X SALE de qra-Le 0?. I' 70% 50% 60% Looddieven Zingen uit vernieuwd liedboek Opruiming Wereldwinkel loopt ten einde Vrouw in auto getrokken en bedreigd m Op de gehele Wintercollectie CST Sensamo Control 39,95 per band (inclusief montage) Twee autobranden Januari expositie bibliotheek Midwinterjazz HART VAN HOLLAND NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL 18 JANUARI 2012 VAN watch 4 seizoenen band look voor de winter!) Maat37-622 28 x 1 3/8 x 1 5/8 Aktieprijs Dorpsstraat 11, 2912 CA Nieuwerkerk a/d IJssel info@rijwielhandelzuidplas.nl www.rijwielhandelzuidplas.nl Kindermode Dorpsstraat 30 2912 CB Nieuwerkerk a/d Ussel 0180 315253 www.degiraffe.com info@degiraffe.com Nieuwerkerk aan den IJssel - Een 21 -jarige vrouw werd woensdag 11 januari omstreeks 18.00 uur nabij de Ringvaartlaan, ter hoog te van het gemeentehuis, tegen haar zin in een auto getrokken door haar ex-vriend en vervol gens meegenomen en bedreigd. Het zou hierbij gaan om een witte auto, vermoedelijk een Renault, type Laguna. De vrouw wist na korte tijd uit de rijdende auto te stappen in de buurt van het Raad huisplein. Volgens de vrouw reed op dat moment een auto achter de witte auto. De bestuurder van deze auto zou nog geclaxonneerd hebben. De politie is op zoek naar deze bestuurder en naar andere getuigen. Zij kunnen contact op nemen met de politie via 0900- 8844. De ex-vriend heeft zich ge meld aan het politiebureau waar hij werd aangehouden. Nieuwerkerk aan den IJssel - De po litie heeft dinsdag 10 januari twee mannen uit Rotterdam van negen tien en twintig jaar aangehouden op verdenking van diefstal van lood. De politie was aan het surveilleren en reed over de Kerklaan. Zij zag plotseling een man rennen door de Dorpsstraat en vond dit gezien het tijdstip verdacht. De politie reed de Dorpsstraat in en ging op zoek naar de rennende man. In een voortuin zag zij twee mannen in de struiken liggen. Eén man leek op de man die zij net had zien rennen. De politie vroeg waarom hij over straat rende en hij kon daar geen antwoord op geven. Het viel op dat beide man nen vieze handen hadden. De man nen konden niet goed uitleggen wat zij in Nieuwerkerk deden, waarna de politie vroeg of zij even mee wilden lopen de Dorpsstraat in. Daar za gen de agenten een rugzak staan. Rondom de rugzak en op een regen pijp waren voetsporen te zien. In de rugzak zat een rol lood, die gebruikt wordt bij de plaatsing van een dak goot. De mannen wisten niet van wie de tas was, maar op hun handen zat dezelfde stof als op de tas. Ook kwamen de sehoenafdrukken over een met de schoenen van één van de verdachten. De voetsporen liepen naar de voortuin waar de politie de mannen had aangetroffen. De man nen zijn aangehouden en meegeno men naar het politiebureau. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Stichting Nieuwerkerkse Muziek school start in de eerste week van februari een aantal korte cursus sen muziek voor kinderen van één tot en met zes jaar. Voor de aller kleinsten is er de cursusMuziek op schoot' en Muziek met peuters' Bij deze cursussen mag een (groot) ouder ook meedoen. De belangrijk ste doelstelling van deze cursussen is het samen plezier beleven aan muziek. Voor kinderen van groep 1 tot en met 3 van de basisschool start de cursus 'Spelen met muziek'. In deze cursus komen muzikale be grippen aan de orde en is er ook aandacht voor bewegen op muziek. Voor meer informatie: www.muziekschoolnieuwerkerk.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een compleet nieuw liedboek is in de maak voor vele kerkgenootschappen in Nederland en België. Een eerste kennismaking met het liedboek, dat op dinsdag 24 januari om 20.00 uur in het Ontmoetingscentrum aan de Bospolderstraat 10. Coördinator do minee Pieter Endedijk belicht deze avond de vernieuwingen. De liede- Nieuwerkerk aan den IJssel - De po litie stelt een onderzoek in naar twee autobranden op zondag 15 januari. Omstreeks 4.00 uur brak door nog onbekende oorzaak brand uit in twee auto's. De ene auto stond op het Kerkepad, de andere op de J.A. Be- ijerinkstraat. Beide auto's zijn weg gesleept voor onderzoek. Getuigen wordt gevraagd zich te melden via 0900-8844. Nieuwerkerk aan den IJssel - In de maand januari is in de bibliotheek het werk te zien van Monique Blee- ker-Hoogenboom en Irma Holt -Bek kers. Bleeker schildert sinds twintig jaar; haar werk bestaat uit vrolijke fi guratieve schilderijen in heldere op vallende kleuren. Holt schildert tien jaar; bij haar staan 'benen' centraal. Nieuwerkerk aan den IJssel - In de bibliotheek wordt zaterdag 28 ja nuari van 20.00 tot 24.00 uur het evenement Midwinterjazz gehouden. Een swingende avond met de songs uit het American Songbook. Kaarten bestellen via de website van de bi bliotheek. door orgel, piano en drums en door de Cantorij van het Ontmoetings centrum. Voor meer informatie: www.pkn-nieuwerkerk.nl en in mei 2013 verschijnt, vindt plaats ren worden muzikaal ondersteund www.liedboek.nl. www.ICe-watch.com Nieuwerkerk aan den IJssel - In de Wereldwinkel is de nieuwe collec tie waaronder de duurzame bam boeproducten, het nieuwe thee assortiment en de stoere tassen gemaakt van hergebruikte jeans, stof en plastic, inmiddels verkrijg baar. Om deze producten allemaal een plaatsje te geven in de winkel worden producten uit het oude as sortiment gedurende de komende twee weken tegen aantrekkelijke kortingen verkocht. De Wereldwinkel is te vinden in de Dorpsstraat 51a en is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 09.30 tot 17.30 uur en zaterdag van 09.30 tot 16.30 uur. Hét adres voor. Trouwringen Sieraden Horloges Reparatie Dorpsstraat 54 2912 CB Nieuwerkerk a/d IJssel T (0180)31 38 15 E info@juweliervansomeren.nl I www.juweliervansonTeren.nl CHANGE. M YOU CAN.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 11