orchids so... direct uit de kas OPHEFFINGSUITVERKOOP LAATSTE WEKEN! OP=OP ALLES MOET WEG! LAGERWAARD vakbekwame hovenier MEDEWERKER ALGEMENE ONDERSTEUNING ook in verrassende arrangementen www.hhsk.nl Suzuki Mobiliteit Service Bredcweg 62, 2752 AB Zevenhuizen - Moerkapelle www.orchtds-and-so.com Open: vrijdag 9.00 -17.00 uur zaterdag 9.00 -16.00 uur Bruidsbloemwerk Afscheidsbloemwerk Workshops Fransje van Pelt - van Heest 0182 630402 06 27412054 www.franjefranje.nl much, more 12 HART VAN HOLLAND Uesign 36 uur per week DE KRANT VOOR DEZUiDPLAS 22 FEBRUARI 2012 autocentre Suzuki Service dealer voor Gouda, Waddinxveen en omstreken Ruime keuze uit 100 occassions in elke prijs en alle merken. APK AKTIE 25,= Groningenweg 4 - Gouda - tel. (0182) 516680 - www.suzukivanbuuren.nl Kanaalw info@la Kom, kijk en profiteer, de koffie staat klaar. R*4jmBV TeUrfoon 0180 313179 Albert van h« Hart 52 Fm 01BO 317285 l2913 LG Nleuwerkerk a d. Uuet E-mall info'» rnjmfri Suzuki VOS onderhoud (voordelig onderhoud v.a. 164,50 incl btw en montage) Gratis Suzuki Mobiliteit Service (24 uur per dag, 7 dagen per week) Suzuki Ruit Service Suzuki Schade Service Suzuki Airco Service Reparatie en onderhoud voor alle merken mogelijkheid tot het onder begeleiding maken van eigen afscheidsbloemwerk Orchideeën "Al meer dan 65 Jaar uw specialist in natuuronderhoud» Voor de afdeling Watersystemen zijn wij op zoek naar een collega voor de functie van: Het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard zorgt voor droge voeten en schoon water in het gebied tussen Rotter dam, Schoonhoven en Zoetermeer. Het werkt aan de kwaliteit van het oppervlaktewater, het waterpeil, de waterkeringen en een aantal wegen. Het waterschap staat voor duurzaam waterbeheer en is een belangrijke partner bij de inrichting van stedelijk en landelijk gebied, zowel regionaal, landelijk als internationaal. Dat vraagt een helder hoofd en handen uit de mouwen. Wat bieden wij? een collegiale en professionele werkom geving; een salaris dat, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2.339,- bruto per maand (schaal 5) bedraagt; 165,6 vakantie-uren per jaar op basis van een fulltime dienstverband (36 uur per week); 8% vakantietoeslag en een eindejaars uitkering van 4% Reijm Nieuwerkerk BV is op zoek naar een ofwel groen medewerker/voorman om het team uit te breiden. Spreken de on derstaande punten jou aan? Reageer dan via de onderstaande contactgegevens. Wij vragen: - Een medewerker met vakkennis en ervaring op het gebied van groenprojecten - Specifieke kennis van planten en bomen is een pré - Iemand met behaalde certificaten of diploma's in het groen (zoals hoveniers diploma, zagen, klimmen etc.) heeft de voorkeur - Geen 9 tot 5 mentaliteit, wel de juiste inzet en betrokkenheid - Een klantgerichte houding met goede sociale vaardigheden - In het bezit van het BE rijbewijs Wij bieden: - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - Afwisselende werkzaamheden - Fijne collega's en een goede sfeer - Mogelijkheden tot verder opleiden Ben jij op zoek naar een uitdaging met afwisselend werk en fijne collega's en denk jij datje ons team kunt uitbreiden met de juiste kennis en ervaring? Mail dan je sollicitatiebrief met CV naar silvester@reijmgroepbv.nl of bel 0180-313179 eg 39-53, Capelle aan den IJssel, Telefoon 010-4507466 gerwaard.nl, www.lagerwaard.nl, maandag gesloten Wat ga je doen? Je gaat werken voor de afdeling Watersyste men en verricht zelfstandig onderhoudswerk zaamheden aan watergangen en waterstaat kundige objecten, inclusief het groenonder houd. Het plaatsen van stuwen en peilschalen behoort tot je taken evenals het aanleveren van onderhoudsgegevens en het verhelpen storingen aan watergangen en waterstaat kundige objecten. Je verwijdert kroosdekken en drijfvuil. De nieuwe collega zal voor 50% van de tijd worden ingezet op de maaiboot Wat vragen wij? enthousiaste collega die van aanpakken weet en van buiten werken houdt. technische kennis van de diverse uitvoerings-, onderhouds- en beheer- methoden en technieken en bijbehorende regels en voorschriften. kennis van materialen en veiligheidsvoor schriften en inzicht in de werking van voertuigen en gereedschappen. vaardigheid in het besturen en bedienen van diverse voertuigen en gereedschappen en in het plegen van dagelijks klein onder houd aan het materiaal en materieel. rijbewijs B, en bezit of bereid tot het behalen van rijbewijs E. alle merken Solliciteren? Solliciteer dan online via onze website www.schielandendekrimpenerwaard.nl of stuur een sollicitatiebrief met CV vóór 2 maart 2012 naar het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard, afdeling Personeel Financiën, t.a.v. Marian Boekhorst, Postbus 4059, 3006 AB te Rotterdam. Voor meer informatie over de functie: Kees van der Wielen, teamleider Onderhoud (010) 45 373 61. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 12