r<£ Jubileumeditie Nieuwjaarsduik voor goed doel Kerstboomverbranding Elke dag kerst voor leerlingen Passé Partout Onder Andere(N) gala met high tea Kerstweek bij Toverkunst iK( B0VA6 Vanuit Nesselande Slechts 5 min. HART VAN HOLLAND NESSELANDE 28 DECEMBER 2011 Wij hebben winterhanden vanaf 60,- velgen banden sets vanaf 350,- Kom langs of bel voor meer informatie 0180-638011 Wij zorgen ook voor de opslag Uw trekhaken- specialist www.trekhaken.nl Jaap Eindhoven Noardeinde 25a Zevenhuizen Nesselande Nesselande - Voor de vijfde keer op rij kan iedere stoere man, vrouw of kind het nieuwe jaar fris beginnen met een duik in de Zevenhuizerplas. Op 1 januari om 14.00 uur is het weer zover: de Nieuwjaarsduik van Nesselande. Inschrijven kan vanaf 13.00 uur bij Verhage (hoek Mal taplein/ Siciliëboulevard). Deelne mers krijgen de welbekende Unox muts, een bewijs van deelname en een bon voor een kop warme snert na afloop. De Nieuwjaarsduik gaat om 14.00 uur van start met een serieuze warming-up van Cees van Muiden van de hardloopgroep Nes selande. Nesselande - De kerstboomver branding vindt dit jaar plaats op zaterdag 7 januari om 19.00 uur op het braakliggende terrein aan de Kosboulevard, naast de nieuwe locatie van Scouting Dorus Rijkers. Het evenement wordt geor ganiseerd door Stichting Buurtwerk Alexander in samenwerking met de scouting. Kerstbomen kunnen tussen 15.30 en 17.30 uur worden aangeleverd. Elke ingeleverde kerstboom le vert een lot op waarmee een VW-bon te winnen is. De trek king vindt plaats op zaterdag 7 januari om 20.00 uur in De Kristal aan de Cypruslaan 404. Voor meer informa tie: daphnw.vanharen@ buurtwerk-a lexander. nl. Pianospel op het Onder Andere(N) gala in De Kristal. Nesselande - De projectgroep Onder Andere(N) organiseert voor vrijdag 6 januari van 14.30 tot 16.30 uur een galaconcert annex high tea in De Kristal aan de Cypruslaan 404. De high tea wordt verzorgd door jongeren en is gericht op publiek van veertig jaar en ouder. Zaal open om 14.00 uur. De toegang bedraagt 1,50 euro. Tussen kerst en oud en nieuw is SBA alleen geopend op donderdag 29 december van 9.00 tot 12.00 uur. Vanaf maandag 2 januari worden de normale tijden gehanteerd. Voor meer informatie: 010 - 2862760 of tineke.vanden- berg@buurtwerk-alexander.nl. Inschrijven is gratis maar de orga nisatie van de Nieuwjaarsduik wil met een bewoner uit Nesselande, Wendy Snijders, zoveel mogelijk geld inzamelen ten behoeve van het KWF. Een familielid van Snij ders werd een paar maanden ge leden getroffen door deze ziekte: "Een moeilijke periode, je verliest iemand in een korte periode en hebt een gevoel van machteloos heid. Ik bleef met een onbevredi gend gevoel zitten en wilde nog graag iets doen. Een verschil ma ken. Zo ontstond het idee om deze Dit jaar blijft de Zevenhuizerplas ijsvrij maar het water is wel erg koud. uitdaging aan te gaan en me te la ten sponsoren om de Nieuwjaars duik te doen. Ik ben een enorme koukleum en zou het normaal ge sproken niet doen". De organisatie vraagt deelnemers zich net als Snijders te laten spon soren en dit goede doel te steunen. Een bijdrage geven kan ook tijdens de inschrijving (vrijwillig); voor twee euro per inschrijving steunt men dit goede doel. De Nieuwjaarsduik is mogelijk door de inzet van een aantal vrijwilligers en door een financiële bijdrage van onder andere WONIO. Aanmelden voor de duik of als vrijwilliger kan via gezelligheid@wsvbuurman.nl. Nesselande - De kinderen van kindercentrum Toverkunst vierden met elkaar hef <erstfeest. Zij organiseerden met of voor elkaar allerlei activiteiten die het teken van kerst stonden. Op deze manier werden de verschillende op- v°ngsoorten met elkaar in contact gebracht. Kinderen leren op deze manier van en mét elkaar; een kindercentrum in optimale vorm. h;Verkunst is onderdeel van de Brede School Nesselande en biedt opvang aan kinderen van nul tot twaalf jaar. Ook de peuterspeelzaal is gevestigd innen de locatie. Het nieuwe pand is via een overdekte loopbrug direct verbonden met het nieuwste scho lencomplex in Nesselande, waarin ook Tangram en Passé Partout ge huisvest zijn. Nesselande - Stonden ze op vrijdag 16 december nog samen met burge meester Aboutaleb te zingen bij het Rotterdamse stadhuis, op vrijdag 23 december klonken wederom vol overgave de liederen 'Elke dag kerst' en 'We wish you a merry Christmas' uit de kelen van de leerlingen van obs Passé Partout. Dit keer voor ouders, leerkrachten en andere be langstellenden. Alle groepen brach ten ook nog afzonderlijk een eigen lied ten gehore. De kleintjes luisteren ademloos naar het verhaal van de 'groten'.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 29