X X Nieuwbouw eengezinswoningen in Moordrecht (2e publicatie) □nm-iiin t tJ □HXEffllUED n H I H BEKENDMAKINGEN H3 1 RAADSINFORMATIE j HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS 22 FEBRUARI 2012 Aangevraagde omgevingsvergunning Verleende omgevingsvergunning Algemene plaatselijke verordening Ingetrokken vergunning Algemene plaatselijke verordening Agenda Welstands commissie ter inzage Bekendmaking Vaststelling WWB- Verordeningen afdeling Werk en Inkomen gemeente Zuidpias m X n er* 27a [~l p H www.ruimtelijkeplannen.nl?/planidn=NL. IMRO.1892.BpDeTweemaster-Ow01. Op de website van de gemeente Zuidpias lwww.zuidplas.nl) is het plan tevens als pdf-bestand in te zien onder de button "plannen en projecten", onder het kopje "ruimtelijke plannen/bestemmingsplannen in voorbereiding Nieuwerkerk aan den IJssel Indienen van zienswijzen Gedurende de periode van ter inzage legging kan door een ieder schriftelijk of mondeling een zienswijze over het ontwerpbestemmingsplan naar voren worden gebracht. Schriftelijke zienswijzen dienen gericht te zijn aan de gemeenteraad van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel, onder vermelding van "zienswijze, ontwerpbestemmingsplan "De Tweemaster, Dorrestein". Voor het mondeling naar voren brengen van uw zienswijze of voor het inwinnen van informatie kunt u contact opnemen met het secretariaat van de afdeling VROM, telefoonnummer 0180 - 637 711). ZEVENHUIZEN als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. [0180) 330 491. Locatie thv Bredeweg Aanleggen in-uitrit (ontvangen 09-02-2012) De volgende vergunning is verleend: De heer De Bruin, vergunning voor het innemen van standplaats op het Dorpsplein in Zevenhuizen op vrijdagmiddag vanaf 1 maart 2012 t/m 31 december 2012. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u Dorpsstraat 120 12761 AH) Onderheien woonhuis gemeentemonument [verzonden 14-02-2012) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 300. ZUIDPLAS Zuidelijke Dwarsweg 3 (2761 JN) Uitbreiden kassen vervangen kas De volgende vergunning is verleend: Zevenhuizensche IJsclub, meerjarige evenementenvergunning (onder voorwaar den) voor het organiseren van Molentocht Rottemeren ZH10 op de Rottemeren voor de periode van 5 jaren. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 491. De zitting van de afgevaardigden van de Welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 28 februari 2012 van 10.00 tot 14.00 uur. Deze afgevaardigden behandelen de bouwaanvra- gen van de gemeente Zuidpias op het gemeen tehuis, Raadhuisplein 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel. De agenda voor de zitting ligt vanaf maandag 27 februari 2012 10.00 uur voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis. Wilt u de zitting bijwonen? Meldt u zich dan vóór 9.45 uur aan bij de receptie. Om de zitting niet te verstoren, worden na 10.00 uur géén belang stellenden meer toegelaten. De gemeenteraad maakt bekend dat er wijzigingen in de Verordeningen Wet werk en bijstand (WWB) hebben plaatsgevonden. Het gaat vooral om technische aanpassingen vanwege het intrekken van de Wet investeren in jongeren (WIJ) en de wijzigingen in de Wet werk en bijstand per 1 januari 2012. Tevens heeft de gemeenteraad een nieuwe WWB-verordening vastgesteld over het ver lenen van categoriale bijzondere bijstand voor de kosten van maatschappelijke participatie van kinderen. De (gewijzigde) verordeningen treden met terugwerkende kracht in werking per 1 januari 2012 en liggen ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Verder kunt u de verordeningen inzien via de website van de gemeente. Tegen betaling van legeskosten is op verzoek een afschrift verkrijgbaar. Voor vragen kunt u contact opnemen met de afdeling Werk en Inkomen, tel (0180) 33 03 00. De op de situatietekening aangegeven woningen met blauwe huisnummering zijn beschikbaar. U kunt op meerdere woningen inschrijven. Huurprijzen en servicekosten Straat en huisnummer: Stevensstraat 23b, 25b, 29a en 31a Stevensstraat 18b, 20b, 22a, 22b, 24a, 26a, 26b, 28a en 30a. Adriana van Rijkestraat 1b en 1d Schaepmanstraat 1b en 1c Schaepmanstraat 2b, 2c, 2d Huurprijzen per maand en type woningen: Type C en D 656,52 (inclusief 5,-- servicekosten) Volgorde van woningtoewijzing Woningzoekenden die een vergunningplich- tige huurwoning vrijmaken in Zuidpias Starters die een binding hebben met Zuidpias Overige woningzoekenden die een binding hebben met Zuidpias Overige woningzoekenden De woningen worden toegewezen aan de woningzoekende met de hoogste BLscore. Voorwaarden: Minimaal 2 personen Maximum bruto verzameljaarinkomen 34.085,- Aanvaarding van de woning in overleg Voor meer informatie en een overzicht van de plattegronden van de woningen kunt u Woningbouwvereniging Moordrecht bellen (telefoonnr. 0182-378022) of raadpleeg de website www.WBVM.nl. Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier voor de huurwoning of woonwagenstandplaats bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 28 februari 2012 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij een kopie het IB-60 formulier of de gevraagde X X X 31a X 29a, X X 25b X 23b X I X j Appartement X 30a X 28a 26b 26a X 24a 22b- 22a 20b X 18b X 1c Blok 5 a Blok 7 niet beschikbaar Huisnummer 'i n inkomstenverklaring (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Besluitenlijst van de raadsvergadering van 14 februari 2012 Hieronder treft u een overzicht aan van de besluitvorming in de gemeenteraad van Zuidpias. U kunt de voorstellen en raadsbesluiten eveneens terugvinden op de gemeentelijke website www.zuidplas.nl. 1. Vaststelling reactie op het voorontwerp- inpassingsplan rondom het Rijksinpassingsplan voor de aardgastransportleiding Beverwijk. De gemeenteraad heeft de concept reactie vastgesteld. 2. Begroting en Ondernemingsplan Promen 2012 De gemeenteraad heeft het Ondernemingsplan en Begroting 2012 vastgesteld onder de voorwaarde dat de huidige vastgestelde bedragen in de begroting kaderstellend zijn. 3. Wijzigingen Wet Werk en bijstand (WWB) per 1-1-2012 De gemeenteraad heeft de gewijzigde WWB verordeningen ongewijzigd vastgesteld. 4. Ontwerp verklaring van geen bedenkingen Uitbreiding parkeerterrein Slachterij Boer 's-Gravenweg 114 De gemeenteraad heeft besloten om de ontwerp verklaring van geen bedenkingen gedurende zes weken ter inzage te leggen. 5. Controleprotocol en normenkader 2011 De gemeenteraad heeft het controleprotocol en normenkader vastgesteld. 6. Wegsleepregeling Zuidpias De gemeenteraad heeft de wegsleepregeling vastgegesteld. 7. Benoeming van plaatsvervangende leden in de raadscommissies BFB en MO De gemeenteraad heeft op voordracht van de fractie van SP mevrouw L. Reicherals plaatsvervangend lid in de raadscommissie MO en de heer J. Baas als plaatsvervangend lid in de raadscommissie BFB benoemd. 8. Motie van D66 over subsidieregister De gemeenteraad heeft unaniem een motie van D66

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 6