i r. IJspret aan de Brandingdijk Vrijwilligers Koninginnedag gezocht Meedenken over zomer- activiteiten voor 55+ Break Dance workshops afgesloten Dubbelexpo in Griffioen Geluksstenen maken in Kinderatelier BOVAG >-#•„ /"V-^^3 HART VAN HOLLAND NESSELANDE 8 FEBRUARI 2012 47 O - vv- -v"-rfc v,/v - rf^A'y- Wij hebben winterhanden vanaf 60,- velgen banden sets vanaf 350,- Kom langs of bel voor meer informatie 0180-638011 Wij zorgen ook voor de opslag Uw trekhaken- specialist www.trekhaken.nl Vanuit Nesselande Slechts 5 min. wtiiM A. -»*.k - -• Nesselande - In waterrijk Nesselande werd het afgelopen weekend volop geschaatst. Op de ijsvloer langs de Brandingdijk werd een mooie schaatsbaan gercreëerd. Nesselande - Koninginnedag is een feest voor alle Nederlanders, dus ook voorde inwoners van Nesselande. "Hoe de Koninginnedag er uit moet komen te zien is aan de bewoners", aldus Jan Lemmers van Wonio. Stichting Buurt werk Alexander en Wonio roepen de Nesselanders op mee te denken over het programma voor de komende viering van Koninginnedag. Gezocht wordt naar vrijwilligers die een programma willen opzetten, of fertes kunnen aanvragen en bijvoor beeld andere vrijwilligers kunnen werven om op de dag zelf mee te helpen. Te denken valt bijvoorbeeld aan het regelen van een schmink- stand, het opzetten van oud Hol landse spellen, op- en afbouw, ver koop van munten en dat soort taken. Een vrijwilligerstaak op de dag zelf hoeft geen hele dag in beslag te ne men; een dagdeel van enkele uren is ook mogelijk. In samenwerking met de winkeliersvereniging moet het 30 april weer bruisen op het Maltaplein. Ideeën en initiatieven zijn welkom via info@nesseweb.nl of via 010- 2862760 of in het Nesscafé in De Kristal aan de Cypruslaan 404. Nesselande - Stichting Buurtwerk Alexander (SBA) organiseert in de maanden juni tot en met september 'Zomeractiviteiten voor 55+'. Deze activiteiten variëren van schilderen en fietstochten tot uitstapjes naar musea en theetuin. Een aantal ac tiviteiten is traditie geworden, het zijn activiteiten waar deelnemers naar uitkijken. Andere activiteiten zijn minder populair. Binnenkort wordt er gestart met het inventari seren van wensen en mogelijkheden voor een uitdagend en inspirerend programma. Om te polsen naar welke activiteiten de belangstelling uitgaat, wordt de doelgroep uitge nodigd mee te denken over het pro gramma. Heeft u een speciale wens voor een activiteit die tijdens de zomermaanden georganiseerd kan worden of vindt u het een uitdaging om mee te denken over trendy, cre atieve, sportieve, culturele activitei ten, dan nodigt SBA u uit om zich aan te melden voor de werkgroep: 50+ zomersactief. Voor meer informatie en aanmel den: 010-2862760) of via info@buurtwerk-alexander.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Noah G en zijn Crew, bekend van het televisieprogramma 'So you think you can dance' verzorgden vijf workshops op het gebied van Bread Dance. Zij brachten de jongeren diverse educatieve, cul turele en motorieke vaardigheden bij. Op vrijdag 27 januari werd de reeks afgesloten met een op treden voor genodigden. De jon geren lieten zien wat ze geleerd hadden en het publiek kreeg te vens een film te zien waarin het verloop van de workshops was vastgelegd. Nesselande - Kinderen in de leef tijd van zes tot negen jaar kunnen woensdag 15 februari geluksstenen maken in het Kindertalier in De Kris tal aan de Cypruslaan 404. De kos ten bedragen 2,- euro. Het atelier is open van 13.30 tot 14.30 uur. Vooraf aanmelden kan via 010-2862760 of baliekristal.sba@ buurtwerk-alexander.nl. Nesselande - Werk van Nelly Mos- tert-Verschuren, afkomstig uit Ca- pelle aan den IJssel, is tot vrijdag 9 maart te zien in De Griffioen in Cultureel Centrum Orion aan de Boy Edgarstraat 208. De kunstenaar schildert, aquarelleert en werkt met betonijzer, stof en andere materia len. Meer informatie over haar werk is te vinden op www.nellymostert.nl. w i Jaap Eindhoven Noordeinde 25a Zevenhuizen Zeilboten van Nelly Mostert In de vitrinekasten van de expositie ruimte kunnen belangstellenden het werk bezichtigen van Ada Cornelis, die al jaren gefascineerd wordt door vilt en 'schildert, etst en tovert' met wol. Naast vilten werkstukken is ook een aantal unieke sjaals van woldra den te zien. De Griffioen is op werkdagen ge opend van 9.30 tot 16.30 uur. Nesselande

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 47