Leerlingenconcerten Open Dag tennisvereniging Zevenhuizenaar verzint beroving Brandweer en politie op 't Reigerbos Leerlingen ID—college naar Bosnië Vogelkeramiek uit Zevenhuizen Voorbereidingen Unicef-beurs in volle gang Er werd gebridged, HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN 7 MAART 2012 15 Bedrijfsvolleybal Inzameling oud papier Aan de slag met Twitter Swinging Sunday Music in La Baraque Zevenhuizen - De 23e editie van het jaarlijkse bedrijfsvolleybal Zevenhuizen vindt plaats op za terdag 14 april. Het programma is ten opzichte van vorige edities iets gewijzigd, want deze keer vindt het evenement plaats op één avond. Vroeg in de avond gaan de wedstrijden van start; aan het einde van de avond staat spelers en toeschouwers een tópfeest te wachten. Tijdens de wedstrijden kan genoten worden van de 'First BBQ of 2012', die verzorgd wordt door Gert Westerik en zijn perso neel. Voor meer informatie: bedrijfsvol leybal @vcnesselande.nl. Zevenhuizen - De oud papier container van de Wereldwinkel staat op donderdag 8 en vrijdag 9 maart op de gebruikelijke plaats in de Burgemeester Boerstraat, ter hoogte van De Lente. Oud papier kan donderdag tussen 12.30 en 18.30 uur en op vrijdag tussen 8.00 en 12.00 uur, gebundeld of in stevige dozen, ingeleverd wor den. Zevenhuizen - In alle vestigingen van bibliotheek de Groene Venen worden de komende tijd presenta ties gegeven over het gebruik van Twitter. Twitter is een medium om snel een bericht of mededeling te sturen. Op zaterdag 24 maart in formeren stagiaires van de Goudse Waarden, van 10.30 tot 12.00 uur, belangstellenden over wat Twitter is en wat men er zelf mee kan. De toegang is vrij, maar vooraf aan melden is gewenst. Voor meer informatie: www.bibliotheekdegroenevenen. nl. Zevenhuizen - Partycentrum La Baraque staat zondag 11 maart van 15.30 tot 19.30 uur in het te ken van 'Swinging Sunday Music'. De liefhebbers van dansmuziek uit zowel de '60ties en '70ties als van hedendaagse muziek kunnen in de diverse zalen met de voetjes van de vloer. Allround Orkest Twilight staat ga rant voor een middagje swingen. Na afloop bestaat de mogelijkheid in het restaurant een hapje te blij ven eten. De dansfeest is bestemd voor iedereen van 35 jaar en ou der. Deur open om 15.00 uur. Het partycentrum is gevestigd.aan de Zuidplasweg 12-14. De toegang is vrij. Voor meer informatie: www.labaraque.nl. lij 55.83. C-lijn: 1. Carla de Jong en Dirkje Vermaat 66.67, 2. Ella van der Klij en Annie de Vlaming 60.00, 3. Gerard van der Horst en Rob Poorter 58,33. In de A-lijn gaan Erna van Bo- heemen en Ronny Schepers aan kop, in de B-lijn zijn dat Yvonne Versteeg en Joke Wiebes en in de C-lijn Ella van der Klij en Annie de Vlaming. Zevenhuizen - Tennisvereniging Zevenhuizen houdt zaterdag 31 maart een open dag op haar complex op sportpark Van 't Verlaat. Vanaf 13.00 uur zijn er diverse activiteiten om belangstellenden kennis te laten maken met deze sport die het hele jaar door beoefend kan worden. Raemon Sluiter is ambassadeur van de open tennisdagen. "Er zijn acti viteiten voor elke leeftijdscategorie. Met gratis lessen, kleine toernooi- tjes, gewoon een balletje slaan en met allerlei activiteiten buiten de baan zetten deze clubs hun beste beentje voor", aldus Sluiter. Deel nemers aan de open dagen maken kans op een clinic met Sluiter. Voor meer informatie en aanmelden: www.opentennisdagen.nl. Judith van der Hoek en Barbara Kramer. Zevenhuizen - De Zeven Muzen en De Kleine Trompetter geven in de maand maart hun leerlingencon certen. Leerlingen viool, dwarsfluit, piano (Agnes Katona) en het ensem ble spelen donderdag 15 maart. Op vrijdag 23 maart zijn de leerlingen gitaar, blokfluit en piano (Nelly Pav lova) aan de beurt en tot slot spe len de leerlingen koper, klarinet en dwarsfluit. Ook dit keer biedt de Vrijzinnig Her vormde Kerk aan de Dorpsstraat 139 onderdak. De concerten duren van 19.00 tot 20.30 uur. ledereen is welkom, de toegang is vrij. Den Haag - Een 26-jarige man uitZevenhuizen deed vrijdag 2 maart aangifte van een straatroof. Hij vertelde dat hij donderdag 1 maart in de Raamstraat liep toen een voor hem onbekende man de telefoon uit zijn handen trok. Hij zou hierbij ook nog dooreen andere persoon zijn geslagen in zijn gezicht. Gedurende het onderzoek kregen agenten argwaan en kregen ze steeds meer het vermoeden dat de aangever een valse aangifte had gedaan. Toen agenten hem hier mee confronteerden bekende de man. Hij was zijn telefoon verlo ren, raakte in paniek en dacht dat hij door dit verzonnen verhaal de oplossing had. Tegen de man wordt proces-verbaal opgemaakt voor het doen van valse aangifte. Ook wor den de gemaakte kosten op hem verhaald. Zevenhuizen - Twee leerlingen van het ID-college, de 18-jarige Marielle Ger ritsen en de 16-jarige Laura van der Brug, beiden uitZevenhuizen, gaan met nog 45 andere studenten van het Goudse ID-college van 5 tot 10 april naar Kozarac in Bosnië om daar te helpen bij de renovatie van een basisschool. De reis wordt georganiseerd in samenwerking met Out of Area. De omstandigheden in Bosnië zijn nog altijd erg slecht na de burger oorlog die duurde van 1992 tot 1995. Een van de gevolgen hiervan is dat voor veel schoolkinderen een prettige leeromgeving nog lang niet aan de orde is. Voor de wederopbouw van de scholen is veel geld nodig en het ID4Bosnië project kan dan ook alleen maar slagen als er voldoende sponsoren gevonden worden. Dona ties zijn welkom op rekeningnum mer 13.51.50.507 ten name van Out of Area, onder vermelding van 'ID Gouda' en 'Groep 4'. Voor meer informatie: www.projec- ten.outofarea.nl of IDGouda4Bos- nie@hotmail.com. Bergschenhoek - In het vereni gingsgebouw van natuur- en vo gelwacht Rotta is zaterdag 17 en zondag 18 maart de expositie 'Aves rarae £t andere vreemde vogels' te bezoeken van de Zevenhuizense ke ramiste Marion Braakman. Braak man maakte een serie vogels, die hun charme vooral ontlenen aan hun levendige expressies, maar ook aan hun steengoedglazuren waarin allerlei subtiele kleurnuances te be wonderen zijn. Het verenigingsgebouw Het Tref punt bevindt zich aan Hoeksekade 164 in Bergschenhoek en is beide dagen geopend van 12.00 tot 17.00 uur. De toegang is vrij. 'Zwaar leven'. Zevenhuizen/Moerkapelle - In de Gereformeerde Kerk in Zevenhuizen wordt donderdag 29 en vrijdag 30 maart een kinderkleding- en speel goed beurs ten behoeven van Uni cef gehouden. Prijslijsten voor het thuis prijzen van schone en hele zomerkleding en speelgoed kunnen worden opgehaald op Perkstraat 55, Leeuwerik 61 en Boslaan 52 in Zevenhuizen en in Moerkapelle op Klaproosstraat 3 en Swaanswijck- straat 14. Inleveren kan donderdag 29 maart van 9.00 tot 18.30 uur, daar kan ook kleding geprijsd wor den. Een derde van de opbrengst is bestemd voor Unicef, de rest is voor de verkoper. De verkoop is op 29 maart van 19.30 tot 21.00 uur en 30 maart van 8.30 tot 11.00 uur. Voor meer informatie: 0180-633971 0180-633381 of 06-11480680. Als ik later groot ben... De kleuters van de openbare basis school 't Reigerbos zijn bezig met het thema 'beroepen'. Er wordt gesproken over het werk van papa en mama, er wordt werkmateriaal bekeken en benoemd en naar aanleiding van dit thema brachten de kleuters van 't Reigerbos woensdag 29 februari een bezoek aan de brandweerkazerne in Zevenhuizen. De maandag ervoor bracht een poli tieagent een bezoek aan de kleuters. Zevenhuizen - Bij bridgeclub Zeven huizen werd dinsdag 28 februari de tweede zitting in de derde ronde ge speeld. In de A-lijn werd gewonnen door Janneke Gerrets en Cecile Lelie veld met een percentage van 67.56; 2. Erna van Bohemen en Ronny Schepers 63.50, 3. Hans en Annette Bolsterlee 59.23. B-lijn: 1. Yvonne Versteeg en Joke Wiebes 60.83, 2. Els van Heusden en Els van Leeuwen 59.38, 3. Fenna en Pieter van der Le-

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 15