"De gemoedelijkheid in de kapsalon blijft hetzelfde" Prijswinnaars Winterpakket Veerman Adviseurs Gezellig genieten in Hof van Holland te v mm HART VAN HOLLAND I BEDRIJVIGHEID I 8 FEBRUARI 2011 45 Kapperswissel: Clips wordt Rombout Kappers BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Berry Sol (links] en Monique Haverkamp, (foto: Jan van Woerden) Zevenhuizen gaan we nu ook met extentions werken en in Nieuwer- kerk gaan we ons meer bezighou den met visagie." Clips is woensdag 29 februari voor het laatst open. In één dag wordt de zaak omgetoverd tot Rombout. Op vrijdag 2 maart opent de nieuwe kapsalon. Monique: "Het personeel van Clips blijft werken voor Rom bout kappers. Als Rombout kappers gebruiken we een paar andere pro ducten en daar zijn voor het per soneel workshops voor." Berry en haar man Jan van Woerden - van Clips Fotografie - verdwijnen niet van het toneel. "Clips Fotografie blijft bestaan. Jan en ik blijven alle bei werken met Monique, alleen op een andere manier." Op een nieuw jasje na verandert de kapsalon geen spat: nog steeds even gezellig Ze venhuizen. Anja Mastenbroek in de deuropening van 'hetgezelligste plekje in Zevenhuizen'. Zevenhuizen - eetCAFE Hof van Holland aan de Dorpsstraat heeft een nieuwe eigenares. Anja Mastenbroek heropentop 18 februari feestelijk de deur van het oudste pand dat Zevenhuizen rijk is. "Ik ga er het gezelligste, warmste, fijnste plekje in Zevenhuizen naast thuis van maken. Door Erwin van 't Hof Was Hof van Holland voorheen een café, na de heropening is het een eetCAFE. Eet met kleine letters want Mastenbroek benadrukt dat het geen restaurant wordt. "Je kan hier komen om een hapje te eten, maar we hebben geen kaart. Elke keer is er iets anders. Nu is het bij voorbeeld echt weer voor zuur- en boerenkool met worst, maar als het lekker warm is heeft iedereen natuurlijk meer trek in een glaasje rosé met hapjes. Alles natuurlijk zo vers mogelijk." Met deze manier van aanpak hoopt de nieuwe eige naar de perfecte balans te vinden tussen een kroeg en een restaurant. "Het moet geen zuipkroeg wor den, maar een plek waar je heen gaat op zoek naar gezelligheid." Op de vraag wat de doelgroep is van haar café heeft Mastenbroek een duidelijk antwoord. "Vanaf dertig tot wanneer je niet meer gezellig bent." Leeftijd is voor haar dan ook geen probleem, zo ook niet bij de zoektocht naar perso neel. "Als er nog koks boven de 65 zijn die mee willen werken in het café dan nodig ik ze bij deze van harte uit om dat aan mij te laten weten." Dat geldt ook voor eventu ele dartteams. "We gaan een com petitie opzetten, dus iedereen die zich wil aanmelden kan mailen." De officiële opening belooft een groot feest te worden. "Het wordt echt geweldig, we trekken alles uit de kast om er een superdag van te maken." In de periode daarna staat de agenda van Hof van Hol land bol van de activiteiten. "Zo gaan we wijnproeven en komt er ter afsluiting van de winter een Apres Ski avond," vertelt de eige nares enthousiast. Op 7 april wordt het terras officieel geopend met een fair. Mastenbroek: "ledereen die zelf iets knutselt of maakt mag contact met mij opnemen. Dan kan je een tafel op het terras krijgen om je spullen op uit te stallen." Voor meer informatie :www.hofvan- hollandzevenhuizen.nl en/of info@ hofvanhollandzevenhuizen.nl Zevenhuizen - Het moet gezegd worden, anders ziet u het niet eens. Per I maart verdwijnt kapsalon Clips uit het Zevenhuizense straatbeeld. De kapsalon gaat verder onder de naam Rombout Kappers. Veel gaat er niet veranderen, vertellen Berry Sol (Clips) en Monique Haverkamp (Rombout Kappers). Door Pepijn de Groot Clips vestigde zich 26 jaar geleden in de Dorpsstraat en is niet meer weg te denken. Eigenaar Berry Sol wil niet verder met de zaak. "De uitdaging is eraf, ik kan me er niet meer voor opladen. Ik wil dingen leren maar er gaat te veel tijd zit ten in de zaak." De verkoop van de kapsalon is een hele opluchting. "Met meer vrije tijd kan ik cursus sen volgen waar ik eerst geen tijd voor had. Nu denk ik ook: hè, ik heb er weer zin in!" Onder de naam Berry Sol Personal Beauty Styling Et coaching blijft ze bezig met visagie en bruids- en feestkapsels. "Wat ik daarnaast ga doen, weet ik nog niet. Ik zie wel wat er op mijn pad komt." Bij Monique Haverkamp is de kap salon in goede handen. Zij is als franchiseondernemer verbonden aan Rombout kappers. Op een paar kleine dingen na - de producten en de naam - verandert er niks aan de kapsalon. "De gemoedelijkheid blijft hetzelfde." Monique woont in Zevenhuizen en managet al zes jaar de kapsalon in winkelcentrum Dor- restein in Nieuwerkerk. "De twee kapsalons gaan elkaar aanvullen. In Zevenhuizen - Judith van Dorp en Diantha van Vliet zijn winnaar geworden van de prijsvraag die eind vorig jaar op de kerstkaart van Veerman Adviseurs stond ver meld. De beide dames ontvingen Ihun prijs, een winterpakket, uit handen van Veerman eigenaren Joke Scheffers-Veerman en Marina Veerman (rechts).

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 45