MAG KLIKKEN Wordt Rolling '90 kampioen? Prijzen voor Jitae Trainer Boer niet te spreken over gelijkspel CKV naar finale Zuid West Bokaal Weinig schwung, wel twee punten TZM verliest thuis van Rotterdam VC Nesselande mist doorzettingsvermogen HART VAN HOLLAND SPORT 8 FEBRUARI 2012 53 Rolschaatsen Taekwondo Waterpolo Korfbal Korfbal Tafeltennis Volleybal dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl Zevenhuizen/Nesselande - De Flamco wedstrijdgroep van Jitae Taekwondo deed zaterdag 4 febru ari mee aan het Open Van der Poel jeugdtoernooi in Roelofarendsveen, waar circa 350 deelnemers met elkaar de strijd aangingen. Brons was er bij de pupillen voor de ge blesseerde Kevin Olieman. Olieman verloor na winst in de kwartfinale nipt in de halve finale met golden point. Thijs Olieman en debutant Luuk Verschoor sparden goed maar vielen net buiten de prijzen. De kampioensgroep van 2011. Zevenhuizen - In Topsportcentrum Rotterdam wordt zaterdag 11 februari het Nationaal Kampioenschap Showrijden op rolschaatsen gehouden. Voor de leden van Rolling'90 de kans om voor de vijfde keer op rij de titel te pakken, maar de concurrentie zal hier ongetwijfeld een rolschaats voor willen steken. Ga dit spektakel op 11 februari in Topsportcentrum Rotterdam bekijken. De toegang bedraagt 10,- euro; kinderen tot en met elf jaar mogen gratis naar binnen. Voor meer informatie: www.rolling90.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel -Nieu- werkerk heeft zich woensdag 1 februari na een eenvoudige 10-19 overwinning op tweedeklasser Ven tura Sport geplaatst voor de finale van de Zuid West Bokaal. Na een fantastische start stond het binnen tien minuten 1-9. Tien Nieuwer- kerkse aanvallen leverden negen treffers op. Helaas was het daarna over met de show. Nieuwerkerk speelde plichtmatig, kwam in één vak moeizaam tot scoren en ging rusten bij een een 4-13 voorsprong. De tweede helft was niet veel beter dan het einde van de eerste helft. Met vier wissels na vijf minuten ging Nieuwerkerk op jacht naar de twintig goals. Dit aantal werd ech ter niet gehaald want Ventura Sport speelde een prima tweede helft. Eindstand 10-19. Tegenstander in de finale is KCC, dat tot dusverre met het tweede team in actie kwam in dit toernooi. De finale staat gepland voor dinsdag 28 februari, in de voorjaarsvakantie en vier dagen voor de kraker tegen SDO. Nieuwerkerk aan den IJssel - In een goed gevulde sporthal Kleine Vink is koploper Nieuwerkerk/Feenstra Et ProfiLease zaterdag 4 februari zonder kleerscheuren de confron tatie met De Meervogels doorge komen. Het was een lastige wed strijd die tot 19-17 spannend was. Bij een 6-6 tussenstand was een overtreding van Kees Slingerland de aanzet tot een Nieuwerkerks slotoffensief en zo ging de thuis ploeg rusten met een 11-6 voor sprong. In de tweede helft werd het gat aanvankelijk groter, maar drie Meervogels-heren hielden de Zoetermeerse formatie in de race. Bij Nieuwerkerk kwamen alle acht spelers tot scoren en zo won uit eindelijk het beste team. Alweer de tiende overwinning van dit zaalseizoen voor Nieuwerkerk 1 Nooit eerder behaalde Nieuwerkerk zo veel punten in de Overgangs klasse. Maar SDO blijft ook winnen en de strijd is nog lang niet beslist. Komend weekend maakt Nieuwer kerk de verre reis naar Roden om daar tegen Noordenveld te spelen. Nieuwerkerk aan den IJssel/Moor- drecht - De waterpolosters van WSG NieMo-Van Vliet hebben aan de veertiende speelronde slechts één punt overgehouden (5-5). Het Zoetermeerse WZC was op papier een makkelijke tegenstander, maar zorgde voor een onaangename ver rassing voor het team van trainer/ coach Sander Boer. De Zoeter meerse bezoekers, voor laatste in de eerste districtsklasse, konden tot verbazing van Boer de druk in de tweede periode flink opvoeren. "Dat was anders dan gehoopt", zei hij na afloop. "Bij de uitwedstrijd hebben we nog met 5-9 van ze gewonnen en vorig jaar in de beker was het ook een makkelijke wedstrijd. Maar nu was WZC duidelijk niet van plan om met lege handen huiswaarts te keren. Dat het zo zou gaan, had ik niet verwacht." Moerkapelle - Drie teams van ta feltennisvereniging TZM speelden donderdag 2 februari thuis in Dorps huis Op Moer tegen drie verschil lende Rotterdamse verenigingen. TZM 3 speelde tegen het achtste team van Twenty-one Up. Harm-Jan Bergacker verloor de eerste partij, maarAdrie Bout bracht vervolgens de stand in evenwicht. Ook de dubbel- partij leverde een punt op voor TZM. Vervolgens werden beide enkelpar tijen gewonnen zodat de eindstand 4-1 werd in Moerkapels voordeel. TZM 2 speelde de eerste thuiswed strijd in de vierde klasse tegen Nat. Ned.3. Kopman Gert Zoet trof een lastige opponent maar wist in de vijfde game de partij alsnog naarzich toe te trekken. In de tweede partij werd Marcel Drost op een kansloze nederlaag getrakteerd. De dubbel leverde echter weer wel winst op, 11-8 in de vijfde game. De tweede enkelpartij van Zoet leverde winst op in vier games en in de laatste partij van de avond wist ook Drost in vier games te winnen. Einduit slag 4-1 in het voordeel van TZM 2. Ook het eerste herenteam speelde thuis in Op Moer. Kersverse club kampioen Remco Visser trapte af en zorgde meteen voor het eerste punt. Tweede man Frank van Waaij bracht zijn tegenstander af en toe wel in verwarring, maar dit leidde niet tot een overwinning. De dubbelpartij zou beslissend zijn voor winst of verlies van de wedstrijd. Nadat de eerste twee games verloren werden, wist TZM de volgende twee games met tactisch spel binnen te halen. In de laatste game ging de stand ge lijk op. Via 5-5, 8-8 en 10-10 werd het uiteindelijk alsnog 11-13 in het voordeel van Xerxes 1 uit Rot terdam. Visser won vervolgens zijn tweede partij en in de laatste partij wist Van Waaij toch verrassend een game af te pakken van de kopman van Xerxes. Helaas was dit niet ge noeg voor de overwinning. Einduit slag 2-3 in Rotterdams voordeel. Belangstellenden die zin hebben in een partijtje tafeltennis zijn welkom op de donderdagavond vanaf 20.15 uur in Op Moer. Zevenhuizen - In de tweede divisie stond zaterdag 4 februari de derby tussen VC Nesselande en VCN King Software op het programma. VCN startte gretig en dit konden de Ze- venhuizense dames niet opvangen. Tot 23-23 ging het gelijk op, daarna was het VCN die de zenuwen het best onder controle had, 25-23. De tweede set liet eenzelfde spelbeeld zien. De thuisploeg speelde brutaal en vol overgave, waar Nesselande af en toe achterover leunde en vergat het eigen spel te verzorgen, stand 25-22. In het derde bedrijf gingen de volleybalsters uit Zevenhuizen fel van start. Bij een stand van 3-11 leek het erop dat ze de set makkelijk naar zich toe konden trekken, maar er sloop een zekere gemakzucht in het spel. De thuisploeg bleef vech ten voor elke bal, kwam langszij en stootte door naar de setwinst, 25- 16. Een verloren wedstrijd dus maar er was nog een punt te verdienen in de race om de titel. In de laat ste set werd veel gewisseld om de aanvallende druk te kunnen houden. Dit had het gewenste effect, er werd opnieuw snel een voorsprong geno men die wel kon worden vastge houden, 20-25. Zaterdag om 16.00 uur de thuiswedstrijd tegen Volley Meerkerk.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 53