Telefoon (0172) 21 21 22 O nnP Stichting Dier Retour Groene Hart door ogen Willem Maris VAN DER SPEK Begrafenis - Crematie 0182 - 37 27 26 ■rHARKES HART VAN HOLLAND I FAMI LEI BERICHTEN I 18 JANUARI 2012 29 Greta Johanna van der Wende - van der Kooij Dokter Hamburgerlaan 59 - 2771 JR Boskoop Zegwaartseweg 4A Uitvaartcentrum Van Der Spek Middelweg 45A, Moordrecht www.vanderspekuitvaart.nl 3SHARTVAN HOLLAND Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd 010-522 27 90 www.uitvaartverzorgingvanden Met veel verdriet afscheid genomen voor altijd in ons hart. Vrijdag 6 januari 2012 is onze lieve moeder, schoonmoeder en oma op 80 jarige leeftijd overleden - Gre - Hillegersberg 2 april 1931 t Zevenhuizen 6 januari 2012 sinds 23 maart 2011 weduwe van Aren van der Wende Teun en Fenja Rianne Tomas Joke en Dick Elyse Gerard en Marina Maryse en Ian Dana en Rutger Bob en Lisanne De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden in crematorium Schollevaar te Capelle aan den IJssel Correspondentieadres: Joke Verboom-van der Wende Kratonlaan 57 2761 SJ Zevenhuizen We willen graag alle medewerksters, medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum de Zevenster bedanken voor hun persoonlijke, zorgzame en liefdevolle verzorging van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Familie van der Wende ■gfi Begrafenissen Persoonlijke zorg voor uw begrafenis info@harkesbegrafenissen.nl - www.harkesbegrafenissen.nl Wij verzorgen alleen begrafenissen - Dag en nacht bereikbaar WEST GEDENKTEKENS^ GRAFMONUMENTEN - SIERADEN - URNEN - RESTAURATIE VERVOLGINSCRIPTIE Het vertrouwde familiebedrijf 2712 PM Zoetermeer Tel: 079 - 341 62 27 www. westgedenktekensnl zoetermeer@westgedenktekens.nl Openingstijden toonzaal maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 17:00 Zaterdag van 10:00 tot 16:00 Tevens thuisbezoek mogelijk UITVAART Vermist Poes, lichtbruine Ragdoll, donkere snoet, halflangharig, blauwe ogen, gechipt, 8 jaar oud;, Uiterwaard, Moordrecht. Kater, zwart, veel wit, witte onder kant, zijkant, poten, borst, driehoek in gezicht, in nek, gecastreerd, rood bandje+bel, gechipt, 1 jaar oud. Kater, zwart, witte voetjes voor, laarzen achter, bef, in snoet, zwarte neus, gecastreerd, 3 jaar oud; Bur gemeester Klinkhamerweg, Zeven huizen. Gevonden Poes, schildpad, witte tenen voor, sokken achter, bef, buik; Vierde Tochtweg, Moordrecht. Poes?, rood, witte sokken, bef, kin, is al in oktober gevonden; Vijfde Tochtweg, Moordrecht. Poes, cypers met rood, witte voet jes, kin, bef loopt door naar buik, aanhankelijke poes; 's-Gravenweg, Nieuwerkerk aan den IJssel. Kat, geheel cypers grijs; De Els, Nieuwerkerk aan den IJssel. Poes, zwart, witte sokken voor, laar zen achter, bef, ronde neus, buik, zwarte neus, wat witte haren hier en daar, loopt rond sinds oktober; Prins Alexanderlaan, Nieuwerkerk aan den IJssel. Poes, schildpad; Flevopad, Nieuwer kerk aan den IJssel. Poes, zwart met wat wit, paar witte haren op buik; Zuidkade Waddinx- veen. Poes, cypers, witte tenen voor, sok ken achter, bef, oude breuk rechter achtervoet, oudere poes; Onderweg, Waddinxveen. Kat, zwart/beige, wit plekje op linker achterpoot; Koningin Wilhelmin- aplein Waddinxveen. Voor meer informatie: 0184-661509 of www.dierretour.nl. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Zeven huizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moor drecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 36.000 exemplaren Postadres: Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Den Haag - In het Haags Gemeen temuseum wordt zaterdag 21 janu ari een expositie geopend van circa tachtig schilderijen, aquarellen en tekeningen van Willem Maris, een van de bekendere schilders uit de Haagse School. Maris (1844-1910) staat vooral te boek als schilder van koeien en eenden, waarbij hij op een bijzondere manier omging met licht en nevel. Zijn bekendste uitspraak: 'Ik schilder geen koeien, maar licht effecten'. Maris zag het hele Groene Hart als zijn inspiratiegebied en kwam vaak in de omgeving van Gouda en de Reeuwijkse Plassen. De tentoonstelling is te bezichtigen tot en met maandag 9 april. Informatie: www.gemeentemuseum.nl. Koeien aan de Plas', in 1891 geschilderd door Willem Maris Uitvaartverzorging van den Bogerd dag en nacrt bereikbaar Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 29