In december een ID-kaart voor kinderen t/m 13 jaar besteld? (Nieuw) Comité Internationale Betrekkingen Zuidpias zoekt leden! Zuidpias BEKENDMAKINGEN ZUIDPLAS INTERNATIONAAL leden Comité Internationale Betrekkingen Zuidpias gemeente HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS\ 29 FEBRUARI 2012 Verkeersbesluit Aangevraagde omgevingsvergunningen Verleende omgevingsvergunning verplicht bij het opstellen van nieuwe bestem mingsplannen hiervan een vooraankondiging te geven. Deze publicatie voorziet in deze verplichting. Overeenkomstig artikel 1.3.1 Besluit ruimte lijke ordening IBro] geven burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias er ken nis van, dat zij het voornemen hebben om een bestemmingsplan voor te bereiden voor het gebied Esse en Klein Polder. Voor dit gebied gelden op dit moment de bestemmingsplan nen Esse-Parkzoom, Klein Polder Hoog en Klein Polder Laag, waarbij het deel Parkzoom niet bij deze voorbereiding is betrokken. Deze bestemmingsplannen dienen voor 1 juli 2013 te zijn geactualiseerd. Het plangebied is een woonwijk gelegen tussen het dorp Nieuwerkerk aan den IJssel en de buurtschappen 's-Gravenweg en Kortenoord. Het plangebied wordt aan de noordzijde begrensd door het spoortraject tussen Rotterdam en Gouda. De Schielandweg vormt de oostgrens van het plangebied. De overige begrenzing is voornamelijk de rand van de bebouwde kom op één perceel na dat langs de spoorlijn en in het verlengde van de begraafplaats ligt. Dwars door het plangebied ligt de Ringvaart. Het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan 'Esse-Kleinpolder' is voornamelijk conserve rend teneinde de huidige aard van het gebied te behouden. Als uitgangspunt voor het plan dient daarom de omschrijving van de huidige situatie. Op dit moment worden geen stukken betreffende het voornemen ter inzage gelegd en is het nog niet mogelijk om zienswijzen over het voornemen naarvoren te brengen. Ook wordt geen onafhan kelijke instantie in de gelegenheid gesteld om advies uit te brengen over het voornemen. Alvorens het formele traject van de bestem mingsplanprocedure zat worden ingegaan, wordt er een informele avond georganiseerd waarbij een ieder die belang heeft bij dit nieuwe bestemmingsplan in de gelegenheid wordt gesteld om het plan te bekijken en even tuele op- en aanmerkingen te maken. Over de opzet en tijdstip van deze avond volgt nog nadere informatie. ingediend bij het college van burgemeester en wethouders en wel binnen 6 weken nadat het besluit aan de aanvrager bekend is gemaakt. Voor de uiterste termijn van indiening van het bezwaarschrift kunt u contact opnemen met Ruud Landa van de afdeling Verkeer, tel. (0180] 639972. In het bezwaarschrift moet worden aangegeven op welke wijze men meent in zijn belang te zijn getroffen. Tevens kunnen de degenen die een bezwaarschrift hebben inge diend bij burgemeester en wethouders om een verzoek tot voorlopige voorziening aanvragen bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank, Postbus 20302, 2500 EH 's-GRAVENHAGE. Burgemeester en wethouders hebben beslo ten tot: Aanwijzing van een gehandicaptenpar keerplaats op het adres De Linde te Nieuwerkerk aan den IJssel ten behoeve van de heer J. de Groot, De Linde 69 te Nieuwerkerk aan den IJssel; De parkeerplaatsen worden voorzien van bebording E06 van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Daaronder komt een bord waarop het kenteken van de auto van de houder van de gehandicap tenparkeerplaats is vermeld. Op de betreffende parkeerplaats wordt een wit diagonaal kruis aangebracht. Dit besluit is genomen op grond van artikel 15 van de Wegenverkeerswet 1994 en artikel 12 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer. Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht is het voor belanghebbenden (dit zijn degenen die direct in hun belang zijn getroffen], mogelijk tegen een van de geno men verkeersbesluiten bezwaar in te dienen. Bezwaarschriften moeten schriftelijk worden ZEVENHUIZEN Aangevraagde omgevingsvergunning Nijverheidscentrum 2 (2761 JP) Slopen rioolput (ontvangen 20-02-2012) Bredeweg 86c (2761 KA) Brandveilig gebruik maken van het pand (ver zonden 23-02-2012] Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300. Eind december 2011 zijn veel jeugd-identiteitskaar- ten aangevraagd. Al deze kaarten zijn binnen en kunnen worden opgehaald. Belangrijk: Als u de ID-kaart niet binnen drie maanden komt ophalen is de gemeente verplicht om de ID-kaart te vernietigen. Wees dus op tijd en kom de iD-kaart snel ophalen. Wilt u een afspraak maken voor het ophalen? Dat kan! Bel daarvoor naar (0180) 330 300. De gemeente Zuidpias zoekt vertegenwoordigers uit alle dorpen van Zuidpias voor een nieuw op te richten Comité Internationale Betrekkingen. Het Comité Internationale Betrekkingen is in 2002 door de toenmalige gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel ingesteld om actieve inwoners te betrekken bij het orga niseren van uitwisselingen tussen Stadt Bückeburg in Duitsland en de gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel. De stedenband bestaat al sinds 1974. Door de uitwis selingen in de afgelopen jaren, zijn er naast interessante wederzijdse sportieve en culturele ontmoetingen, ook langdurige en hechte vriendschappen van alle leeftijden ontstaan tussen inwoners van Bückeburg en inmiddels de gemeente Zuidpias. Nu, twee jaar na de fusie, zal het huidige Comité per 1 april 2012 aftreden, na jarenlang een fantastische inzet te hebben getoond. We willen een nieuwe weg inslaan-om de internationale betrekkingen in onze gemeente toekomst- proof te maken en een zo'n breed mogelijk draagvlak vanuit al onze dorpen te creëren. Graag zien wij in een nieuw Comité een gevarieerde en actieve maatschap pelijke vertegenwoordiging vanuit de culturele, sport- en welzijnsorganisaties, het bedrijfsleven, de financiële wereld, het onderwijs en de lokale politiek. Wij zoeken daarom: Het Comité Het nieuwe Comité Internationale Betrekkingen zal uit ongeveer 10 gemotiveerde leden gaan bestaan en vormt een afspiegeling van alle dorpen binnen de gemeente Zuidpias. Het Comité wordt aangestuurd door een voor zitter en legt jaarlijks verantwoording af over georgani seerde activiteiten en bestede middelen. De functie Het Comité houdt zich bezig met het onderhouden, verbeteren en uitbreiden van contacten tussen scholen, bedrijven en instanties in Bückeburg en de dorpen van de gemeente Zuidpias en het organiseren van. uitwis selingen. Ook het werven van fondsen om uitwisselingen mogelijk te maken behoort tot de taken. Tijdsinvestering/activiteiten: maandelijkse vergadering Comité; aantal (meer)jaarlijks terugkerende activiteiten (o.a. Grünkohlessen, BürgerschieOen, jubilea stedenband]; contacten met verenigingen, scholen, bedrijven en instanties die geïnteresseerd zijn in uitwisseling of con tacten anderszins met de partnergemeente Bückeburg; lobby- en netwerkactiviteiten om het comité te positio neren, bekendheid te genereren en fondsen te werven. Het profiet U bent inwoner van de gemeente Zuidpias en vertegen woordigt (als bestuurslid) één of meerdere maatschap pelijke organisatiels] in de gemeente. U heeft een breed netwerk en vindt het leuk om internationale contacten tussen mede-inwoners van Zuidpias en inwoners van Bückeburg te bevorderen en te laten onderhouden met als doel om van elkaar te leren en de horizon te verbre den. U bent bereid tijd te investeren i.n deze samenwer king en kunt zich vinden in de taken zoals die omschreven staan bij de functie. Het aanbod: Internationale contacten zijn interessant en leerzaam. Ook in contacten met een cultureel verwant land als Duitsland, blijkt hoe verrassend en verschillend met allerlei zaken wordt omgegaan. Als lid van het Comité Internationale Betrekkingen maakt u het mede mogelijk dat deze contac ten door verenigingen, scholen, bedrijfsleven, en politiek kunnen worden onderhouden en uitgebouwd. Daarnaast heeft u natuurlijk de kans om zelf deel te nemen aan internationale activiteiten en ontmoetingen. Tenslotte biedt de samenwerking binnen en vanuit het Comité internationale Betrekkingen, door de gevarieerde samenstelling, ook volop kans om uw lokale netwerk bin nen Zuidpias te vergroten. De procedure Wilt u meer weten oVer de functie? Neemt u dan contact op met Hans Houtman, hoofd van de afde ling Maatschappelijke Ontwikkeling van de gemeente Zuidpias of met Berthilde Borreman, beleidsmedewerker Maatschappelijke Ontwikkeling en ambtelijk coördinator internationale betrekkingen. U kunt uw belangstelling voor een lidmaatschap kenbaar maken door uw schriftelijke reactie vóór vrijdag 23 maart te sturen naar de gemeente Zuidpias, t.a.v. Berthilde Borreman, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Natuurlijk kunt u ook per e-mail reageren: b.borremanOzuidplas.nl en/of h.houtmanOzuidplas.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 6