Zuidpias gemeente VERVOLG RAADSINFORMATIE PotplantenkiJekerij SHARTVAN HOLLAND Editie: Zuidpias HART VAN HOLLAND DE KRANTVOOR DEZUIDPLAS\ 22 FEBRUARI 2012 Wij hebben werk voor oproepkrachten en scholieren! Abraham Kroesweg 31 Verkoop tel+31 (0)79 593 19 47 www.sjaloombv.nl 2742 KV Waddinxveen Verkoop fax +31 (0)79 593 21 69 sales@sjaloombv.nl aangenomen waarin het college wordt verzocht om met ingang van 2012 (en met terugwerkende kracht vanaf 1 januari 2012) verleende subsidies te publiceren op de website en hierbij in elk geval te vermelden: (sub-) Beleidsveld; Subsidieontvanger; Hoogte van het verleende subsidiebedrag; Omschrijving subsidieaanvraag; Doel van de subsidie (welk effect streven we hiermee na); Vastgestelde subsidiebedrag (op het moment van definitieve vaststelling); Het college wordt ook verzocht om zo spoedig Indien de raad op een individueel verzoek heeft beslist, wordt de verzoeker op korte termijn van de beslissing met de motivering op de hoogte gesteld. Voor de mogelijkheden van bezwaar en beroep tegen beslui ten van de raad wordt u verzocht te letten op het volgende: - Let op de afzonderlijke bekendmakingpublicaties of het persoonlijke bericht (individuele gevallen); in beide geval len worden de beroepsmogelijkheden aangegeven; - Informeer bij vragen bij de behandelende afdeling; - Tegen een aantal door de raad behandelde onderwerpen is (nog) geen bezwaar mogelijk. Als u meer wilt weten over bovengenoemde besluiten kunt u contact opnemen met de behandelende afdeling of de grif fier, P. van Vugt (tel. nr. 0180-330311). mogelijk te melden binnen welke termijn deze faciliteit is te realiseren en dit tevens te communiceren naar de inwoners. Potplantenkwekerij Sjaloom is een van de grotere producenten van groene en bloeiende kamerplanten in Nederland. Het uitgangsmateriaal wordt voornamelijk geïmporteerd uit Midden- Amerika. Onze hoofdproducten zijn: Yucca elephantipes, Beaucarnea, Dracaena Massangeana en Spathiphyllum. In de voorjaarsmaanden kweken wij tevens Hibiscus op stam, Dipladenia Rio en de Oleander Corazon®. Ons bedrijf is op zoek naar oproepkrachten en scholieren! Wil je wat bijverdienen wanneer de kinderen naar school zijn? Of wil je wat bijverdienen op de zaterdagochtenden en in je schoolvakantie? Wij zoeken mensen die doordeweeks ons team op piekmomenten willen komen versterken en scholieren (vanaf 16 jaar) die er onder meer voor zorgen dat ons bedrijf zaterdagochtend weer helemaal opgeruimd is zodat we er maandag weer fris tegen aan kunnen. Wat houdt het werk in? Planten ophalen voor de buffer, ze gereed te maken voor afleveren door ze te stickeren, labelen en te laden op de karren. Maar ook opruimen, voorraden aanvullen, onkruid verwijderen, blad knippen enz. Kortom allerlei werkzaamheden die in de kas voorkomen! Werktijden? We hebben meerdere medewerkers nodig op de maandag, dinsdag en vrijdag. Werktijden bijvoorbeeld van 08:30 tot 12:30, 14:45 of 17:00 uur. Op zaterdagochtend beginnen we lekker vroeg, namelijk om 07:00 uur maar zijn we om 12:30 weer klaar. Wij bieden! Een leuke bijbaan op oproepbasis in een goed 'kas' klimaat. Wij betalen het CAO-uurloon van de glastuinbouw. Interesse? Stuur je sollicitatie en C.V. bij voorkeur per e-mail naarels@s1aloombv.nl of schriftelijk naar Potplantenkwekerij Sjaloom BV, t.a.v. Els Goudkade, Personeel Organisatie, Abraham Kroesweg 31, 2742 KV Waddinxveen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. S] FLO on ill Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Zevenhuizen, Moerkapelle, Nieuwerkerk a/d IJssel, Moordrecht, Rotterdam-Nesselande en Oud Verlaat, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 24.000 exemplaren. Editie: Waddinxveen Verschijnt in Waddinxveen, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 12.000 exemplaren. Bezoekadres: Hart van Holland Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kan t-en-klaar ad verten tiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij be houdt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Hart van Holland telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 7