i Fit Pilatus <5> Voordelen van een slaapkamer op maat GROEPSLES: www.fitfirst.nl zevenhuizen GLOBAL Perfect Elke woensdag ochtend 10.00 -11.00 uur Perfect is effectief oefenen [0180] 634465 48 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS 8 FEBRUARI 2012 Bestaat al jaren maar past perfect in deze tijd Instructrice fysiotherapeut. Betty Polderman beweegcentrum Bij de makers van de betere bedden en matrassen Eenvoudig en doeltreffend Bewust en geconcentreerd Veilig en rustig Verbeterd de houding Preventief effect De achtergrond van Pilatus oefeningen De Pilatus fitnessmethode is het gedachtegoed van Joseph Pilatus hij leefde aan het begin van de 20e eeuw. Volgens de informatie op 'wikipedia' stelde hij zijn oefeningen samen voor een precieze balans in het lichaam met de bedoeling om revalidatieprogramma's voor gewonde soldaten te verbeteren. De oefenin gen zijn dusdanig effectief gebleken dat ze nu 100 jaar later nog steeds populair zijn. Pilates oefeningen brengen je lichaam snel, verantwoord en doeltreffend in 'vorm'. Het pro gramma omvat stretch en spierversterkende oefeningen veelal uitgevoerd op een oefenmat. De oefeningen zorgen voor spierversteviging, een betere houding, souplesse en balans. Het geheim en het succes van Pilates zit hem in de eenvoud en doeltreffendheid van de oefenin gen. Een passieve levensstijl zorgt ervoor dat het aantal vezels die actief deelnemen aan een beweging verminderen. Met de precieze Pilates-methode leer je ze weer op de juiste manier te gebruiken. Niet alleen de opper vlakkig gelegen spieren, maar ook de dieper gelegen spieren span je bewust aan. Met Pilates-oefeningen train je vooral de hou dingsspieren. Hierdoor krijg je een mooie en rechte houding. Door de betere houding wor den alle spieren in je lichaam actiever in het dagelijks leven. Pilatus is bewezen effectief op rug- en gewrichtsklachten en heeft een groot therapeutisch tevens preventief effect. De lessen zijn uitermate geschikt voor mensen die; een mooi en getraind lijf willen rug- en nekklachten, schouder en bekken problemen hebben jong en energiek willen blijven een zittend beroep hebben hun houding willen verbeteren Pilatus oefeningen worden meestal gegeven in groepsverband waarin vloeiend bewegen, centraliteit, concentratie, controle, precisie, ademhaling centraal staan. De lessen zijn een voudig te volgen en verlopen veilig en rustig De meeste Pilatus beoefenaars zijn vrouwen tussen de 20 en 65 jaar maar de methode is geschikt voor iedereen die graag zijn voordeel wil halen uit deze beheerste manier van oefenen. FitFirst beweegcentrum Nijverheidscentrum 42 2761JP Zevenhuizen hoog/laag bed met gecapitonneerd hoofdpaneel Complete slaapkamer Moordrecht - Global Slapen In Eigen Stijl is een familie bedrijf waar de bedden en matrassen volgens de wensen van de klant op ambachtelijke wijze gemaakt worden. Door eigen productie is het voordeel in vergelijking met de merk- bedden al snel twintig tot dertig procent. Ook voor een complete slaapkamerinrich ting en passend advies kunt u bij dit bijzondere bedrijf in Moordrecht uitstekend slagen. Jaren van ervaring Global heeft jaren van ervaring met gezond slapen. De keuze voor een bepaalde matras is afhankelijk van lichaamsbouw sn slaaphouding. Zo kiezen zijslapers vaak zachter dan rugslapers. "Voor mensen met lichamelijke klachten maken we matrassen op maat," vertelt mede-eigenaar Bart Hofman. "Heeft de klant lage onderrug klachten, dan is de specifieke hardheid essentieel. We ontwer pen ook matrassen op maat voor Bart Hofman mensen met overgewicht. Als er sprake is van reumatische klachten, artrose of fibromylo- gie dan is drukverlagend slapen belangrijk. Een drukverlagende matras is al verkrijgbaar voor 890,-. Dit is incl. bezorging." Wim Hofman "Mijn vader werkt zo'n dertig jaar in deze branche," vertelt Bart. "Hij is begonnen met het maken van matrassen en bedden op maat". Sinds zijn zonen Rutger en Bart er bij zijn gekomen, is dat uitgebreid naar kasten en complete slaapkamers. Bart: "Met ons team kunnen we zowel eenvoudige bedden maken, als wensen voor een exclusief interieur vervullen." Twijfelaarbedden Bart: "We zien daarnaast dat houten bedden, maar ook de twijfelaars van 120 tot 140 cm. breed weer in de belangstelling staan. Zelfs deze bedden maken we als verrijdbare boxspring of hoog/laag bed en zijn in maat en uitvoering naar wens verkrijg baar. Zoals op als onze bedden en kasten op maat hebben zelfs de twijfelaarbedden vijftien jaar volledige garantie." Wenst u hoger öf lager óf langer of breder? Bezoek aan huis Als u denkt aan een ander bed of matras dan kunt u op afspraak advies aan huis krijgen. Het kan zijn dat door omstandigheden een bezoek aan huis beter past. Bart: "Het voordeel van bezoek .aan huis is dat wij uw situatie nauwkeurig kunnen bekijken. Voor een afspraak is een telefoontje al voldoende". "De mensen worden betrokken bij de samenstelling van hun eigen bed of slaapkamer. Het bijzondere is dat we alles in eigen hand houden: het advies inmeten, productie en montage. Als klant vindt men dat terug in een prachtig eindproduct. U bent van harte welkom." Showroom en productie - twijfelaar Hoog/laag bedden Met het oog op de toekomst kiezen steeds meer mensen voor een slaapkamerinterieur met daarin een hoog/laag bed. Deze zijn niet van andere bedden te onderscheiden en worden in de eigen stijl van de klant gemaakt. Het systeem is makkelijk te bedienen en biedt ook hulp bij het in- en uitstappen. In de showroom in Moordrecht staan allerlei bedden en kasten fraai opgesteld. Er is alle ruimte voor het proefliggen en ook kunt u een kijkje nemen in het atelier en bij de productie. "De keuze in materialen is uniek en als u zeker wilt zijn van en prachtige bedden en kasten, dan is een bezoek aan ons bedrijf echt de moeite waard," benadrukt Bart. bamboe SLAPEN IN EIGEN STIJL bel voor een afspraak of voor bezoek aan huis: 0182 375022 www.slapenineigenstijl.nl di.t/m za. 10.00-17.00 uur koopavond: do. tot 21.00 uur Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 48