Hof van Holland heropend Feestelijke opening Bremmer Yunieq Tapijtcollecte bij Bac Woninginrichting HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 22 FEBRUARI 2011 25 Alles voor de voeten in één huis Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Register-podologe Heieen Bremmer (rechts) aan het werk in haar geheel nieuwe praktijk. Waddinxveen - Bremmer Waddinxveen opent donderdag 23 februari haar nieuwe winkel aan de Kerkweg Oost, waardoor een forse uitbreiding wordt gerealiseerd. Met de komst van een afdeling Outdoor schoenen, een afde ling podologie en een afdeling pedicure is het aanbod producten en dien sten compleet. Door Ruud Groot Bremmer schoenen is een begrip in Waddinxveen. De schoenenwinkel onder aan de oprijlaan van de Hef- brug, is in de loop der jaren steeds verder uitgebreid. De klantenkring beperkt zich niet tot Waddinxveen, de dames- en herenschoenen en in het bijzonder de kinderschoenen vinden hun afzet in de gehele re gio. Bij Bremmer zijn twintig goed opgeleide medewerksters in dienst, die allemaal een interne opleiding hebben gevolgd en regelmatig wor den bijgeschoold. "Vooral bij kinde ren is het van groot belang dat de pasvorm goed is en daarom hechten wij veel waarde aan kennis en erva ring", zegt de 42-jarige Jaap Brem mer. Jaap, die samen met zijn vrouw Bep en zus Heieen leiding geeft aan het bedrijf, had altijd al een vurige wens om alles wat met voeten te maken heeft in één bedrijf onder te brengen. "Toen het winkelpand op de hoek van de Julianastraat en Kerkweg vrij kwam, zag ik de mo gelijkheid om mijn voornemens te realiseren. In het nieuwe pand kun nen we daar nu naast de mooie re paratie-werkplaats ook een afdeling podologie, een afdeling pedicure en een winkel in outdoor- en comfort- schoenen starten." In de winkel is een bijzondere col lectie outdoor schoenen, die uiter mate geschikt is voor mensen die veel wandelen of regelmatig flink doorstappen. Op de bovenetage is een pedicure-afdeling waar drie gediplomeerde pedicures werkzaam zijn, waarvan één medische pedicu re voor diabetes- en reumapatiën ten. Op de afdeling podologie wordt naast de voet- en enkelklachten ook de houding en het bewegingsap paraat in relatie met de voet be handeld. Ook eventuele noodzake lijke aanpassingen zoals steunzolen kunnen daar worden aangemeten. Doordat Bremmer over een register- podoloog beschikt, vallen vele werk zaamheden en hulpmiddelen onder de vergoeding van de zorgverzeke raar. Vanaf morgen krijgen klanten bij be steding van elke 50,- euro een zegel. Bij twee zegels kan men met twee personen pannenkoeken gaan eten bij restaurant De Unie. Doorsparen kan ook, want met zes zegels kan men met twee personen dineren bij het Italiaanse ristorante Le tre Ra- gazze aan de Nesse en bij tien zegels een diner voor twee bij Paddies. Zevenhuizen - Cotap bracht onlangs een compleet nieuwe tapijtcollectie op de markt onder de naam Yunieq. De Yunieq tapijten hebben, de naam zegt het al, unieke eigenschappen; het tapijt is duurzaam, vuil- en vlek- afstotend en heeft een luchtzuiverende werking. Bac Woninginrichting is inmiddels van start gegaan met de verkoop van de Yunieq collectie, die verkrijgbaar is in verschillende kwaliteiten en uiteenlopende poolstructu- ren. Vuil- en vlekafstotend en luchtzuiverend Yunieq tapijten met de zogenaam de 'Clean eigenschap' worden ver vaardigd uit Sorona-garen van Du- Pont. Dit innovatieve garen geeft het tapijt een permanente vuil- en vlekafstotende bescherming, waar door de tapijten bijzonder makke lijk schoon te houden zijn. Yunieq tapijt is bovendien ideaal voor wie rook- en kookluchtjes wil filteren, huisdieren heeft of astmatisch is. De speciale constructie en samen stelling met de 'Air eigenschap' zorgt er namelijk voor dat scha delijke stoffen en hinderlijke geu ren worden omgezet, waardoor de luchtkwaliteit in de woning sterk verbetert. Voor elke levensstijl Vanzelfsprekend is Yunieq ook mooi en comfortabel. Dankzij het glansgaren combineert het een ongeëvenaarde zachtheid met een luxe uitstraling. Wie beslist niet van standaard houdt, kan kiezen voor Yunieq Choice. Daar mee kan een op maat gemaakt luxe en duurzaam karpet worden samengesteld. Er is keuze uit vele kwaliteiten, honderden kleuren en diverse afwerkingen. Bac Woninginrichting is gevestigd aan de Burg. Boerstraat 22-24. Voor meer informatie: 0180-631238, www.bacwonen.nl BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Gouda - Stichting Hospice en Vrijwillige Terminale Thuiszorg verzorgt een driedaagse introduc tiecursus voor iedereen die over weegt om aan de slag te gaan als vrijwilliger in de terminale zorg. Vanwege de samenstelling van het huidige team worden vooral man nen uitgenodigd zich eens te ko men oriënteren. De belangrijkste taak van de vrij williger is 'er zijn' voor de ander, met als sleutelwoord 'aandacht'. Een achtergrond in de zorg is niet nodig; een introductiecursus zorgt ervoor dat men prima voorbereid aan deze dankbare taak kan begin nen. De cursus vindt plaats op dinsdag 6, woensdag 7 en woensdag 14 maart in het Atelier van het Hos pice aan de Ridder van Catsweg 67. De eerste twee cursusdagen duren van 9.30 tot 21.30 uur; op de derde dag vindt een terugkom- middag plaats. Voor meer informatie en aanmel den: 0182-358199 of www.hospicemiddenholland.nl. Zevenhuizen - Jasmijn, de klein dochter van eigenares Anja Mas tenbroek, mochtzaterdag 18 febru ari het lint doorknippen waarmee het café officieel heropend werd. In de avond genoot een veelkoppig publiek van de muziek van zange res Belinda. Voor meer informatie: www.hofvanhollandzevenhuizen.nl Bac Woninginrichting heeft de tapijten van Yunieq in haar collectie opgenomen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 25