00$ Spcciolis^ Kaasspecialist in Zwitserse sfeer Workshop Klanten werven Indonesisch smullen bij Plusmarkt Pannenkoeken eten Bij de Steenoven Kom gratis proeven HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 1 FEBRUARI 2011 19 r.-.li' Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - Be zoekers van winkelcentrum Reiger hof konden zaterdag 28 januari bij Kaasspecialist Theo van Dongen ge nieten van Zwitserse kaasfondue. Gedurende vier weken staat 'Zwit serland' centraal bij de Kaasspecia list. Gedurende deze periode maken de klanten kans op mooie prijzen. Bij elke aankoop ontvangt men een kaart waarop men wat gege vens moet invullen. De kaart gaat, samen met de kassabon in een grote bus en aan het einde van de actieperiode wordt de trekking ver richt. Hoofdprijs is een vierdaagse vakantie voor twee personen naar Zwitserland. Zuidpias - Platform 'Kom je ont wikkelen' organiseert voor maan dag 6 februari een workshop 'Klanten werven'. Een zelfstandig ondernemer moet zelf zijn klan ten werven. Onder leiding van Loes Vork van Vork Communicatie leren de cursisten hoe (meer) werk ge maakt kan worden van de acquisi tie. De workshop is vooral geschikt voor, startende, ondernemers in dienstverlenende beroepen, maar ook ondernemers uit andere be roepskringen zijn welkom. De avond biedt tevens gelegenheid om te netwerken met andere on dernemers. De workshop duurt van 19.30 tot 21.00 uur; de kosten be dragen 15,- euro. Aanmelden kan via info@komjeontwikkelen.nl. Voor meer informatie: www.komjeontwikkelen.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De bekende Indonesische topkok Lonny Gerungan verzorgde vrijdag 27 januari bij Plusmarkt Wensveen in win kelcentrum Dorrestein een aantal kookdemonstraties met de sauzen van Samasaya. Veel bezoekers van de Plusmarkt maakten van de gelegenheid gebruik om te proeven van de door Lonny bereide gerechten. Restaurant Bij de Steenoven op Klein Hitland. Nieuwerkerk aan den IJssel - Op bungalowpark de IJsselhoeve op Klein Hitland opent Danique van Velsen op zaterdag 4 februari met haar team de deuren van het vernieuwde restaurant annex pannenkoekenhuis. In de achterliggende periode zijn kosten noch moeite gespaard om het eerdere café, overgenomen van de vorige pachter, om te vormen tot een gezellige ruimte waar het pannenkoekenhuis de belangrijkste plaats inneemt. Het interieur roept herinneringen op aan 'die goeie ouwe tijd', toen 'pannenkoek' nog als 'pannekoeck' geschreven werd. Het vernieuwde interieur is met zorg ingericht en in de keuken staan het gebruik van gezonde biologische voedingsmiddelen en ingrediënten hoog in vaandel. Naast een breed aanbod aan ver schillende pannenkoeken kan de restaurantbezoeker tevens een keuze maken uit een aantal een voudige, betaalbare maaltijden. Bij de Steenoven biedt binnen plaats aan circa zestig gasten; in de zomer is er op het ruime terras plaats voor ruim honderdvijftig bezoekers. Wie alleen iets wil drinken kan een keu ze maken uit diverse soorten koffie, thee en frisdranken en voor de lief hebbers zijn er speciale bieren op fles en op fust. Wie al fietsend of wandelend trek heeft in een snelle hap, kan bij het loket aan de zij kant van het restaurant terecht. Restaurant en pannenkoekenhuis Bij de Steenoven is gevestigd op Klein Hitland 2. Voor meer informatie: 0180-311412 of www.bijdesteenoven.nl. Lonny Gerunga

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 19