vóór 16.00 uur op de dag van de vergadering aan de griffie op tel. (0180) 330 313 (Josette van Houwelingen] of via e-mail: griffie0zuidplas.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 7