LAGENDIJK HELE SCHERPE YRAAGPRIJS! Uitslag vierde speelavond IJsselbridge Prijsuitreiking Kaasfondueweken Oecumenische avondgebeden in tijd voor Pasen Nieuwe trends Wereldwinkel Er werd gebridged.... Koekenbakken voor Pasen Nieuwe expositieruimtes Open Atelier Schrikkeldrive Vraagprijs 359.000,—k.k. HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL I 7 MAART 2012 21 Hu,s Baby inloopspreekuur Bridge Luchtbuks in beslag genomen UWiT!E^ ruimte! MAART' Kerklaan 53b Nieuwerkerk a/d IJssel Telefoon (0180) 32 31 24 www.makelaarlaQendiik.nl MAKELAAR Nieuwerkerk aan den IJssel - De kinderfysiotherapeuten van Kinder- fysiotherapie M en M houden za terdag 10 maart een gratis babys preekuur. Ouders die vragen hebben over de ontwikkeling van hun baby zijn welkom tussen 10.00 en 12.30 uur op het adres Kerklaan 81a. Het spreekuur vindt iedere eerste zater dag van de maand plaats. Voor meer informatie: 0180-313045 of www.kinderfysiotherapiemenm.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Fair Trade Original lanceerde in februari drie nieuwe trends voor het komend voorjaar: Couple, Breathe en Wan der. 'Couple' staat voor het verbinden op verschillende manieren; onder dit thema vindt men bijvoorbeeld arm banden met verschillende schakels, manden van Piet Hein Eek of weef- technieken met donkere en lichte kleuren en grafische designs. Bij 'Breathe' vindt men onder meer ke ramische waterpotten in natuurlijke frisse kleuren in blauw en groen. De derde trend, 'Wander', staat in het Krukjes uit het 'Couple' assortiment. teken van een warme zomer met prachtige stoffen die verwerkt zijn tot bijvoorbeeld tassen en kleden. Anne-Claire Petit heeft samen met handelspartner CreArte in Guate mala voor Fair Trade Original een serie woontextiel ontworpen met onder meer kleurige kussens van handgeweven textiel. De Wereldwinkel is gevestigd aan de Dorpsstraat 51a en is van dins dag tot en met vrijdag geopend van 9.30 tot 17.30 uur en op zaterdag van 9.30 tot 16.30 uur. Voor meer informatie: nieuwerkerkijssel.wereldwinkel.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De vierde speelavond van de vierde competitieronde van de parencom petitie bij BC IJsselbridge is in de A- lijn met een percentage van 61,31 op maandag 5 maart gewonnen door Leo de Hoog en Virginia Har pal; 2. Jaap Zeedijk en Herman Hol leboom 57,74; 3. Nettie Kremers en Erna Aalberts 54,17. B-lijn: 1. Bep Meijer en Riet Over- gaag 61,11, 2. Rennie Valentijn en Seia van den Berg 60,76, 3. Ria Hilk- huysen en Joke Capitein 58,33. C-lijn: 1. Jajn van Rheenen en Bert van Voorbergen 60,42, 2. Diny Schuurman en Marijke Pel 60,00, 3. Louis van de Wal en Karei Hartlieb 54,48. Nieuwerkerk aan den IJssel - De politie heeft donderdagmiddag 1 maart een luchtbuks in beslag ge nomen. Volgens een getuige scho ten twee mannen in het bos naast het Hitlandpark met een luchtbuks. Medewerkers van Groenservice Zuid-Holland spraken de man nen, twee Nieuwerkerkers van 21 en 24 jaar, aan. De luchtbuks van de 21-jarige Nieuwerkerker en een aantal kogeltjes werden in beslag genomen. De politie maakt proces verbaal op. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Nieuwerkerkse Bridgeclub speelde op maandag 5 maart in de oude korfbalkantine de vierde wedstrijd in de competitie. De top drie in de A ploeg werd deze keer in beslag genomen door Renate Tournier en Lucy Wijnen op de eerste plaats met een percentage van 56.94; tweede werden Irene den Hollander en Joan Sipman met 56.25 en op de derde plaats eindigden Freddy en Rob van Leeuwen met 54.86. In de B-ploeg wist het samenge stelde paar Alice van den Heuvel en Joke van 't Hoen deze keer de eerste plaats te veroveren met een percentage van 57.81. Irma en Ab Sonneveldt volgden samen met To Schreuder en Bep Vissers op een gedeelde tweede en derde plaats. Beide paren behaalden de hoge score van 56.77. De strijd om de promotie plaatsen is in volle gang. De uitslag van deze vierde wedstrijd geeft weer nieuwe koppels kansen om degradatie te voorkomen of te promoveren. Er moeten in deze competitie nog twee wedstrijden worden gespeeld. Nieuwerkerk aan den IJssel - Op weg naar Pasen worden elke woens dag avondgebeden gehouden die zich kenmerken door momenten van inkeer en verstilling, zingen, bijbellezing en gebed. Thema dit jaar is 'met ontferming bewogen'. De vieringen worden voorbereid en uitgevoerd door een werkgroep met leden uit de Rooms-Katholieke Sint Josephparochie en de Protestantse Gemeente te Nieuwerkerk aan den IJssel. Vanavond, 7 maart, zijn de kernwoorden 'bewogen worden'; op 14 maart 'in beweging komen'. De avondgebeden beginnen om 21.00 uur en vinden plaats in kerkgebouw de Bron aan de Ringvaartlaan 16. INWWI Nieuwerkerk aan den IJssel - Het koekenbakkersteam van VEDJ heet alle Nieuwerkerkse kinderen wel kom op de koekenbakkersclub op woensdag 21 maart van 14.00 tot 16.00 uur. 'Lekkers voor Pasen' staat op het programma. De middag vindt plaats op locatie Con Musica op Sportpark Dorrestein 5. De kosten voor deelname bedragen 2,50 euro. Voor meer informatie en aanmel den (verplicht, tenminste een week van tevoren): 0634625311 of cisca. vedj@gmail.com Nieuwerkerk aan den IJssel - In dorpshuis de Batavier beschikt stich ting Open Atelier over een prachtige werkruimte met mooi licht. De leden kunnen gebruik maken van diverse faciliteiten zoals een spuitcabine, twee ovens voor glas en keramiek, een kleipers, een plakkenpers en schildersezels. De circa veertig leden maken op vijf dagdelen gebruik van de werkruimte. Sinds kort kan men zich op donderdagmiddag toeleggen op het quilten. Voorheen was het werk van de leden van het Open Atelier alleen te zien tij dens Pinkst'Art en op de Kerstfair. Sinds 1 maart zijn de kunstwerken, telkens voor een periode van vier maanden, te zien in de huisartsenpraktijk De Hoed aan het Oranjepad 4/6, bij Grondver- zetbedrijf Anker aan De Vijf Boeken, bij Golfclub Hitland, bij het Huiska merproject De Meidoorn, bij Meester- bloembinderij Coen van Buuren aan de Dorpsstraat 41 in de Openbare Biblio theek aan het Raadhuisplein. Nieuwerkerk aan den IJssel - Uit handen van kaasspecialist Theo van Dongen ontving mevrouw De Hoop een cheque voor een verblijf in het Parkhotel in Zwitserland. De familie Verkerk ontving een kaasfondueset voor vier personen en Sabine Maijer ging met een Zwitsers pakket naar huis. Nieuwerkerk aan den IJssel - De leden van IJsselbridge speelden woensdag 29 februari de schrikkel drive. Thea en Toon de Kort eindigen bovenaan in de A-lijn met 61.46%, tweede werden Marijke Blok en Renate Tournier met 60.42% en derde werden Ab van Amerongen en Rein Janssen met 57.64%. In de B-lijn wonnen Jaap Hendrik en Wim van de Laar met 63.99%, gevolgd door Mar Christiaanse en Elly Mil tenburg met 60,42% en Betty Vis en Jan Hikhuysen met 58.63%. Het koppel Adrie van Dortmont en Riet Roelofs scoorde het best in de C-lijn met 62.20%, op de tweede plaats eindigden Freddy en Rob van Leeuwen met 60.12% en op de derde plaatsTrix Born en Nina Rezai met 56.55%.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 21