Kou hindert werkzaamheden bij Cortlandt Aquaduct Nieuwe bus voor Surinameproject Ysselpunk Cees Verschoor Reunion Fest Woensdag kroegavond Confusion Kroeg van alle merken vvww.sWps. AUTOBEDRIJF VAN REEUWIJK Verkoop en reparatie HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL 8 FEBRUARI 2012 Themadienst met 'Mystery guest' Kidsdisco Workshop 'Feestelijk inpakken' Jeu de Boules Nieuwerkerk mist kansen Cees Verschoor is blij met zijn nieuwe bus, die hem overhandigd werd door René Boers van Slager Automaterialen B.V. Nieuwerkerk aan den IJs- sel - In de Nieuwe Kerk aan de JABeyerinkstraat 53 wordt zondag 12 februari om 17.00 uur een themadienst voor jon geren gehouden met als thema 'Mystery guest', de Heilige Geest. De themadienst wordt geleid door dominee R. van der Spoel uit Amersfoort. Er is een kinderoppas aanwezig. Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor kids tussen de zeven en dertien jaar wordt vrijdag 10 februari van 19.00 tot 22.00 uur een kidsdisco in 't Blok ge houden. De toegang is vrij en er zijn volwassenen aanwezig die een oogje in het zeil houden. Er wordt geen energydrank ge schonken. 't Blok is gevestigd aan het IJsermanpad 1. Nieuwerkerk aan den IJssel - In het Ontmoetingscentrum aan de Bospolderstraat 10 wordt maandag 20 februari van 20.00 tot22.00 uur een creatieve workshop 'cadeautjes feestelijk inpakken' gegeven. Er worden verschillende inpaktechnieken geoefend en er worden versie ringen gemaakt. Voor inpak- en versiermateriaal wordt gezorgd. De kosten bedragen 20,- euro. Voor meer informatie en aan melden: 06-29203734 of inpakcursus@live.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De boulers van JBC Nieuwerkerk lieten het afgelopen zaterdag net liggen; in beide partijen trokken de tegenstanders nipt aan het langste eind. Nieuwer kerk 2 speelde tegen Les Bou- liste uit Gorinchem, eindstand 3-4. Team 3 trad aan tegen Vlaardingen, de nummer drie van deze poule. Bij winst kon den de Nieuwerkerkers de derde plek overnemen, maar met een verlies van 3-4 lukte dat niet. Nieuwerkerk aan den IJssel - De kroeg van 't Blok is vanavond, woensdag 8 februari, en 15 febru ari als altijd geopend voor de 'breek van de week'. Michiel en Henk staan achter de bar en verzorgen de mu ziek en de drankjes. Lekker uit de sleur met elkaar aan de bar hangen of een potje tafelvoetbal spelen. De bar is geopend vanaf 20.30 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - Al ternatieve muziek op zaterdag 18 februari in 't Blok. Jan draait van alles, als het maar alternatief is. Wave, punk, ska, futurepop, elektro en aanverwante muziek. Verzoek jes kunnen ingediend worden en eigen muziek meenemen mag ook. Aanvang 20.30 uur; de toegang is vrij. Nieuwerkerk aan den IJssel- Toen in de nacht van 14 op 15 januari de bus van Stichting Schoolhulpproject Suriname in vlammen opging, was Cees Verschoor (62) de wanhoop nabij. Maar Verschoor zou Verschoor niet zijn, wanneer hij niet snel de draad weer oppakte en zo goed en zo kwaad als het ging zijn werk voortzette. Niet alleen Verschoor rechtte de schouders, ook anderen deden dit, waaronder de sponsor van de verbrande bus, Slager Automaterialen B.V. uit Rotterdam. Het was deze sponsor die zorgde voor een nieuwe bus, waarvan Verschoor zaterdag 4 februari de sleutels kreeg overhandigd. Door Cees Visser De hulp is al die tijd gewoon door gegaan. Verschoor:"Wij hopen in mei de vijftigste container naar Suriname te verschepen. Inmiddels hebben we van de 240 scholen in Suriname 150 van nieuw materiaal voorzien en er zitten nu ruim 15.000 kinderen aan een beter tafeltje. We putten ons materiaal uit 1309 scho len in Zuid Holland en veel van de Nieuwerkerkse scholen hebben ons geholpen. Sinds de oprichting van de Stichting zijn we vijf keer in Su riname geweest en we hopen in juni voor de zesde maal te gaan." In 2005 maakte Cees Verschoor met de directies van een aantal basis scholen een studiereis naar Surina me. Zij bezochten veertien scholen en werden getroffen door de deplo rabele toestand waarin de scholen en het lesmateriaal verkeerden. Bij Verschoor kwam toen de gedachte op, deze scholen vanuit Nederland te gaan ondersteunen. Hij maakte veel instanties en personen warm voor dit idee, als gevolg waarvan op 10 mei 2005 de Stichting School hulpproject Suriname in het han delsregister van de Rotterdamse Kamer van Koophandel werd inge schreven. Nieuwerkerk aan den IJssel - Na jaren van afwezigheid is Ysselpunk weer terug met een knallend reü- niefeest op zaterdag 11 februari. In 't Blok zijn te horen RotvandeDam; deze band was ook aanwezig op de allereerste editie van Ysselpunk in 2002. Nu zijn ze terug, bruisend van energie. Ook Kezus Krijst was al eerder op Ysselpunk te bewon deren en I wannabee and the Wan nabees zijn bekend in Nieuwerkerk van optredens op het Raadhuisplein en op Blokpop. Skapiche?! Vormt de knallende afsluiter van het feest met uptempo party ska. De deuren van 't Blok gaan open om 20.30 uur; de toegang be draagt 4,- euro. Nieuwerkerk aan den IJssel - De werkzaamheden van Rijkswater staat in het kanaal ter hoogte van het Cortlandt Aquaduct bij de A20 lopen vertraging op door de koude weersomstandigheden van de afge lopen week. Tot het voorjaar is het kanaal gesloten voor scheepvaart vanwege reparaties. Momenteel liggen er twee dam- wanden in de ringvaart. Hierdoor kan de betonnen aquaduct-bak drooggelegd worden voor werk zaamheden. "Voordat we dat gaan doen moet alle troep en modder eerst uit het water worden ge haald," vertelt een woordvoerder van Rijkswaterstaat. "Doordat er nu ijs ligt, wordt dit bemoeilijkt. Het werk gaat wel ge woon door, maar wat moeizamer." Overigens blijft de hinder voor om wonenden beperkt. "De nabijgelegen snelweg zal niet worden afgesloten en er zal weinig sprake zijn van geluidsoverlast." Naar verwachting is de klus voor 1 april is geklaard. Deze datum was ook al met de aannemer afgespro ken voordat de kou toesloeg. bevaren is," aldus Rijkswaterstaat. Eind vorig jaar werd besloten om de werkzaamheden eerder dan ge pland aan te laten vangen omdat er toenemende meldingen van lek kages werden gedaan. "Rond die tijd begint de pleziervaart weer op gang te komen en hopen we dat het kanaal gewoon weer te vvwwjUgertjw* Prins Alexanderlaan 38 2912 AM Nieuwerkerk a/d IJssel T (0180)312200 F (0180)320776 E info@autovanreeuwijk.nl www.autovanreeuwijk.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 25