Polyderma Kapsalon de V EM w Kinderen en echtscheiding: wat kunt u als ouder betekenen? Schoonheidssalon Marijke Haagsman Anneke Schmidt Pronk brengt schoonheidsbehandelingen naar hoger niveau STUNT! PUUR HART VAN HOLLAND HEALTH ft BEAUTY 8 FEBRUARI 2012 Praktijk voor Huid- en Oedeemtherapie -:«7 'bewust naarbalans Van bewustwording naar verandering! Bewust naar Balans: hét adres voor persoonlijke ontwikkeling. EMMELIE BLOK MEENT 3B 3011 JA ROTTERDAM T 06 - 18905208 w www.empuur.nl ^/OthER^ GESPECIALISEERD IN: - ONTHAREN -ACNE - COUPEROSE - HUIDVERSTRAKKING - PIGMENT Empuur heeft per 1 februari 2012 een nieuwe vestiging, Meent 3B 3011 JA Rotterdam. C. Huygenslaan 8 2741 XT Waddinxveen T 0182 618403 www.marijkehaagsman.nl Gespecialiseerd in: - electrisch gezichtsontharen - acné behandeling - permanente make up Aan de Wolga nummer 7 in Nieuwerkerk aan de IJssel gaan schoonheidsverzorging veel verder dan epileren, harsen, gezicht- en lichaamsbehandelingen. "Waar het om gaat is dat de cliënt als herboren weer naar buiten stapt en dat ontspanning en bewustwording de combi natie vormen om schoonheid- en lichaamsklachten te verhelpen", aldus Schmidt Pronk. Zij bedient zich van eeuwenoude Chinese geneeswijze en de energetische werking van licht, beter bekend als kleurenpunctuur in combinatie met het merk Phyto5 om te komen tot een volledig ontspannen lichaam waarmee alle effecten en invloeden van het hedendaagse hectische, stressige bestaan beter het hoofd kan worden geboden. Juist deze gemoedstoestand is belangrijk om te bereiken in het dagelijks leven voor optimaal functioneren van lichaam en geest. Voor elk huidtype is een passende elementenlijn die de energiestromen in het lichaam bevorderen. Phyto5 is gericht op herstel van het ener getisch evenwicht (Yin en Yang) in het lichaam volgens de 5 elementenleervan de bewezen Traditionele Chinese Geneeskunde; Hout, Vuur, Aarde, Metaal en Water en brengt de huidconditie terug in balans. Behandelingen zijn er op gericht om de verstoorde zuur-base zoals in ieders lichaam aanwezig, veroorzaakt door de eerder genoemde factoren als stress, drukte, voeding en emoties etc. op nieuw in balans te brengen. De behandeling is gebaseerd op de eenvoudige Peter Jentschura methode, welke bestaat uit 3 belangrijke stappen, namelijk het oplossen van gifstoffen, uitscheiden en mineralen aanvullen. Voor deskundig advies en aanschaf van Phyto5 kan Anneke met al haar kennis en expertise vakkundig adviseren. Geïnteresseerd of direct een afspraak maken? T0180 - 321535 Bezoekadres: Wolga 7, Nieuwerkerk a/d IJssel W: schoonheidsessentie.nl E: anneke@schoonheidsessentie.nl Gespecialiseerd in de behandeling van: Overbeharing met laser voor gezicht (deels vergoed door uw ziektekostenverzekering), oksels, benen, rug en bikinilijn Overbeharing met ultrageluid - NIEUW!! Pijnloos, geschikt voor witte, blonde, grijze haren en ook voor de donkere huid volkomen veilig Lymfoedeem (vochtophoping) na operatie of radiotherapie Acne en acne-littekens met diverse peelings, lichttherapie, microdermabrasie en de Dermaroller Littekens en cellulitis o.a.met LPG (endermologie) Behandeling volgens afspraak: tel: 010 529 93 16 mob: 06 253 463 77 Bijdorplaan 325c, 2713 SX Zoetermeer www.polyderma.nl Lijsterlaan 51 2665 TJ Bleiswijk Maak nu een afspraak voor een gratis intake! Conny M. Kruit-Schiebroek Lid van de Nederlandse Vereniging van Huidtherapeuten leder kind gaat er vanuit dat zijn ouders gewoon al tijd bij elkaar blijven. Wanneer dit plotseling veran dert door een scheiding wordt het vertrouwen van een kind behoorlijk op de proef gesteld. Jaarlijks zijn er ongeveer 70.000 kinderen die de gevolgen van een (echt)scheiding ondervinden. Ze worden geconfron teerd met hun eigen gevoelens en met die van de ou ders. De actualiteit van dit thema blijkt uit de SIRE campagne van 2011 en het nieuwe RTL4 programma over scheiden dat in het voorjaar van 2012 van start zal gaan. Het is duidelijk dat de conflicten in scheiding niet al leen op het moment zelf grote impact hebben, maar mogelijk een leven lang invloed zullen hebben op het kind. 71% van alle scheidingskinderen ervaart sterke tot zeer sterke nadelige gevolgen van de scheiding. Effecten voor kinderen zijn onder andere: ze weten niet waar ze aan toe zijn, schoolprestaties verminderen, er is verdriet, gevoel vjn eenzaamheid, schuldgevoel, gemis van een vaste basis. Van belang is dat kinderen tijdens en na de scheiding steun en uitleg krijgen, vooral van hun ouders, hoe moeilijk dit soms ook is. Ouders dienen zich er bewust van te zijn dat zij de verantwoordelijkheid hebben om, vanuit het oogpunt van de kinderen, descheiding goed te laten verlopen. U bent dan straks geen partners meer, maar u blijft altijd ouder! Ik begeleid als onafhankelijk echtscheidingsbemiddelaar van "2Divorce" ouders tij dens hun scheiding van begin tot het eind'. Naast de financiële aspecten is er dus ook volop aandacht voör het opstellen van een goed ouderschapsplan. Tijdens de gesprekken hierover besteed ik aandacht aan emoties tijdens en na een scheiding. Ik kijk samen met de ouders wat er nodig is zodat zij hun kinderen goed kunnen begeleiden en zij meer in balans komen. We bespreken bijvoorbeeld wanneer en hoe zij het de kinderen gaan vertellen en hoe zij de leerkracht op de hoogte gaan stellen. Op deze manier kunnen ouders daadwerkelijk iets betekenen voor hun kinderen: nu en in de toekomst! U kunt voor meer informatie de website bekijken, bellen of een email sturen. Voor meer informatie: www.2divorce.nl, Eric Wobbes, 06-57576653 ;naar|3g|gCoaching: Leren omgaan met lastige J>- v situaties en/of personen. De gesprekken geven inzicht. Je leert te vertrouwen op je gevoel, anders communiceren en je te gedragen, zodat je beter met lastige situaties kunt omgaan. Ook loopbaanbegeleiding, www.bevvustnaarbalans.nl Cursussen Creatief Schrijven Schrijvend naar bewustwording. Divers aanbod: Mediteren en Schrijven, Schrijvend Verdiepen, Schrijven over je leven (levensverhalen) en nog veel meer. De curssussen brengen inzicht, ontspanning en inspiratie, www.luisterennaarjezelf.nl Voor iedereen die wil groeien en in zijn kracht wil staan. Persoonlijke aandacht staat centraal Veldewater 27 2911 PG Nieuwerkerk a/d IJssel 06 24 62 95 73 edithbosma bewustnaarbalans.nl Twitter: @edithbosma Trudie de Roode de Wielewaal 34 2761 XZ Zevenhuizen ZH Telefoon: 0180-631408 Mobiel: 06-38602574 Alleen op afspraak Uw adres voor knippen, föhnen, kleuradvies, highlights, permanent, opsteken, bruidskapsels en natuurlijk staat de koffie en thee altijd klaar. Tegen inlevering van deze advertentie Heren knippen 15,- Dames knippen 17,50 Kinderen knippen 12,50 HUIDTHERAPEUTE E INFO@EMPUUR.NL Lid Anbos UcrvrviA' doov £5JfWV (Vergoeding door uw zorgverzekeraar)

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 41