makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar www.hof-makelaardij.nl ffl twitter Zoals u ziet zijn alle woningen in deze advertentie voorzien van een vierkante code. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Zuidkade 130A Vraagprijs 275.000,- k.k. Willem de Rijkelaan 44 Vraagprijs 141.000,- k.k. Meteorenweg 82 Vraagprijs 215.000,- k.k, WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN Zuidkadering 32 Vraagprijs 350.000,- k.k. Sterrenlaan 39 Vraagprijs 400.000,- k.k. HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS\ 8 FEBRUARI 2012 Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.com/HofWaddinxveen Deze QR-code kunt u met uw 'smartphone' eenvoudig scannen via bijvoorbeeld de applicatie 'beetagg' (ook te downloaden via www.taggle.nl). Hierna krijgt u alle informatie inclusief foto's direct op uw telefoon te zien. www.taggle.nl Goed onderhouden royaal 3 kamer appartement Parkeerplaats in de beveiligde parkeergarage Bijdrage VvE 206,— p.m. Schitterend aan de levendige rivier "de Gouwe" op de 2e etage gelegen goed onderhouden royaal 3 kamer appartement (4 kamers mogelijk) met ruim balkon, berging en parkeerplaats in de beveiligde parkeergarage. Dit appartement is gelegen in een in 1998 gebouwd kleinschalig en luxe appartementencomplex "De Gouwe Residence" en is bereikbaar middels afgesloten entree met videofoon en liftinstallatie. Gebruiksopp. wonen 119 m2, gebouwgebonden buitenruimte (balkon) 9 m2. Ind.: Entree/hal met toegang middels openslaande deuren tot de woonkamer en garderobe; Riante woonkamer met toegang tot het balkon en prachtig uitzicht over de rivier "de Gouwe"; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstelling v.v. inb.app.; Bijkeuken met aansl. wasapp.; Toilet met fonteintje; Stook-/bergruimte; Badkamer v.v. royale douchecabine, ligbad, wastafel met meubel en vloerverwarming; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde (2 kamers mogelijk). 2-onder-1 Kapwoning Nabij winkels, scholen, openbaar vervoer en A12/A20 en N11 Dubbel glas, muur-, vloer- en dakisolatie Mooi vormgegeven, geschakelde woning met garage, voortuin met parkeermogelijkheid en verzorgde achtertuin met vijver, sierbestrating, terrassen en achterom. Bouwjaar 1999, 227 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 145 m2, overige inpandige ruimte (garage) 17 m2 en 545 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal v.v. plavuizenvloer met vloerverwarming; Meterkast; Toilet met fonteintje; Inpandig te bereiken garage met verwarming en aansluiting wasapparatuur; L-vormige open keuken v.v. erkerraam, plavuizen met vloerverwarming en diverse apparatuur; Z-vormige woonkamer v.v. plavuizenvloer met vloerverwarming, schuifpui en separate loopdeur naar achtertuin. 1e Verd.: Overloop met laminaatvloer; Toilet met fonteintje; Badkamer met douchecabine, ligbad en vaste wastafel; 3 Slaapkamers met laminaatvloer, waarvan 1 met vaste kast en o'penslaande deuren naar - balkon. 2e Verd.: 1 Slaapkamer met dakkapel, bergruimte, mechanische ventilatie unit, HR-combiketel met zonnecollector en tapboiler. taGGIe.nl -501708 3-Kamerappartement op de 1e verdieping Op loopafstand van winkels, scholen en openbaar vervoer V.v.E. bijdrage 93,68 per maand In luxe appartementencomplex gelegen royaal 3-kamerappar- tement met prachtig weids uitzicht over het polderlandschap, ruim balkon (Z) en berging in de onderbouw. Het appartement is bereikbaar middels een afgesloten entree met videofoon- en liftinstallatie. Dit appartement is gelegen aan de rand van de jonge wijk "De Zuidpias", nabij diverse uitvalswegen. Bouwjaar 1999, gebruiksoppervlakte wonen 83 m2, gebouwgebon den buitenruimte 8 m2 en 250 m3 inhoud. Ind.: Entree/ hal; Toiletruimte met closet en fonteintje; Bergkast met H.R.-combiketel en mechanische ventilatie unit; Badkamer met wastafel, ligbad met doucheplateau en design radiator; 2 Slaapkamers met 3-deursschuifwand- kast en spuitwerk wandafwerking; Woonkamer met spachtelputz wandaf werking, lichte eiken laminaatvloer en schuifpui naar balkon; De ramen in de woonkamer zijn v.v. sereens; L-vormige open keuken met 4-pits gaskookplaat, oven, koelkast en wasemkap. Bijz.: Dit complex is centraal gelegen en straalt luxe uit. 6-Kamer eengezinswoning Nabij scholen, winkels en openbaar vervoer Hardhouten kozijnen met grotendeels dubbel glas In de kindvriendelijke Oostpolderwijk gelegen ruime hoekwo ning met carport en achtertuin met achterom. Bouwjaar 1979, 164 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 132 m2 en 445 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal met plavuizenvloer; Meter kast; Toiletruimte met hangend toilet en fonteintje; U-vormige open keuken met koel/vriescombinatie, 5-pits RVS gasfornuis, afzuigschouw, spoelbak, vaatwasmachine, close-in boiler en apothekerskast; Tuingerichte woonkamer met schuifpui; Portaal met vloerverwarmingunit en aansluiting wasapparatuur; De beg.grond heeft een antraciet grijze plavuizenvloer met vloerverwarming. 1e Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers; Badka mer met hangend toilet, stoomcabine, designradiator, dubbele wastafel en mechanische ventilatie; Deze verdieping heeft een laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop met lichtkoepel; 2 Slaap kamers met dakvenster, waarvan 1 met kast v.v. HR-combiketel; 1 Werk-/ bergruimte; Deze verdieping heeft een laminaatvloer. Nabij winkels, scholen, openbaar vervoer en NS station Grotendeels dubbel glas In de Oranjewijk gelegen, goed onderhouden, uitgebouwde tussenwoning met voor- en achtertuin (0) v.v. berging en achterom. Bouwjaar 1964, 170 m2 eigen grond, gebruiks oppervlakte wonen 138 m2, gebouwgebonden buitenruimte 17 m2 (terras) en 430 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal met garderobenis en meterkast; Toiletruimte met hangcloset en fonteintje; Doorzonwoonkamer met houten vloerdelen, haard, kelderkast en vaste kast; Open eetkeuken met plavuizenvloer; U-vormige open keuken met gaskookplaat, combimagnetron, koelkast, vaatwasmachine en vlakscherm afzuigkap. 1e Verd.: Overloop met spachtelputz wandafwerking; 1 Slaapkamer met schuifwandkast, parketvloer en dakter ras met betontegels; 2 Slaapkamers; Badkamer met ligbad met spatscherm, wastafelmeubel en designradiator; Toiletruimte. 2e Verd.: Voorzolder met wastafel, aansluiting wasapparatuur, c.v.-combiketel en dakvensters; 2 Slaapkamers met dakkapel en vaste kast. Bijz.: Deels kunststof - en houten kozijnen. Op de 3e en bovenste etage gelegen goed onderhouden 2 (v/h 3) kamerappartement met berging in de onderbouw. Zowel aan de voor- als achterzijde (oost en west) is er de beschikking over I een balkon/loggia. Bwjr. 1963, gebruiksopp. wonen 61 m2 en inhoud 220 m3. Ind.: Entree/hal; Toiletruimte met hangend toilet; Gesloten keuken met toegang tot het balkon en rechte keukenopstelling v.v. diverse apparatuur: koelkast met vriesvak (2001), gaskookplaat, oven, afzuigkap, geiser (2011, eigendom), kickspace en wasmachine- en drogeraansluiting; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, designradiator en wastafel met meubel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met 3-deurs schuifwandkast en toegang tot de op oosten gelegen loggia; Ruime lichte woonkamer met laminaatvloer, schouw met moederhaard, fraaie radiator afwerking en 2 open kasten. Bijz.: Het appartement is v.v. dub bele beglazing. De oplevering van dit keurig onderhouden appartement is in overleg. Goed onderhouden 4-kamer herenhuis gelegen aan de Gouwe Goede ligging t.o.v. centrum en uitvalswegen A12 en N11 Precariorechten 26,00 per jaar Ruim herenhuis met inpandige garage en verzorgde achtertuin met achterom. Bwjr. 1992, 91 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 122 m2, overige inpandige ruimte 15 m2, gebouw gebonden buitenruimte 9 m2 (terras) en 447 m3 inhoud. Ind.: Entree/tochtsluis met plavuizenvloer; Meterkast; Garage met plavuizenvloer, verwarming, schuifwandkast en aansluiting wasapparatuur; Hal met plavuizenvloer en trapkast; Tuinkamer met schuifwandkast en laminaatvloer. 1e Verd.: Overloop met parketvloer; Toilet met fonteintje; Ruime woonkamer met parketvloer, erkerraam en buitentrap naar achtertuin. Open keuken met diverse apparatuur. 2e Verd.: Overloop met laminaatvloer en terras; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, ligbad, wastafelmeubel en design radiator; Toilet met fonteintje; CV-kast met combiketel en mech. ventilatie unit. 2 Slaapkamers met laminaatvloer, w.v. 1 met terras. Bijz.: muur-, vloer en dakisolatie; Buitenschilderwerk 2010. 2-Kamerappartement (voorheen 3) Op loopafstand van winkels, scholen en openbaar vervoer Bijdrage VvE 58,- per maand 4-Kamer eengezinswoning Op loopafstand van Gouwebos, scholen en openbaar vervoer Slapen op de begane grond mogelijk Ruime hoekwoning met parkeerplaats op eigen terrein, zijuitbouw en keurig aangelegde achtertuin met terrassen, vijver, berging en achterom. Bouwjaar 1977, in 2002 uitge bouwd, 187 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 134 m2 en 403 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal met garde robenis en meterkast; Toiletruimte met closet en fonteintje; L-vormige open keuken met diverse apparatuur; Tuingerichte ruime woonkamer met spiltrap en gashaard; Het aangebouwde gedeelte is geschikt als televisie-, eet-, werk- of slaapkamer; Bij keuken met 80I.boiler en aansluiting wasapparatuur; Badkamer met douche, wastafel en mechanische ventilatie unit. 1e Verd.: Overloop; 2e Badkamer met douche cabine, toilet, wastafel en designradiator; 2 Slaapkamers (voorheen 3). 2e Verd.: Ruime overloop met dakvenster, lami naatvloer, HR-combiketel en berging; 1 Zolderslaapkamer met dakkapel, wastafel, dakvenster en berging. Bijz.: Dubbel glas; Elektrisch bedienbare zonwering aan de achterzijde.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 56