r Groeneweg kansloos tegen Excelsior Swingend door het water Moerkapelle wint vriendschappelijke duels Yoran Verschoor bij Champions Night in Ahoy CKV C1 is kampioen en gaat naar NK NTTC in race voor kampioen schap Voetbal HART VAN HOLLAND SPORT] 22 FEBRUARI 2012 31 Voetbal Zwemmen Tennis Korfbal Tafeltennis Één van de vele reddingen door de verdediging van Groeneweg. Deze ging er niet in. (foto Ben van Yperen) Zevenhuizen - Dat Groeneweg be zig is aan een mindere periode is een understatement. Na de grote uitnederlaag tegen koploper Xerxes/ DZB was Groeneweg nu ook kans loos tegen hekkensluiter Excelsior. De 5-1 overwinning van de jeugdige Rotterdammers was niet geflatteerd omdat Groenewegs enige uitblinker, doelman Johan Hoogeveen, nog een flink aantal zekere doelpunten wist te voorkomen. De mooiste kansen werden door het gretige Excelsior gemist en pas twee minuten voor rust werd de eerste treffer geno teerd. Na de rust waren alleen de eerste tien minuten voor Groeneweg en had spits Erwin Hof de gelijkma ker moeten maken. Na deze gemiste kans schoot Excelsior de wedstrijd op slot mede door een eigen doel punt van Groeneweg. Kijk voor meer foto's op: www.hart-van-holland.nl Gedurende de drie hele lange pauzes werden zwemmers en publiek vermaakt door een dj met opzwepende muziek. Moerkapelle - Het eerste en tweede elftal van Moerkapelle speelden za terdag 18 februari vriendschappe lijke thuiswedstrijden tegen DWO. Het eerste elftal won met 5-4 na een ruststand van 2-1. Doelpuntenmakers voor Moerkapelle waren de gebroe ders Hoogma, Kamal Boutasqount, Jaron van Dommele en Peter Zijder hand. Ook Moerkapelle 2 wist het duel winnend af te sluiten. Zij won nen na een 0-1 ruststand met 2-1. Nieuwerkerk aan den IJssel - In zwembad de Lansingh in Krimpen aan den IJssel werd zaterdag 18 fe bruari strijd geleverd voor de Lan singh Bokaal, een jaarlijks terugke rend zwemfestijn met veel muziek in een positieve sportieve ambiance. Thomas Hesper zwom een pr van maar liefst achttien seconden op de 100 meter wisselslag in een eindtijd van 1.38.34. Ook Tamara van den Brink was goed in vorm op de 100 meter wisselslag en in twee estafet tes. Ze zwom als startzwemmer de 4x50 meter wisselslag gemengd en de hekkensluiter van de wedstrijd, met het nog aanwezige publiek luid joelend op banken, de 8x50 meter vrije slag gemengd. Een bronzen medaille was er voor het estafette team van twaalf jaar en ouder, zilver voor Anshel Hofstede op de 100 me ter vrij en bij de 100 meter wissel slag in een nek-aan-nek-race met clubgenoot Tommy Nickel eveneens zilver; brons voor Nickel. Zilver voor lan Minnigh op de 100 meter wis selslag en op de 100 meter vrij in een indrukwekkende eindtijd van 58.51. Nieuwerkerk aan den IJssel - Nieu- werkerk/lamstore C1 is door een 9-8 overwinning op Groen Geel kampi oen geworden in de C-Hoofdklasse C. In een goed gevulde sporthal Kleine Vink heeft Nieuwerkerk de gehele wedstrijd op voorsprong ge staan. In de slotfase werd het nog spannend, maar uiteindelijk kon na het laatste fluitsignaal flink feest gevierd worden. C1 plaatst zich met deze overwinning voor het Neder lands Kampioenschap op 24 maart in Roermond. Een unieke prestatie in de geschiedenis van CKV. Voor zaterdag 10 maart staat de laatste competitiewedstrijd, uit bij Fortuna, op het programma. Fortuna moet dan winnen om als nummer twee deelname aan het NK te bewerk stelligen. Voor CKV is het een goede voorbereiding op het NK. Nieuwerkerk aan den IJssel - Met 21 punten uit vier wedstrijden in een pou le waar veel wedstrijden eindigen in 6-4 of 5-5, doet NJTC goed mee in de strijd om het kampioenschap. De poule met zes teams is zo spannend dat alle teams zowel kunnen promoveren als degraderen. Yoran Verschoor was te gast bij de Champions Night van het ABN Amro World Tennis Tournament in Ahoy. (foto: Tineke Sigmond) Rotterdam/Nieuwerkerk aan den IJssel - Yoran Verschoor was maan dag 13 februari, als TCN-clubkampi- oen 2011, te gast bij de 'Champions Night'van het ABN Amro World Ten nis Tournament in Ahoy. Het was de eerste keer dat 1700 ten nisverenigingen een invitatie kregen voor hun clubkampioenen om het toernooi bij te wonen. Toernooid irecteur Richard Krajicek had voor de kampioenen een mooie verras sing in petto: "Wij gaan voor jullie een toernooi organiseren waarbij de winnaar een wildcard ontvangt voor de kwalificaties voor onze jubileu meditie (40e) volgend jaar." Deze mededeling werd met luid ap plaus ontvangen. Verschoor: "Echt gaaf! Allereerst het initiatief om ons uit te nodigen. Dit geeft de club kampioenschappen voor veel clubs toch een extra dimensie. Ik was vroeger tijdens het ABN Amro toer nooi al vier of vijf keer ballenjongen, heb een keer het scorebord bediend en werkte als verkoper op de Plaza. De mogelijkheid om een wild card te bemachtigen is helemaal geweldig. Het zou een mooi scenario zijn om nog eens in Ahoy te mogen spelen." Na winst in de eerste wedstrijd werd de lastige uitwedstrijd tegen Taverzo uit Zoetermeer met 6-4 gewonnen. Eric Disseldorp en Danny van het Groenewoud wonnen ieder twee partijen en samen wonnen ze ook het dubbel. Het zesde punt werd bij el kaar geslagen door Willem Vuerhard. De derde wedstrijd tegen Vrienden schaar uit Gouda werd teleurstellend met 7-3 verloren. Jan-Martin Huis man van Vriendenschaar bleek voor alle Nieuwerkerkers te sterk. Alleen Eric Disseldorp (2x) en Hans Stapels (lx) wisten in hun enkelspelen te scoren en het dubbel werd ternau wernood in de vijfde game verloren. Vorige week werd gespeeld tegen het Schiedamse Scyedam. Eric Dis seldorp, Danny van het Groenewoud en Willem Vuerhard wonnen alle drie van John Buyk en Eduard Slijkoord terwijl de Schiedamse topman Rob Hoogendijk een te moeilijk te nemen hindernis bleek te zijn. Aangezien ook nu het dubbel in vijf games werd verloren bleef NTTC steken op een keurige 6-4 overwinning.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 31