Een jaar lang korting op uw autoverzekering. Meer dan verzekeren alleen Handig. De autoverzekering van Interpolis. De autoverzekering van Interpolis Dat is het idee. Rabobank Rabobank. Een bank met ideeën. HART VAN HOLLAND DE KRANTVOOR DEZUIDPLAS] 29 FEBRUARI 2012 Nu een jaar lang 10% korting* op de premie van uw autoverzekering in de Interpolis Alles in een Polis De actie geldt bij online of telefonisch afsluiten voor 30 april 2012. (0182) 69 55 55 www.rabobank.nl/autoverzekering 0 Als u schade heeft aan uw auto, doet Interpo lis er alles aan om u zo snel mogelijk weer op weg te helpen. Maar verzekeren is niet de enige oplossing, u kunt zelf iets doen om schade te voorkomen. Schade bij inparkeren en auto-in braken zijn de meest voorkomende schade gevallen. Lees hieronder wat u kunt doen ter preventie. Laat u helpen door parkeersensoren: parkeren blijft voor veel automobilisten een lastige klus. Krappe parkeerplaatsen, slecht zicht en allerlei paaltjes en obstakels maken het er niet mak kelijker op. Veel auto's zijn tegenwoordig uit gerust met parkeersensoren. Die gaan piepen op het moment dat het mis dreigt te gaan. Zo wordt u geholpen om uw auto zo lang moge lijk mooi en schadevrij te houden. Laat geen spullen liggen in uw auto: een na vigatiesysteem, smartphone of alleen een tas. Alles wat in de auto zichtbaar is, ligt voor auto-inbrekers voor het grijpen. Neem altijd uw waardevolle spullen mee en sluit de auto goed af. Zo voorkomt u schade aan uw auto door inbraak. Ga uitgerust op pad: een goede houding, voldoende frisse lucht en eventueel een lekker muziekje. Zorg ervoor dat u wakker en alert blijft onderweg. Na twee uur rijden, moet u een kwartiertje rust nemen. Zo blijft u fris en kunnen ongelukken voorkomen worden. Rijd met de juiste banden: speciale winter handen zorgen voor een veel betere grip bij winterse omstandigheden en bij regen. Het wordt aangeraden om met winterhan den te rijden tussen oktober en april. Buiten die periode rijdt u met uw gewone banden. Zorg ervoor dat die altijd een minimaal pro fiel van 1,6 mm hebben en dat de banden goed op spanning zijn. Zet uw auto bij storm ais het kan in een garage of onder een stevig afdak. Rondvlie gende dakpannen en afgebroken takken kunnen uw auto zö niet beschadigen. Let ook op als u uitstapt: de wind kan vat krijgen op het portier waardoor dat uit uw handen waait en mogelijk schade veroorzaakt. Tamara van den Hoek "Het afsluiten van eenautov Wist u dat u in één jaar tijd flink wat euro's kunt besparen op uw autoverzekering? Bij de Rabo bank krijgt u een jaar lang 10% korting op uw autoverzekering van Interpolis als u deze voor 30 april 2012 via het internet of telefonisch af sluit. Tamara van den Hoek is 12,5 jaar werkzaam bij Rabobank Gouwestreek en is actief als Verkoop Service Adviseur Particulieren. Zij noemt de actie'een buitenkans'. "De klant die via ons een Interpolis Alles in een Polis afsluit, ontvangt al pakketkorting bij het afsluiten van meer dere verzekeringen. Dit kan oplopen tot 12%. De Alles in een Polis bestaat uit de rubrieken Wonen, Personen, Verkeer, Recreatie en Rechts- zekering bij Interpolis kan flink wat euro's schelen." bijstand. Als u voor 30 april 2012 een autover zekering afsluit krijgt u nog eens een jaar lang 10% extra korting op de premie van de auto verzekering. Daarmee kan een hoop geld wor den bespaard. Bovendien staat Interpolis hoog aangeschreven als het gaat om het afhandelen van schades." Heeft u elders al een autoverzekering afgesloten? Tamara van den Hoek: "Geen probleem. Het kan namelijk zo zijn dat u bij uw huidige ver zekeraar maar één maand opzegtermijn heeft. Dan kunt u dus ook gebruik maken van de actie door voor 30 april 2012 over te stappen naar Interpolis. We willen met deze actie laten zien hoe makkelijk het is om online uw verze keringszaken te regelen. Ook veel wijzigingen in uw verzekeringen kunt u bij de Alles in een polis online regelen. Het is een fluitje van een cent." Een offerte opvragen of een autoverzekering afsluiten? Tamara en haar collega's helpen u graag! Rabobank Gouwestreek kent maar liefst tien vestigingen waaronder zeker één bij u in de buurt. (0182)69 55 55 Bekijk de actievoor waarden op www.rabobank.nl/autoverzekering Bekijk de actievoorwaarden op www.rabobank.nl/autoverzekering

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 2