X X O B E K E N D M A KING E N GFT-inzameltips Nieuwerkerk aan den IJssel HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 1 FEBRUARI 2012 Bekendmaking Wet milieubeheer Aangevraagde omgevingsvergunning Bekendmaking Wet milieubeheer Verleende omgevingsvergunningen Verleende omgevingsvergunningen Ontwerp wijzigingsplan Noordeinde 27 in Zevenhuizen Verleende omgevingsvergunningen Bekendmaking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Bekendmaking Wet milieubeheer de aanvraag voor het realiseren van een McDonald's restaurant met McDrive inclu sief bijbehorende signage en terreinobjecten aan de Middelweg Jlocatie "Pleisterplaats") te Moordrecht te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken. Door dit besluit is de nieuwe uiterste bestisdatum 6 maart 2012. Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de datum van verzending van het besluit tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat tenminste naam en adres van de indie ner, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar zich richt en de gronden van het bezwaar. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan de IJssel. Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Heams Rental Sales, Hoofdweg-Zuid 42, 2912 EE Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het uitbreiden van een groothandel in machines voor de bouw. Besluit landbouw milieubeheer L.G. Verduijn, Zuidelijke Dwarsweg 4A, 2913 LM Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het wijzigen van de bestaande inrichting (melk veehouderij wordt mestveehouderij). Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. MELDINGEN Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel, onder vermelding van 'zienswijzen ontwerpwijzi- gingsplan Noordeinde 27 Zevenhuizen'. Voor het indienen van mondelinge zienswijzen kan een afspraak worden gemaakt via het secreta riaat van de afdeling VROM (telefoonnummer 0180 - 637711). CAPELLE AAN DEN IJSSEL MELDINGEN Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Transtech Industrieservice BV, Zuidbaan 587, 2841 MD Moordrecht, voor het oprich ten van een inrichting voor machinebouw. Besluit landbouw milieubeheer J.J. Olieman, Vierde Tochtweg 2, 2841 LS Moordrecht, voor het uitbreiden een groothandel in akkerbouwproducten en veevoeder. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL ZEVENHUIZEN Asterstraat 17 (2761 GS) Vervangen kozijnen en gevelbekleding voorge vel woning (verzonden 20-01-2012) Dorpsstraat 73 (2761 AA) Verwijderen asbesthoudende plafondplaten (verzonden 24-01-2012) Eendragtspolder Realiseren vlotten en albanosysteem (verzon den 23-01-2012) Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 300. Prinses Beatrixstraat 22 (2911 AL) Plaatsen dakopbouw (ontvangen 19-01-2012) 's-Gravenweg 101 (2911 VE) Veranderen en vergroten uitbouw achterzijde woning [verzonden 23-01-2012) Begoniaveld 40 (2914 PB) Bouwen berging (legalisering) (verzonden 23-01-2012) Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180)330 300. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias maken bekend dat met ingang van 5 januari 2012 het ontwerp wijzi gingsplan Noordeinde 27 te Zevenhuizen, met bijbehorende stukken ter inzage ligt. In het ter plaatse van het perceel Noordeinde 27 te Zevenhuizen geldende bestemmingsplan "Tweemanspolder en polder de Wilde Veenen 2008" is binnen de bestemming "Agrarisch doeleinden" een wijzigingsbevoegdheid opge nomen voor het vergroten van het bouwvlak. Het perceel Noordeinde 27 te Zevenhuizen is gelegen binnen voornoemde bestemming. Het ter plaatse gevestigde bedrijf wil op deze locatie een loods voor de opslag van uien en landbouwwerktuigen realiseren, die met toepassing van de wijzigingsbevoegdheid mogelijk wordt gemaakt. Ter inzage legging Het ontwerp wijzigingsplan ligt met ingang van 2 februari 2012 gedurende 6 weken ter inzage tijdens openingsuren ter inzage in het raads huis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Het ontwerp wijzigingsplan is in deze periode ook digitaal te raadplegen op www.ruim- teliikeplannen.nl/?planidn NL.IMR0.1892. WpNoordeinde27ZH-0w03. Daarnaast is het plan te downloaden vanaf de .FTP server van de gemeente lhttp://zuidplas.gemeentedocu- menten.nl). Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als pdf-bestand in te zien (www.zuidplas.nl). Gedurende bovengenoemde termijn kunnen belanghebbenden mondeling of schriftelijk zienswijzen indienen. Schriftelijke zienswijzen dienen te worden gericht aan: burgemeester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, OMGEVINGSVERGUNNING Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingsvergunningen voor wat betreft het onderdeel milieu ingetrok ken op grond van artikel van artikel 2.33 lid 2 sub b van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht: Scholten Beheer: revisievergunning van 12 juni 2008 en een wijziging ex art. 8.24 van 2 juni 2009 voor een pluimveehoude rij op het perceel Knibbelweg 85, 2761 JC Zevenhuizen. Dit besluit kunt u van 2 februari tot en met 15 maart 2012 inzien bij de gemeente Zuidpias. Binnen deze termijn kunt u beroep tegen een besluit instellen bij de Rechtbank 's-Graven- hage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Het besluit treedt in werking na afloop van de beroepstermijn, tenzij u binnen die termijn een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. U kunt ook digitaal beroep instellen bij genoemde rechtbank via http://loket.recht spraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische hand tekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantooruren kan een afspraak worden gemaakt. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden- Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. MELDINGEN Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer BAM, Zuideinde 14, 2761 DA Zevenhuizen, voor het oprichten van een propaantank op een bouwlocatie nabij nr. 14. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Concept-Nota van Uitgangspunten Hoofdweg Het college van burgemeesters en wethou ders van Capelle aan den IJssel heeft het concept van de Nota van Uitgangspunten voor het opstellen van een 'nieuw' bestemmings plan voor het bedrijventerrein Hoofdweg op 24 januari 2012 vastgesteld. Op basis van de Inspraakverordening wordt over het concept van deze nota van 2 februari 2012 t/m 29 februari 2012 een inspraakproce dure doorlopen. Gedurende deze periode kan een ieder zijn inspraakreactie over dit concept indienen. Dit doet u door: 1. het reactieformulier op www.capelleaandenijssel.nl in te vullen; 2. uw reactie te mailen aan: ruimtelijkebeslui- tentdcapelleaandenijssel.nl onder vermel ding van NvU bestemmingsplan Hoofdweg. 3. het sturen van een brief aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 70, 2900 AB Capelle aan den IJssel, onder vermelding van NvU bestemmingsplan Hoofdweg. 4. het mondeling geven van een reactie. Hiervoor maakt u een afspraak met mevrouw M.L. Vroonland Im.vroonlandO capelleaandenijssel.nl). Er zijn verschillende manieren om de (con cept) Nota van Uitgangspunten in te zien: 1. internet Op www.capelleaandenijssel.nl (zoeken op 'Bekendmaking', datum 1 februari 2012) 2. Informatiecentrum Tijdens openingstijden bij het Informatiecentrum van het gemeentehuis. 3. inloopbijeenkomst Op donderdag 23 februari 2012 van 19.30 tot 21.00 uur houden wij een inloopavond in het gemeentehuis aan de Rivierweg 111. Om 19.45 uur is er een korte presentatie/uitleg. Gedurende de avond kunt u vragen stellen aan de medewerkers van de gemeente. Voorvragen kunt u contact opnemen met mevrouw M.L. Vroonland, afdeling Stadsontwikkeling, telefoonnummer (010) 2848607, e-mail rn.vroonlandracapelleaandenijssel.nl. - Biedt uw GFT-container aan op de plaats waar u ook uw blauwe zak ken aanbiedt. Maakt u nu al gebruik van een ondergrondse container? Dan kunt u de GFT-container daar aanbieden; - Het is voor de inzamelaars gemak kelijker als u de GFT-container met de handvaten naar de straat/weg aanbiedt; - Zet uw GFT-minicontainer vóór 7.30 uur op de inzameldag buiten. Haal de minicontainer op de ophaaldag voor 21.00 uur weer binnen. Komende maanden informeert de gemeente u regelmatig over de ont wikkelingen op het gebied van afval. Houdt daarom uw brievenbus, de kranten en de gemeentelijke website www.zuidplas.nl in de gaten voor meer informatie!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 6