WC-bril voor winnende slagzin Selma Klinkhamer neemt afscheid van TVO Trainers Barracuda in zonnetje gezet Nieuwerkerk naar kwartfinale beker Mannenkoren bij Open Deur Dienst Internet voor beginners Tom Moonen wint winterjeugdcircuit en Masters 22HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL 28 DECEMBER 2011 Korfbal Tennis GEBERIT Nieuwerkerk aan den IJssel/Nesse- lande - Sanitiem Arbeco introdu ceerde in oktober de revolutionaire AquaClean we-bril van het merk Geberit. Aan de publicaties rondom dit bijzondere nieuwe toiletproduct was een prijsvraag verbonden waar bij een slagzin verzonnen moest worden. De winnende slagzin kwam van mevrouw J. Onel-Beems: "Reinigen met water is zoveel frisser dan met papier, omdat je dan tenminste af bent van al dat onhygiënische ge mier". De winnares ontving onlangs uit handen van Mike van Gelderen van Sanitiem Arbeco een exemplaar van de revolutionaire wc-bril. Een afspraak voor montage van de wc- bril in haar woning in Nesselande werd gelijk gemaakt. Sanitiem Arbeco is gevestigd aan de Ringvaartlaan 1. Voor meer informatie: 0180-314112 of www.arbeco.nl. Mevrouw J. Onel-Beems ontvangt de door haar gewonnen AquaClean wc-bril uit handen van Mike van Gelderen van Sanitiem Arbeco. Nieuwerkerk aan den IJssel - Selma Klinkerhamer, locatiedirecteur van Thorbecke Nieuwerkerk, nam dins dag 20 december tijdens een recep tie afscheid van leerlingen, ouders, (oud-) collega's en andere belang stellenden. Selma Klinkhamer, (foto: Mark Reijnen) Klinkhamer had zelf, bij wijze van afscheidswoord, een 'Think Diffe- rent'-film gemaakt waarin.haar ver trouwen in kinderen en haar idealen over het onderwijs naar voren kwa men. Klinkhamer wordt opgevold door Gerard Langenberg. Nieuwerkerk aan den IJssel - Nieuwerkerk/Feenstra Ft Profilease sloot 2011 in de week voor kerst af met een bekerwedstrijd tegen Good Luck in Mid- delharnis. Omdat de selectie vrijaf had, werden de lege plekken ingevuld met spelers uit Nieuwerkerk 2, 3 en A1. Meest opvallende basisspeler was de 43-ja- rige Jack de Ruiter uit het zevende, die ruim vijftien jaar geleden voor het laatst in actie kwam voor Nieu werkerk 1. Na een 9-14 ruststand won Nieuwerkerk uiteindelijk met 13-20 van 3e klasser Good Luck. In de kwartfinale gaat Nieuwerkerk op bezoek bij Vitesse in Barendrecht. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het Slik- kerveers Christelijk Mannenkoor en het Christelijk Mannenkoor De IJssel- zangers verlenen zondag 8 januari hun medewerking aan de Open Deur Dienst in het Ontmoetingscentrum aan de Bospolderstraat 10. Beide koren staan onder leiding van Everhard Zwart, te vens organist tijdens de dienst, waarin dominee F. Bos voorgaat. Aanvang 17.00 uur; de samenzang start tien minuten voor aanvang. Nieuwerkerk aan den IJssel - Internet is in het dagelijkse leven bijna niet meer weg te denken, onder andere als informatiebron naast boeken, kranten en tijdschriften. Ook voor het invullen van formulieren wordt steeds vaker gebruikt gemaakt van internet. In de Openbare Bibliotheek aan het Raadhuisplein gaat dinsdag 10 januari een cursus Internet voor beginners van start. De cursus is bedoeld voor hen die geen of zeer weinig ervaring hebben met inter net. Samen met zeven andere cursisten maakt men een kennismakingstocht over het World Wide Web en wor den de eerste stappen op de digitale snelweg gezet, waarna woorden als 'zoekmachines', 'downloaden' en 'apestaartje' geen geheim meer vor men. De cursisten leren tevens een email te sturen en te ontvangen. Enige ervaring in het gebruik van de computermuis is wel noodzakelijk De cursus vindt plaats op 10, i7 en 24 januari van 10.00 tot 12.00 uur. Aanmelden kan aan de balie tijdens openingsuren of via 0180-316201 of via activiteiten@bibliotheek- nieuwerkerkaandenijssel.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Als dank voor hun tomeloze en vrijwillige inzet tijdens trainingen en wedstrijden werden de trainers van wedstrijdzwemvereniging Van Vliet Barracuda vorige week tijdens de training onverwacht in het zonnetje gezet door leden van de zwemcommissie en van het bestuur. Nieuwerkerk aan den IJssel - De 13-jarige Tom Moonen uit Nieuwer kerk, speler van zowel TCN als het Leidse Unicum, heeft vorig weekend het winterjeugdcircuit (WJC) en de Masters tot en met veertien jaar win nend afgesloten. In het jeugdcircuit spelen de beste jeugdspelers van Nederland tegen elkaar. Vorig weekend speelden de beste acht in Almere tegen elkaar. Net als bij de ATP masters, werd ook hier gespeeld in twee poules van vier spelers. Moonen sloot met over macht de eerste wedstrijddag af als winnaar van zijn poule. De tweede dag werd afgerekend met de win naar van de andere wedstrijdpoule, Ruben Konings. In de finale speelde Moonen vrijuit, aanvallend en domi nant spel brachten hem een overtui gende overwinning van 6-1 6-0. ■GEBERIT

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 22