Mededeling XlerXlI AANBIEDING van de maand februari BROTHERS Feestweek Bij Sportcentrum Brothers Bij aankoop van een houten vloer GRATIS Parquetfelt 0NDERVL0ER* Verkoop, onderhoud en reparaties van alle pe's, notebooks en randapparatuur! Zeer snelle reparatie service Ook online te bestellen Service aan huis Tot snel in de winkel van 22 februari tot 29 februari Klusbedrijf E.Vuik Gratis proeflessen volgen voor thaiboksen (leeftijd vanaf 4 jaar), boksen, boxingbag, zumba en fitness. Schrijft u gelijk in, dan betaalt geen inschrijfkosten t.w.v. 15 euro. 14 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZU I DPLAS 15 FEBRUARI 2012 Besluiten voor verruiming openingstijden plusstroken en verhoging maximumsnelheid A12 Zoetermeer - Gouda Zoetermeer Gouda Beter benutten A/raag naar de voorwaarden Webhosting: meer info op www.achosting.nl Zie onze referenties op www.angelocomputers.nl lepiaan 75 - 2742 ZC Waddinxveen Tel. 0182-616207 info@angelocomputers.nl j Voor al uw klussen zit u goed bij klusbedrijf E Vuik. 06 53673593. JHHHB FA. VAN WILLIGEN U kunt gewoon binnenstappen en een gratis proefles volgen. Sportcentrum Brothers waar gezelligheid op Nr. 1 staat! nu ook boksles op zondag vanaf 12.00uurtot13.00uur Maalderij 16 NieuwerkerkaaDdenllssel Achter da Formido Bouwmarkt T: 06-81778885 www.sportcentrumbrothers.com 7 dagen per week geopend van 9:00u tot 22:00u Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Milieu Boskoop Moerkapeiie Waddinxveen Knooppunt I Gouwe y Bleiswijk Zevenhuizen Berkel en Rodenrijs De minister van Infrastructuur en Milieu, de provincie Zuid-Holland en de gemeente Zuidpias, maken bekend dat op grond van de Wegenverkeerswet 1994 en de Wet geluidhinder, de besluiten zijn ondertekend waarmee de openingstijden van de plusstroken op de A12 worden verruimd en de snelheid wordt verhoogd. De besluiten liggen van 15 februari tot en met 28 maart 2012 ter inzage op verschillende locaties in de regio. De terinzagelegging van de besluiten A12 Zoetermeer- Gouda is bekendgemaakt in de Staatscourant op 15 februari 2012. De besluiten De plusstroken, dit zijn spitsstroken aan de linkerkant van de weg, op de A12 tussen Zoetermeer en Gouda zijn van 23.00 uur tot 06.00 uur gesloten. Deze tijden blijken niet meer te voldoen. Daarom vervallen de openingstijden. Dit betekent dat alleen de verkeers intensiteit (aantal voertuigen per uur) nog maat gevend is. Daarnaast wordt de maximumsnelheid bij een gesloten plusstrook gewijzigd van 100 naar 120 km/u. In verband met deze wijzigingen zijn voor een aantal woningen nieuwe hogere waarden vastgesteld. Ook is een reconstructiebesluit vastgesteld. De volgende drie besluiten zijn getekend: - verkeersbesluit A12 Zoetermeer - Gouda van de minister van Infrastructuur en Milieu; - reconstructiebesluit A12 Zoetermeer - Gouda door B&W van de gemeente Zuidpias; - hogere waarden besluit A12 Zoetermeer - Gouda van de Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Holland. Vanwege de verwevenheid van deze besluiten is gekozen voor een gezamenlijke tervisielegging. Eind 2011 hebben de ontwerpbesluiten ter inzage gelegen. Hierop zijn geen zienswijzen binnengekomen. Er zijn dan ook geen redenen geweest om de besluiten aan te passen ten opzichte van de ontwerpbesluiten. Hoe kunt u beroep instellen? Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten dat zij geen zienswijze over de ontwerpbesluiten naar voren hebben gebracht, van 16 februari tot en met 28 maart 2012 beroep instellen. Tegen deze besluiten staan afzonderlijke beroepsprocedures open. Verkeersbesluit (Wegenverkeerswet 1994): Beroep instellen bij de rechtbank binnen het rechtsgebied waarin de indiener van het beroepschrift zijn woonplaats heeft. Reconstructiebesluit en/of hogere waardenbesluit (Wet geluidhinder): Beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. De vereisten aan het beroepschrift en informatie over de griffierechten, vindt u op www.centrumpp.nl, onder 'actuele beroepsprocedures'. Dit geldt ook voor informatie over het aanvragen van een voorlopige voorziening. Waar vindt u informatie? Uitgebreide informatie over de besluiten A12 Zoetermeer- Gouda vindt u op www.centrumpp.nl onder 'actuele beroepsprocedures'. Inzien De besluiten met bijlage liggen van 15 februari tot en met 28 maart 2012 ter inzage bij; - het ministerie van Infrastructuur en Milieu te Den Haag; - het gemeentehuis van Zuidpias; - Rijkswaterstaat Zuid-Holland in Rotterdam; -DCMRin Schiedam; - de Milieudienst Midden-Holland in Gouda; - het provinciehuis van Zuid-Holland in Den Haag. Meer informatie? Mocht u na het bezoeken van de website nog vragen hebben dan kunt u bellen met Rijkswaterstaat Zuid-Holland, de heer T. Klijnhout, telefoon 06 53 38 48 48. Voorvragen over de procedure kunt u terecht bij het Centrum Publieksparticipatie, telefoon 070 456 80 16. Het Ministerie van Infrastructuur en Milieu investeert flink in de uitbreiding van wegen en meer capaciteit op het spoor. Maar met bouwen alleen komen we er niet. De verruiming van de openingstijden van de spitsstroken aan de linkerkant van de weg is een van de maatregelen van het programma Beter Benutten. Beter Benutten staat voor minder files, groei op het spoor en meer gebruik van vaarwegen, zodat de economie kan groeien. Rijk, regio en bedrijfsleven nemen samen in de drukste regio's innovatieve maatregelen die de bereikbaarheid verbeteren. Slimme keuzes, sterke combinaties. Enorme sortering in: "Hout Houten vloeren "tuinhout Plaatmateriaal Laminaat Blokhutten Hardhouten Kozijnen op maat Zand en Tuinaarde Grond en Natuursteen Kleihoogt 34 2651 KV Berkel en Rodenrijs Tel. 010-51 156 03 Fax. 010 - 51 200 46 E-mail: info@houtlijn.nl Website; www.houtlijn.nl Openingstijden: Ma.-Vrij.; 7.00-12.30 13.00-17.00 uur. Zaterdag: 7.00-13.00 uur Bezorging in ZH bij bestellingen boven 800,— gratis (m.u.v. zand, grind en grond) Betimmeringen binnen en buiten. Kozijnen,deuren en ramen. Zolderverbouwingen. Onderhoud. Badkamers en we's. Tuinen,Schutting en vlonder Schilderwerk. Dakramen. En nog vele andere klussen. Dus bel gerust voor vrijblijvende offerte naar het nummer u kunt ook kijken op www.klusbedrijf-e-vuik.nl 300 STUKS DIEPVRIESKISTEN KOEL-VRIESKASTEN WAS- DR00GMACHINES ook inbouw Mog. schoonheidsfoutje bekende merken 2 jaar volledige garantie VOORHEEN FA. MOERMAN DINSDAG GESLOTEN. Bergweg Noord 38-3, Bergschenhoek Telefoon 010-5213063

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 14