You® AGENDA Freya Pluim voor vruchtbaarheidszorg Een dagje voor uw plezier naar het ziekenhuis? Kom naar de Open Dag! IJspret zorgt voor topdrukte op Spoedeisende hulp Groene Hart Ziekenhuis Open voor iedereen Volg het Groene Hart Ziekenhuis op social media! HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLASl 29 FEBRUARI 2012 35 Freya, de vereniging voor mensen met vruchtbaarheidsproblemen heeft de 'Pluim' voor vruchtbaarheidszorg uitgereikt aan het Groene Hart Ziekenhuis. Hiermee erkent de vereniging, dat het Goudse ziekenhuis aan de opgestelde kwaliteitscriteria voor vruchtbaarheidszorg voldoet. Verminderde vruchtbaarheid treft één op de zes paren. Dit wil zeggen dat zij niet binnen een jaar zwanger raken. Na een doorverwijzing van de huisarts volgt een oriënterend onderzoek en kan - afhankelijk van de diagnose - een behandeling worden gestart. In sommige gevallen worden paren eerst doorverwezen naar de Life Style poli. Het Groene Hart Ziekenhuis begeleidt haar patiënten intensief en professioneel in de diverse stadia van behandeling en onderzoek. Er is geen wachtlijst voor het starten van een behandeling. Voor de vruchtbaarheidsbehandelingen: IUI, IVF-ICSI en Cryo werkt het ziekenhuis nauw samen met het Medisch Centrum Kinderwens in Leiderdorp. Het Groene Hart Ziekenhuis is actief op diverse sociale media, zoals Facebook, Twitter en YouTube. Regelmatig plaatsen we berichten, foto's of evenementen op onze Facebook-pagina. Als u zelf een Facebook-proflel heeft, kunt u fan worden van onze pagina door op de 'vind ik leuk' knop te klikken en u kunt reageren op de inhoud van de pagina. Heeft u zelf een Twitter-profiel, dan kunt u het GHZ volgen. www.twitter.com/ ghzgouda www.linkedin.com/ company/ groene-hart-ziekenhuis www.youtube.com/user/ groenehartziekenhuis www.facebook.com/ groenehartziekenhuis Op zaterdag 17 maart a.s. kunt u van 12.00 tot 16.00 uur een kijkje nemen achter de schermen van het Groene Hart Ziekenhuis. Er is tijdens deze Open dag van alles te zien, beleven en te testen. U ontvangt informatie over de verschillende specialismen. Daarnaast worden rondleidingen gegeven langs onder andere de operatiekamer, de afdeling Radiologie en het laboratorium. Ook kunt u een workshop reanimeren volgen en een kijkje in een ambulance nemen. Kinderen hoeven zich niet te vervelen. Zij kunnen op de foto verkleed als arts of verpleegkundige en meespelen met het Dr. Donorspel. Daarnaast kunnen zij zich laten schminken en hun beer of pop laten onderzoeken bij de poppendokter. Wij nodigen dan ook alle kinderen uit hun pop of knuffel mee te nemen. Wij zien u graag met uw familie, vrienden en/of kennissen op onze open dag op 17 maart! Tijdens de vorstperiode in februari hebben veel schaatsliefhebbers uit onze regio hun hart op kunnen halen. Helaas is een keerzijde van het winterweer de vele valpartijen, niet alleen door het schaatsen, maar ook door de gladheid op paden en wegen. De Spoedeisende hulp stond klaar om al deze slachtoffers goed op te vangen. Maar ook op de verpleegafdelingen, de gipskamer, de afdeling Radiologie en het OK complex was de drukte goed te merken. Met extra faciliteiten in de wachtkamer, extra personeel en een grote voorraad gipsverband zijn de ijsslachtoffers allemaal geholpen. In de twee schaatsweekenden liep het aantal geholpen patiënten met botbreuken op tot boven de 200! Het ging voornamelijk om breuken aan de pols, ellebogen, armen en enkels. Inloopdagen Loop vrijblijvend binnen voor een gesprek met ervaringsdeskundigen, van 10.00-12.00 uur op de Blueland- of Jozeflocatie. Bluelandlocatie 1 maart Stoma Jozeflocatie 7 maart en 4 april 8 maart 14 maart Chronische pijn Borstkanker Fibromyalgie Informatiebijeenkomsten 3 april Borstkanker informatieavond 19.00-21.30 uur. Jozeflocatie Meer informatie op www.ghz.nl of bel (0182) 50 50 50. Volg ons via Twitter! www.twitter.com/GHZgouda

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 35