grflinn«c!' WADDINXVEEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 22 FEBRUARI 2012 van dienst te kunnen zijn. Maar dat is niet het enige wat wij heb ben uitgepakt. Onze oude schoenen begonnen te knellen en daarom hadden onze voeten meer ruimte nodig. Die nieuwe schoenen, in de vorm van een nieuw pand, zijn nu gevonden! Na lang bouwen en verbouwen is ons nieuwe pand klaar en zal op D. V. donderdag 23 februari officieel geopend worden. Met de opening van het nieuwe pand krijgen we niet alleen meer ruimte, maar krijgen we gelijk ook een nieuw uiterlijk. Met ons nieuwe logo en nieuwe pand zijn wij klaar voor de toekomst. Wij hebben namelijk ook de nieuwe voorjaarscollectie uige- pakt. En natuurlijk pakken wij uit met onze smulactie. Hierbij kunt u dan sparen om lekker pannenkoeken te gaan eten bij restaurant de Unie, maar u kunt ook sparen voor een diner voor 2 bij Ristorante le tre Ragazze (De Drie Meiden) of bij Restaurant Paddies. schoenen zal daar gevestigd zijn. Voor onze afdeling schoenen kunt u nog steeds terecht in onze huidige winkel aan de Kerkweg- Oost 177. Het pand wordt een nieuwe schoen voor onze afdelingen Podologie en Pedicure en voor de Werkplaats. De afdelingen zijn groot genoeg om 'op eigen voe ten' te staan en daarom maken zij op D.V. donderdag 23 februari de oversteek naar ons nieuwe pand aan de Kerkweg-Oost 173. Ook onze afdeling met comfort Wij hopen u spoedig te mogen begroeten om u van dienst te zijn met de service die u van ons gewend bent. Uitpakken Bij zo'n verhuizing worden er natuurlijk een heleboel spullen uitgepakt, die nodig zijn om u Verder sparen kan ook: 6 stickers: etentje voor 2 personen bij Ristorante le tre Ragazze (De Drie Meiden). 10 stickers: etentje voor 2 personen bij Restaurant Paddies Op 22 februari is ook onze Smulactie gestart! Bij besteding van 50,- euro krijgt u een sticker. Zo kunt u sparen voor het eten van pannenkoeken bij restaurant de Unie. Bij besteding van krijgt u dus: Kijk voor de voorwaarden op de stempelkaart of op de website.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 2