Euterpe start jubileumjaar met weekendje weg Geen kramen meer voor boekenmarkt Nieuwerkerk 1 kampioen Simavi zoekt collectanten Informatieavond weidevogel bescherming Kom je ontwikkelen Docenten ook uitstekende musici Dubstep@'t Blok AUTOBEDRIJF VAN REEUWIJK HART VAN HOLLAND NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL 22 FEBRUARI 2012 Fiat Grande Punto 1.4 Jeu de Boules Fiat Panda 4x4 Climbing Fiat Sedici 1.6 Emotion Fiat Pu..w 1.2 Active 5 drs 69.000 km maart 2004 59.000 km april 2006 Het jubilerende koor Euterpe ging een weekendje uitwaaien op het strand. Nieuwerkerk aan den IJssel - De leden van gemengd koor Euterpe grepen het 25-jarig bestaan aan om samen onlangs een weekendje op stap te gaan. Het koor werd 25 jaar geleden op gericht door ouders van basisschool De Terp. Vanaf het begin werd het koor geleid door Corry de Klepper. Euterpe is sinds enkele jaren on dergebracht bij de Nieuwerkerkse Muziekschool. Voor zondag 22 april organiseert het koor een jubileum concert in de muziekschool. Voor meer informatie: www.muziekschoolnieuwerkerk.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - In winkelcentrum Reigerhof vindt op zaterdag 17 maart voor de tiende keer een boekenmarkt plaats. Het winkelend publiek kan die dag bij een groot aantal kramen een keu ze maken uit een grote variëteit aan boeken. De opbrengst of een deel daarvan wordt door een aan- Nieuwerkerk aan den IJssel - Met groot overwicht is het eerste team van Jeu de Boules club winnaar ge worden van het winterkampioen schap. Met nog twee rondes te gaan wonnen de Nieuwerkerkers zaterdag 18 februari van Altena met 6-1 en een saldo van 41 punten. Ook team tal kraamhouders afgedragen aan Stichting Jarige Job, die probeert om kinderen die opgroeien in armoede een mooie verjaardag te bezorgen. Alle kramen zijn verhuurd; overtol lige boeken zijn nog wel welkom. Voor meer informatie: 0180-314818. 2 en 3 deden het goed. Team 2 won met 5-2 van Gouda en handhaaft zich in de middenmoot van hun poule. Team drie, dat met 4-3 won van Les Boulistes uit Gorinchem, heeft nog zicht op ereprijzen maar zal in de laatste twee wedstrijden wel moeten blijven winnen. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Nieuwerkerkse weidevogelwerkgroep houdt dinsdag 28 februari van 20.00 tot 22.00 uur in de openbare bibliotheek aan het Raadhuisplein een informatieavond over weidevogelbescherming. In de maanden april en mei gaan vrijwilligers de wei in om weidevogelnesten op te sporen en te markeren, zodat boeren daar rekening mee kunnen houden. Op de informatieavond wordt voor informatie in te winnen. De vereni- de pauze een film over het Hit- ging zoekt mensen die in april en landgebied vertoond en vertoont mei één ochtend per week beschik- amateur-fotograaf Rob Belterman baar kunnen zijn. vogelfoto's uit de Zuidplaspolder. Voor meer informatie: Na de pauze is er gelegenheid om 06-30727731. Nieuwerkerk aan den IJssel - Na een Talentenspel met Marianne het succes van de workshop 'Kom je Fortuin gespeeld zal worden. Er zijn ontwikkelen', op maandag 6 febru- nog enkele plaatsen vrij. ari, staat nu voor april een volgende Voor meer informatie en aanmel- workshop op het programma waar den: info@komjeontwikkelen.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Si mavi werkt aan de gezondheid van moeders en hun gezinnen in de armste delen van de wereld. Wie in de week van zondag 18 tot en met zaterdag 24 maart een paar uurtjes vrije tijd wil inleveren om te col lecteren voor dit goede doel kan zich aanmelden via 0180-316753 of 0180-311788. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een Dubstep feessie in 't Blok op zater dag 25 februari; dat betekent 140 Beats per minuut, lage baslijnen, voelbare subbassen, lome beats en een menigte die zich soms op halve snelheid beweegt, maar een moment later compleet uit zijn dak gaat! Hierdoor kan een Dub step avond heel relaxed verlopen maar ook uitlopen in een wild feest. Dj's Jurgen Et Davy draaien de hele avond in 't Blok. Deur open om 20.30 uur; de toegang is vrij. 't Blok is gevestigd aan het IJserman- pad 1. Nieuwerkerk aan den IJssel - In kerkgebouw De Bron vond zaterdag 18 februari het jaarlijkse docenten concert van Stichting Nieuwerkerk se Muziekschool plaats. In de zaal zaten veel leerlingen van de muziek school de kunst van het musiceren 'af te luisteren en af te kijken'. 53.500 km juni 2005 26.500 km nov2008 Prins Alexanderlaan 38 2912 AM Nieuwerkerk a/d IJssel T (0180)312200 F (0180)320776 E info@autovanreeuwijk.nl www.autovanreeuwijk.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 13