0 Mirthe Jongeneel 010-522 27 90 HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS\ 7 MAART 2012 Neeltje Cornelia van Wens veen - Markus Thea van Helden-Blom Cornelia Krijgsman Maartje Sleeuwenhoek - Hertog Mirthe Alinde Jongeneel Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd www.uitvaartverzorgingvandenbogerd.nl Ik weet, dat in de diepste nood er Eén is, sterker dan de dood. Ik weet, dat in het bangste uur God mij omringt, als sterke muur. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde en na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en oude oma in de leeftijd van 93 jaar echtgenote van Pieter van Wensveen t 5 oktober 1977 Ineke en Rien Sven en Hilde, Daniël, Lennart Coby en Sjaak Jasper en Petra, Sasja, Lisa Esther en Patrick, Merijn Tim en Justyna Henk Ries en Henriëtte Bianca en Johan, Femke, Jelle Adriaan en Mariëtte, Lots, Tom Irene Anja en Ton Erik en Daniëlle Miijam en Lodewijk Zevenhuizen, 3 maart 2012 Zorgcentrum "De Zevenster" Kamer 311 Correspondentieadres: Ineke van Westreenen - Boslaan 44 2761 VX Zevenhuizen van Wensveen Donderdag 8 maart om 13.30 uur zullen wij het leven vieren van mama tijdens een Dankdienst in de Nederlands Hervormde Kerk, Dorpsstraat 170 te Zevenhuizen. Aansluitend zullen wij haar begelei den naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in het Hervormd Centrum, Dorpsstraat 156 te Zevenhuizen. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Te midden van hen die haar dierbaar waren is thuis overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en mijn overgrootmoeder 25 augustus 1940 2 maart 2012 Je was mijn maatje, je was mijn alles Adrie Marga en Henri Boy, Nicky, Amber, Fleur Jamyla Irene en Edwin Damien, Ryan Anna de Waalhoeve 19 2743 HT Waddinxveen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in CVU uitvaartcentrum "Gouwehof", Alberdingk Thijmlaan 1 te Waddinxveen op donderdag 8 maart van 18.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden in de aula van voornoemd uitvaartcentrum op vrijdag 9 maart om 11.00 uur, waarna wij Thea zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats "Thijmhof", Alberdingk Thijmlaan 8 te Waddinxveen omstreeks 11.45 uur. Na afloop is er een verder samenzijn in uitvaartcentrum "Gouwehof". De laatste wens van Thea is dat u bij de begrafenis zoveel mogelijk in het wit gekleed komt. "De Heer is mijn Herder" Na een periode van steeds afnemende krachten, heeft onze moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus en tante nu de rust gekregen waar zij zo naar verlangde Corrie 22 mei 1927 t 2 maart 2012 sinds 25 december 1984 weduwe van Pieter den Toom Leo en Janneke Linda Peter en Wilma Erik Sven Björn en verdere familie Correspondentieadres: Fam. P den Toom Kamilleveld 33 2914 PH Nieuwerkerk aan den IJssel Woensdag 7 maart is er van 13.30-14.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van Begraafplaats Essehof, Kerkhof pad 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Aansluitend zal de rouwdienst plaatsvin den, waarna wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in bovengenoemde aula. Ma hield van bloemen "Vaste Rots van mijn behoud" Gezang 174:1 Na een periode van steeds afnemende krachten en moe zijn, heeft onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder nu de rust gekregen waar zij op het laatst zo naar verlangde. in de leeftijd van 96 jaar echtgenote van Johannes Sleeuwenhoek t 14 december 1989 Jan en Els Ruud en Sabrina Tom, Fiene Charon Bert en Cijna John en Ingrid Peter en Suzanne Sverre, Signe Ina Martine en Johan Veerle Robin en Daniëlle Thomas Zevenhuizen, 5 maart 2012 Zorgcentrum "De Zevenster" kamer 302 Correspondentieadres: J. Sleeuwenhoek Burgemeester Klinkhamerweg 8 2761 BG Zevenhuizen Vrijdag 9 maart om 13.30 uur zullen wij haar gedenken tijdens een Dankdienst in de aula van rouwcentrum "Westhage", Ak- kerweg 84 te Moerkapelle. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de naast gelegen begraafplaats waar zij zal worden herenigd met pa. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula Wij weten het niet, wij zullen het nooit begrijpen waarom een kinderleventje wordt bekort Waarom de ene bloem tot vrucht mag rijpen en de ander reeds in de knop verdort 14 februari 2009 3 maart 2012 Papa Mama Mees Als u Mirthe nog wilt zien liggen in haar eigen bedje, mag u donderdagavond van 19.30 tot 21.00 uur gedag komen zeggen. Familie Jongeneel Sweelinckhof 40 2742 CA Waddinxveen De afscheidsdienst is op zaterdag 10 maart om 10.15 uur in het uitvaartcentrum "Gouwehof', Alb. Thijmlaan 1 te Waddinxveen, waarna we Mirthe begeleiden naar haar plekje, waar ze verder kan slapen. Na afloop van de begrafenis nodigen wij u uit in voornoemd rouwcentrum om nog even met ons samen te zijn, waar nog gelegenheid is tot condoleren. Mirthe hield van vrolijke kleuren. Wij zijn diep verslagen door het bericht dat op zaterdag 3 maart het dochtertje van onze collega op 3-jarige leeftijd is overleden Namens alle collega's wensen wij Sebastiaan, Sabina en Mees de kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Markus Markus Siroopwafels bv Staringlaan 17a Waddinxveen Zorgverlening tot in het kleinste detail Uitvaartverzorging L^van den Sogerd dag en nacht bereikbaar Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 31