Klokhuispakket voor Eendragt Uitslag vierde ronde paren- competitie Valentijn-knutselen bij VEDJ Swinging Sunday Music Tweede plaats voor 't Reigerbos op schooldamtoernooi Troef Vrouw Meiden VC Nesselande naar Mission Olympic HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 8 FEBRUARI 2012 49 - Bridge Volleybal Leerlingen van De Eendragt met op de achtergrond John de Vos links en Arjan van der Spek. Zevenhuizen - Namens het bestuur van Bouwend Nederland, regio Zuid- Holland, hebben Arjan van der Spek van Bouwbedrijf Van der Knaap en John de Vos van het gelijknamige aannemingsbedrijf maandag 6 februari het Klokhuispakket uitgereikt op basisschool de Eendracht. Door te werken met het schoolpak- ket leren kinderen over alle fasen en aspecten van de bouw van een huis, zoals over het ontwerp, de Nieuwerkerk aan den IJssel - De eerste zitting van de vierde ronde van de parencompetitie van BC IJs- selbridge, gespeeld op maandag 6 februari, is in de A-lijn met een percentage van 61,61 gewonnen door Liesbeth Smit en Jacqueline Voerman; 2. Toon de Kort en Joop Daniels 61,31. Marian Bot en Guus van Krevelen 61,01. B-lijn: 1. Erna Aalberts en Hannie Kiekens 63,19; 2. Ans Schneider en Joke Hensema 59,17; 3. Bep Meijer en Riet Over- gaag 55,21. C-lijn: 1. Jac en Loes Spekman én Gerard en An Siepkes 58,33; 3. Els Punselie en Rosemary King 56,67. fundering, het storten van beton, de constructie van binnen- en buiten muren, het glas, de elektriciteit en het water. Het pakket omvat drie projecten waar de leerlingen zes tot negen uur mee bezig zijn. Bij elk project hoort een aflevering van Het Klokhuis Bouwt. Vervolgens gaan de kinderen zelf aan de slag. Bouwend Neder land hoopt op deze manier voor de toekomst meer kinderen te interes seren voor techniek. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een echt feestje was het bij de Kidzknutsel- klub van Vedj. De jeugdige knutselaars gingen met een mooi porseleinen schaaltje in de vorm van een hartje naar huis, nadat ze het eerst gepimpt hadden met glasverf en stickertjes en in het midden een zeeproosje had den bevestigd. Ook het inpakken is door de kinderen zelf gedaan. Sommige knutselaars maakten het hartje voor hun verkering, maar de meeste kinde ren hebben het cadeau met liefde voor hun ouders gemaakt. Zevenhuizen - In Partycentrum La Baraque vindt zondag 12 februari de te tweede Swinging Sunday Music middag van het seizoen plaats. Van 15.30 tot 19.00 uur kunnen belang stellenden van 35 jaar en ouder een dansje maken en genieten van een hapje en een drankje. Na afloop kan men in het restaurant een maaltijd gebruiken tegen een redelijke prijs. De band Destination 65 zorgt deze middag voor goede, dansbare mu ziek. De zeskoppige formatie brengt vooral country, indorock en muziek uit de jaren '60. De toegang is vrij; er is voldoende parkeergelegenheid voor de deur. La Baraque is gevestigd aan de Zuid- plasweg 12-14. De leerlingen van obs 't Reigerbos tonen trots de beker, die burgemeester Cremers hen zojuist overhandigde. Waddinxveen/Zevenhuizen - Ne gen leerlingen van obs 't Reigerbos namen zaterdag 4 februari in Wad- dinxveen deel aan de veertigste edi tie van het schooldamtoernooi. Alle kinderen werden ingedeeld in poules en speelden hierin zeven wedstrijden. Tijdens de prijsuitrei- Moordrecht - De bridgeronde bij Troef Vrouw, gespeeld op woensdag 1 februari, is met een percentage van 63,89 gewonnen door Fien van der Panne en Mieke Pieterse. Twee de werden Ank Rook en Gré Rama- king werd het team van 't Reigerbos naar voren geroepen. Zij kregen uit handen van burgemeester Cremers van Waddinxveen de beker voor het behalen van de tweede plaats uit gereikt. Door tweede te worden mag 't Reigerbos nu ook meedoen aan het damtoernooi van regio Zuid- Holland, op zaterdag 10 maart. ker met 53.47 en op de derde plaats eindigden Diny IJsselstijn en Fon Datema én Ria Offerman en Anka Huijsmans met 52.78. Vijfde werden Nel Berghout en Liesbeth Palsgraaf met 52.08. Demi Onclin, Romy Verburg en Noah Arron werden samen met hun teamge noten kampioen van Rotterdam. Destination 65 zet La Baraque op zijn kop. Zevenhuizen - Het Emmauscollege deed vrijdag 3 februari mee aan het Rotterdams Kampioenschap voor .Scholen in het Topsportcentrum in Rotterdam. VC Nesselande was goed vertegen woordigd in het meisjesteam voor de onderbouw. Demi Onclin, Romy Verburg en Noah Arron sleepten sa men met de rest van het team het kampioenschap van Rotterdam bin nen. Op 8 juni mogen de meiden in Amsterdam strijden om de nationale titel tijdens Mission Olympic.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 49