Start dichtbij. Start met de Rabobank. Een eigen onderneming starten? Starten met de Rabobank. Dat is het idee Rabobank Rabobank. Een bank met ideeën. HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS] 1 FEBRUARI 2012 Rabobank Rabobank Gouwestreek heeft tien vestigin gen waaronder zeker één bij u in de buurt. Als particulier kunt u er terecht, maar ook als (startende) ondernemer. Een team van des kundigen staat voor u klaar om antwoord te geven op al uw vragen. Melanie Hoogen- doorn en Maarten Peters werken samen ruim 22 jaar bij de Rabobank en weten van de hoed en de rand. In de functie.van adviseur bedrijven richten zij zich vooral op onderne mers in het MKB in Moerkapelle, Moordrecht, Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen. Melanie legt uit wat een adviseur bedrij ven doet."Ik adviseer ondernemers in mijn werkgebied over de verschillende zake lijke financiële diensten zoals financierin gen, verzekeringen en betalingsverkeer. Wij vormen een belangrijk aanspreekpunt omdat we regelmatig contact hebben met een klant. En we kunnen hem of haar, indien nodig, ook in contact brengen met andere specialisten binnen de Rabobank." collega's van de afdeling Service en Advies (0182) 69 51 60. Zij kunnen eenvoudige vragen direct telefonisch of per e-mail beantwoorden en dagelijkse bankzaken voor de klant regelen. Mocht de vraag van de ondernemer wat specifieker zijn, dan komt de klant bij Maarten of mij." Maarten: "Wanneer de klant een complexe vraag heeft dan heeft hij of zij hiervoor bij ons één aanspreekpunt, dat werkt wel zo pret tig." Wat als ik geen tijd heb om naar de bankte komen? Maarten: "Veel dagelijkse bankzaken kun nen geregeld worden via internet of tele fonisch. Dat geldt zeker voor klanten die al bij ons bankieren. En zoals Melanie zojuist al zei: veel zaken kunnen ook behandeld worden door onze collega's van de af deling Service en Advies. Zij zijn iedere werkdag tijdens kantooruren bereikbaar." Overdag helemaal geen tijd? Mail ons uw vraag wanneer u dat uitkomt en de eerst volgende werkdag ontvangt u van ons een reactie. Wat zijn jullie ambities voor 2012? Melanie hoeft niet lang na te denken over het antwoord. "Onze ambitie voor dit jaar is om als bank verder te groeien en de bin ding met onze klanten nog meer te ver groten. Ik zeg altijd: verbonden met elkaar, versterkt alleen maar." Waarom moet ik bij de Rabobank bin nenstappen en niet bij een andere bank? "Wij zijn een bank die in bijna iedere woon plaats is gevestigd", zegt Maarten direct. "Daarnaast zijn we lokaal betrokken bij de gemeenschap waardoor we meer binding met de klant hebben." Kom dan op 16 februari naar de startersavond van de Kamer van Koophandel in Gouda. Wie is mijn contactpersoon? "De zeven adviseurs bedrijven van Rabo bank Gouwestreek vormen samen een hecht team", vertelt Melanie enthousiast. "Maar we werken ook veel samen met de Als Rabobank zijn wij deze avond ook aanwezig. Wij geven antwoord op uw financiële vragen. Daarnaast vertellen wij u graag meer over ons speciale ondernemerspakket met voordeel voor starters. Maarten Peters Melanie Hoogendoorn Sandra van den Berg Gerard de Lelij Sebastiaan van Hattum Leendert-Jan Roos Jan Kok Kijk voor meer informatie op www.rabobank.nl/gouwestreek

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 2