Goede voornemens en zelfdiscipline (M «oMfe mss oD® mi 25% korting De Opruimcoach! Dames, hebben jullie al goede voornemens voor het nieuwe jaar? Kom sporten op een verantwoorde manier: ■PI Gif lender Bel gauw voor een gratis proefsessie, en profiteer van de nieuwejaars aanbieding: Sport de 1e maand voor Nieuwjaar, nieuw begin, stoppen met roken, nieuwe look, tijd voor jezelf, vrijwillegerswerk. ANBOS Volgend jaar alles op orde hebben? ProfSwpport Stoppen met roken in 2012? FIT SUN CENTER sporten, afvallen, administratie op orde brengen, meer ontspannen, sparen HART VAN 25 Bij elke jaarwisseling komen alle tradities zoals lekker eten, drinken genieten, kerstbomen, vuurwerk en goede voornemens "traditiegetrouw" weer voorbij. Wie neemt het zich niet voor, stoppen met roken, afval len, sporten, administratie op orde, stoppen met slechte gewoonten. De start is meestal fanatiek en effectief, maar zodra 1 februari in zicht komt is het eerste excuus alweer gevonden en komt de sleet er weer in. Het jaar is dan al niet meer nieuw en oude excuses maken weer plaats voor het goede voornemen. Wat is er nu de oorzaak van dat alle voornemens niet worden waargemaakt? Dat heeft alles te maken met zelfdiscipline. Zelfdiscipline kan worden uitgelegd als een gewoonte om te doen wat nodig is, ook al ontbreekt de zin. Mensen met zelfdisciplinestellen zichzelf een doel en belonen zichzelf, ieder op persoonlijke wijze, na het behalen van het gestelde doel. Mensen met weinig of minder zelf discipline weten ook heel goed wat de doelen zijn, maar hen ontbreekt het aan de kracht en zin om de taken uit te voeren, doordat zij heel goed zijn in het verzinnen van excuses. Taken worden uitgesteld en leidt tot tijdsdruk en schuldgevoel. Zelf discipline is een gewoonte die heel goed kan worden aangeleerd. Veel praktische tips zijn terug te vinden op internet of in boeken over zelf management waarin wordt uitgelegd met behulp van praktische voorbeel den hoe wel die goede voornemens in één keer echt waargemaakt kunnen worden. Het boek "Niet lullen maar poetsen" is een goed voorbeeld. Een ander praktische tip is om goede voornemens op papier te zetten en haalbare doelen stapsgewijs met ge koppelde data in een eigen tijdsche ma of kalender op te stellen. Extra stimulans is om tevens de "beloning" die ieder voor zich te doel stelt in het zelfde schema op te nemen. Beste tip: "Wie het echt wil, kan het echt". Bij inlevering van deze advertentie op de eerste laserontharings behandeling nffff Studio Phuur Dan Is het nu tijd voor: Body-Harmony www.body-harmony.nl OU ca]©©!? de halve prijs! *lnformeer naar de voorwaarden. Dorpstraat 120-3 Waddinxveen Tel.: 0182-636644 www.desalon-waddinxveen.nl HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 28 DECEMBER 2011 SPECIALISATIE: NIEUW: ONTHARINGSTECHNIEKEN ANBOS (vergoeding door de zorgverzekeraar) Zuideinde 8 Zevenhuizen - Tel.: 06-23792280 www.phuur.nlinfo@studiophuur.nl Uw persoonlijk begeleidster naar een geordende administratie of een opgeruimd huis. 30 van alle Nederlanders heeft moeite met structureren, organiseren, plannen of opruimen. Dus wij gaan samen doelgericht aan de slag zodat u ook zult ervaren hoe mijn tips, die u zelf in praktijk kunt brengen, direct voordeel opleveren. Niet meer denken maar doen, met als resultaat meer overzicht in uw leven en meer tijd voor dingen die écht belangrijk zijn. Gun dit uzelf en neem ook contact op! 'Discreet en inventief STOPPEN MET ROKEN FIGUURCORRECTIE In oktober 2008 is Tally van der Staay een studio begonnen onder de naam Body-Harmony. Zij richt zich vooral op mensen die wil len stoppen met roken of graag een kledingmaatje kleiner willen. Tally legt graag uitwaar zij zich zoal mee bezighoudt. "Ik merkte al enige jaren dat veel mensen om mij heen wilden stoppen met roken en daar veel moeite mee hadden. Vaak gaf men de moed na een aantal pogingen op en gingen er maar van uit dat het niet zou lukken. Ik ben toen in contact gekomen met een praktijk in het zuiden van het land waar met soft-laser ap paratuur mensen daadwerkelijk van het roken af kwamen." Laserbehandeling Bij de laserbehandelingen om mensen te laten stoppen met roken worden acupunctuurpunten in het oor gestimuleerd met behulp van een soft-laser. Het voordeel van een laser ten opzichte van naalden is dat de activering dieper gaat waardoor veel sneller resultaat wordt behaald. Bovendien is de behande ling volledig pijnloos. Wat houdt de anti-rook behandeling precies in? De lasertherapie neemt niet alleen de behoefte van het lichaam aan nicotine weg, maar zorgt er tevens voor dat het lichaam geen nicotine meer accepteert. Dat wil zeggen dat het lichaam na de behandeling als het ware in opstand komt tegen nicotine. Tegelijkertijd wordt er tijdens de behandeling voor gezorgd dat u na het stoppen met roken geen last gaat krijgen van ontwenningsverschijnselen zoals stemmingswisselingen. Daarnaast wordt de vetverbranding extra geactiveerd, waardoor ook uw gewicht stabiel blijft. De behandeling is pijnloos en duurt ongeveer een half uur. Het slagingspercentage ligt rond de 90%. U krijgt op de behandeling 3 maanden garantie. Dat wil zeggen dat, als de behoefte aan roken toch nog te veel aanwezig blijft, u tot drie maanden na de behandeling terug kunt komen voor een gratis nabehandeling. De behandeling kost 125,-. Speciaal voor Hart van Holland lezers 10% korting! Voor bedrijven in de regio zijn company behandelingen mogelijk vanaf drie medewerkers. Hoe meer medewerkers binnen het bedrijf stoppen met roken, hoe hoger de korting. BihK -I I annum Berkelstroom 65 - 2721 AG Zoetermeer T: 079 - 331 82 55 - E: info@body-harmony.nl Figure Salons

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 25