X X X X X BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS 8 FEBRUARI 2012 Bekendmaking Wet milieubeheer Algemene plaatselijke verordening Aangevraagde omgevingsvergunningen Verleende omgevingsvergunningen Geweigerde omgevingsvergunningen Bekendmaking Wet milieubeheer Verkeersbesluit Voornemen voorbereiden ontwerpbestemmingsplan "De Tweemaster, Dorrestein" Algemene plaatselijke verordening Aangevraagde omgevingsvergunningen Verkeersbesluit Algemene plaatselijke verordening NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL MAATWERKVOORSCHRIFTEN Burgemeester en wethouders hebben de volgende maatwerkvoorschriften opgelegd: Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in Algemene Maatregelen van Bestuur (AMvB). Een omgevingsvergunning voor het onderdeel milieu is dan niet nodig. In bepaalde gevallen is het nodig ter bescherming van het milieu aanvullende maatwerkvoorschriften op te leg gen naast de voorschriften uit de van toepas sing zijnde AMvB. Rogam Gouda B.V. voorschriften voor het monitoren van de grondwaterkwaliteit bij het Besluit algemene regels voor inrich tingen milieubeheer voor het perceel Grote Esch 50, 2841 MJ Moordrecht. Van Beynum Moordrecht B.V. ivoorschriften voor het monitoren van de grondwaterkwa liteit bij het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer voor het perceel Grote Esch 60, 2841 MJ Moordrecht. De besluiten tot het opleggen van maatwerk- voorschriften kunt u van 9 februari tot en met 22 maart 2012 inzien bij de gemeente Zuidpias. Binnen deze termijn kunt u beroep instellen tegen het besluit tot het opleggen van maat werkvoorschriften bij de Rechtbank 's-Gra- venhage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Het besluit treedt in werking na afloop van de beroepstermijn, tenzij u binnen die termijn een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorziening en rechter van de Rechtbank 's-Gravenhage. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht] betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. U kunt ook digitaal beroep instellen bij genoemde rechtbank via http://loket.recht spraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische hand tekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantooruren kan een afspraak worden gemaakt. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. MELDINGEN Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Tandartsenpraktijk Oosteinde, Oosteinde 31 A, 2841 AA Moordrecht, voor een reeds bestaande tandartspraktijk. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden- Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. De volgende vergunningen zijn verleend: VOF 't Oude Station h/o Cartoons, aanwe zigheidsvergunning kansspelautomaten (2) voor onbepaalde tijd. Buro Raad en Daad, evenementenvergun ning voor het houden van een evenement i.v.m. de opening van het centrum jeugd en gezin in Nieuwerkerk aan den IJssel op 11 februari 2012. Stichting Jeugdwerk Zuidpias, ontheffing sluitingstijd van 6 april 2012 op 7 april 2012 tot 2.00 uur in 't Blok in Nieuwerkerk aan den IJssel t.b.v. de voorronden van de grote prijs van het Groene Hart. Sensobus Puratos Group, standplaatsver gunning t.b.v. een sensorisch voorkeurson- derzoek op 9 en 10 februari 2012 op het par keerterrein nabij winkelcentrum Reigerhof in Nieuwerkerk aan den IJssel. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180)330 491. dat zij het voornemen hebben om een bestem mingsplan voor te bereiden om kleinschalig wonen ten behoeve van demente senioren en Alzheimer patiënten mogelijk te maken in het plangebied "De Tweemaster", dat begrensd wordt door de Kamerlingh Onnesstraat in het noorden, het Tinbergenpad en het oosten en het zuiden én de Zeemanstraat in het westen (de voormalige locatie van de Prins Willem Alexanderschool), Nieuwerkerk aan den IJssel. Het ontwerpbestemmingsplan zal vanaf de maand februari 2012 gedurende een termijn van zes weken ter inzage worden gelegd. Gedurende de termijn van ter inzage legging kunnen zienswijzen ingediend worden. Voor meer informatie over deze vooraankondi ging kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, mevrouw L. Fassotte, tel. 0180 - 63 99 63. Op grond van artikel 1.3.1 lid 2 Bro wordt gemeld dat geen gelegenheid wordt geboden zienswijzen omtrent dit voornemen naar voren te brengen en dat er geen onafhankelijke instantie in de gelegenheid wordt gesteld advies uit te brengen over dit voornemen. Deze publicatie is ook te raadplegen op de website van de gemeente Zuidpias (www. zuidplas.nl). 2e Tochtweg 127 (2913 LR) Oprichten 2 loodsen (ontvangen 01-02-2012] Ambachtswerf 10 12912 CW) Plaatsen dakkapel (ontvangen 26-01-2012) Heelkruid 1 (2914TW) Plaatsen carport en schuur (ontvangen 01-02- 2012) Witmos 10 (2914 XL) Wijzigen ruimte tbv runningtherapie (ontvan gen 24-01-2012) Burg. van Heugtenlaan 26 en 28 (2911 HA) Plaatsen dubbele carport (verzonden 27-01 - 2012) Kortenoord 114(2911 BE) Legaliseren uitbreiding berging/schaapskooi (verzonden 27-01-2012) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300. Gouwe 67(2911 GA) Plaatsen rookkanaal achterkant gevel (ver zonden 27-01-2012) Hoofdweg-Zuid 12 (2912 ED) Plaatsen terrasoverkapping (verzonden 27-01-2012] Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet- bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 300. Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht is het voor belanghebbenden (dit zijn degenen die direct in hun belang zijn getroffen), mogelijk tegen een van de geno men verkeersbesluiten bezwaar in te dienen. Bezwaarschriften moeten schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders en wel binnen 6 weken nadat het besluit aan de aanvrager bekend is gemaakt. Voor de uiterste termijn van indiening van het bezwaarschrift kuntru contact opnemen met Ruud Landa van de afdeling Verkeer, tel. (0180) 639 972. In het bezwaarschrift moet worden aangegeven op welke wijze men meent in zijn belang te zijn getroffen. Tevens kunnen de degenen die een bezwaarschrift hebben inge diend bij burgemeester en wethouders om een verzoek tot voorlopige voorziening aanvragen bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank, Postbus 20302, 2500 EH 's-GRAVENHAGE. MELDINGEN Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een meldjng van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Schildersbedrijf M. van Wingerden B.V., Schoolstraat 9, 2912 CK Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het veranderen of wijzigen van een schilders- en glaszettersbedrijf. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden- Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. ZEVENHUIZEN De volgende vergunning is verleend: Middenstandsvereniging Zevenhuizen, ontheffing geluidhinder t.b.v. het gebruik van de geluidinstallatie in de Dorpsstraat in Zevenhuizen op div. data in 2012. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 491. Bredeweg 86c (2761 KA) Brandveilig gebruik maken van het pand (ont vangen 31-01-2012] Dorpsstraat 18 12761 AE) Gedeeltelijk (asbesthoudend dak en achterge vel) slopen garage (ontvangen 27-01-2012) Overeenkomstig artikel 1.3.1 Besluit ruimte lijke ordening (Bro) delen burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias mede Burgemeester en wethouders hebben beslo ten tot: Aanwijzing van een gehandicaptenpar keerplaats op het adres Schijfmos te Nieuwerkerk aan den IJssel ten behoeve van de heer G.C. Roelfsema, Schijfmos 53 te Nieuwerkerk aan den IJssel; Aanwijzing van een gehandicaptenparkeer plaats op het adres Donau te Nieuwerkerk aan den IJssel ten behoeve van mevrouw W.J.J. van Dongen-Trouwborst, Donau 37 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De parkeerplaatsen worden voorzien van bebording E06 van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Daaronder komt een bord waarop het ken teken van de auto van de houder van de gehandicaptenparkeerplaats is vermeld. Op de betreffende parkeerplaats wordt een wit diagonaal kruis aangebracht. Dit besluit is genomen op grond van artikel 15 van de Wegenverkeerswet 1994 en artikel 12 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer. Burgemeester en wethouders hebben beslo ten tot: Intrekking van een besluit tot verlening van een gehandicapten parkeerplaats op het adres Kroonkruid te Nieuwerkerk aan den IJssel; Intrekking van een besluit tot verlening van een gehandicapten parkeerplaats op het adres Boslaan 24 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Burgemeester en wethouders hebben beslo ten tot: Intrekking van een besluit tot verlening van een gehandicapten parkeerplaats op het adres Perkstraat te Zevenhuizen; Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht is het voor belanghebbenden (dit zijn degenen die direct in hun belang zijn getroffen], mogelijk tegen de genomen ver keersbesluiten bezwaar in te dienen. Bezwaarschriften moeten schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester én wethouders en wel binnen 6 weken nadat het besluit aan de aanvrager bekend is gemaakt. Voor de uiterste termijn van indiening van het bezwaarschrift kunt u contact opnemen met Ruud Landa van de afdeling Verkeer, tel. (0180) 639 972. In het bezwaarschrift moet worden aangegeven op welke wijze men meent in zijn belang te zijn getroffen. Tevens kunnen de degenen die een bezwaarschrift hebben inge diend bij burgemeester en wethouders om een verzoek tot voorlopige voorziening aanvragen bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank, Postbus 20302, 2500 EH 's-GRAVENHAGE. ZUIDPLAS De volgende vergunning is verleend: Stichting Luister Stil, reclameontheffing voor het plaatsen van reclameborden t.b.v. het 3e Shantyfestival in Zevenhuizen in de periode 14 t/m 21 april 2012 in Zuidpias. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 6