De mooiste sprongen, salto's en handstanden ANBO activiteiten in maart Confusion Kroeg Dierencentrale HardBlok Café Open Coffee Zuidpias Groeneweg verrast VEP Breicafé Zuidpl Grote schoonmaak van het brein Live-avond met KinKobra HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 7 MAART 2012 39 Gymnastiek Kroegavond Voetbal Nieuwerkerk aan den IJssel - De ANBO organiseert voor maart een groot aantal activiteiten of velerlei gebied. Recreatief Bridgeliefhebbers zijn elke dinsdag om 13.30 uur welkom in de Bata vier aan de Batavierlaan. Er is plaats voor zestien paren. De kosten be dragen 2,50 euro. Meer informatie via 0180-313093. Darten en biljarten kan vandaag, woensdag 7 maart, en op 21 maart vanaf 15.00 uur in de Tap aan de Dorpsstraat, ledereen is welkom. Creatief Kaarten maken kan, onder leiding van Corry van Weelde, op de woens dag vanaf 14.00 uur in De Meander. De kosten bedragen 2,50 euro per keer. Meer informatie via 0180- 313175. Sportief Fitness lessen vinden plaats op woensdag om 9.00 en om 10.00 uur in de gymzaal van het Comenius College aan het Fresiaveld 20. Nieu we leerlingen zijn welkom. Meer in formatie via 0180-313093. Yogalessen worden gegeven in de Dorpsstraat 32A, op de dinsdag morgen van 9.30 tot 10.30 en van 10.45 tot 11.45 uur. Op donderdag start om 10.30 uur een les. De groe pen zijn klein; een gratis proefles is mogelijk. Meer informatie via 0180- 313093. Diversen In De Meander kunnen kooklessen gevolgd worden. Meer informatie via 0182-373161 Nieuwerkerk aan den IJssel - On der leiding van Wilma Smith van Fielder en Intens Coaching en Counseling vindt op woensdag 21 maart in de Openbare Bibliotheek aan het Raadhuisplein een work shop 'Grote schoonmaak' plaats. Deze eerste van in totaal vier len teworkshops helpt de deelnemers Nieuwerkerk aan den IJssel - Al ternatieve muziek op zaterdag 17 maart in 't Blok. Jan draait van alles, als het maar alternatief is. Wave, punk, ska, futurepop, elektro en aanverwante muziek. Verzoekjes kunnen aangevraagd worden en eigen muziek meenemen mag ook. Aanvang 20.30 uur; de toegang is vrij. Vermist Kater, heilige birmaan x, beige, bruine kop en poten, witte sokken, blauwe ogen, Burg. Nederveenlaan Zevenhuizen. Poes, cypers, rode vlek op rug, witte bef, voeten voor en laarzen achter, is doof, Burg. Klinkhamerweg Ze venhuizen. Gevonden Kat, rood, witte sokken en bef, Laan bij het maken van keuzes op het gebied van bijvoorbeeld relaties, bij het veranderen van eetgewoon ten, in de omgang met collega's en dergelijke. Wie van alles van plan is, maar deze plannen steeds ziet mislukken krijgt tijdens de work shop door middel van meditatie en door creatief bezig zijn handvat- Nieuwerkerk aan den IJssel - Een drankje drinken, bijkletsen, een pot je tafelvoetbal of schaak of gewoon lekker aan de bar hangen. De kroeg van 't Blok is vandaag, 7 maart, én 14 maart geopend vanaf 20.30 uur. van Avant Garde Nesselande. Kat, zwart, wit vlekje op borst, Bos- veen Nieuwerkerk aan den IJssel. Kater, rood, Pr. Irenestraat Nieu werkerk aan den IJssel. Kat, grijs, wit vlekje op keel, Zuid- plaslaan N 219 Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor meer informatie: 0186-601199 of www.dierencentrale.nl ten aangereikt om in de toekomst wel succesvol te zijn bij het maken van een keuze. De workshop duurt van 20.00 tot 22.00 uur. Deur open vanaf 19.30 uur. De toegang is vrij. Voor meer informatie: www.biblio theeknieuwerkerkaandenijssel.nl. Moordrecht - Bij 'Meer Genie ten' aan de Dorpsstraat 35 vindt op dinsdag 20 maart van 9.00 tot 10.30 uur de Open Coffee Zuidpias plaats; de maandelijkse netwerk bijeenkomst voor ondernemers uit de gemeente Zuidpias. De bedoe ling is om ondernemers uit de ver schillende dorpskernen binnen de gemeente Zuidpias op een infor mele wijze met elkaar in contact te brengen om zo de onderlinge samenwerking te bevorderen en aldus de economie te versterken. Voor meer informatie: www.opencoffee-zuidplas.blogs- pot.com of via Twitter@OCZuid- plas. Nieuwerkerk aan den IJssel - Men neme: twee draaitafels, een mengpaneel en een bar en men krijgt: Ouwe Jongens Krenten Kroeg. De eerste editie vindt plaats op vrijdag 16 maart vanaf 20.30 uur in 't Blok. Zevenhuizen --Na twee zware ne derlagen boekte Groeneweg in Woerden een mooie, verrassende 3-0 overwinning op runner-up VEP. Beide ploegen deden niet veel voor elkaar onder. Groeneweg begon voortvarend aan de wedstrijd met als hoogtepunt een kopbal van Mau rice Eckhardt die door middenvelder Enno Goeting van de doellijn werd gehaald. Na 20 minuten nam de thuisclub het initiatief over waarbij een prima redding door doelman Jo- han Floogeveen op een inzet van lan Zevenhoven nodig was. Na de rust bleef VEP de bovenliggende partij zonder echt dominant en gevaar lijk te worden. De mooiste kans was echter voor Jan Douwe Flof. Flij liet op rechts de verdedigers van VEP zijn hielen zien maar twijfelde of hij zelf zou schieten of de bal breed zou leggen, de bal verdween over het doel. Twintig minuten voor tijd zette aanvoerder Eckhardt Groeneweg op voorsprong, doelman Ossebaar reageerde te laat op zijn afstands schot. Toen Joey Grootscholten de een tegen een situatie met een VEP verdediger formidabel afrondde met een tweede treffer was de wedstrijd gespeeld. Twee minuten voor tijd kopte Eckhardt een nonchalante voorzet van Grootscholten prima binnen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Breien, haken, punniken, kaarten en kettin gen maken, quilten; alles is moge lijk bij Breicafé Zuidpias dat iedere maandag van'13.30 tot 16.30 uur plaatsvindt in de Meander aan de Boslaan 1 (tegenover winkelcen trum Dorrestein, bus 190 stopt voor de deur), ledereen is welkom. Voor meer informatie: op werkdagen na 10.00 uur 0180-317204, tijdens het Breicafé 06-30694821 of via breicafezuidplas.hyves.nl. Zevenhuizen - Voor de onderlinge wedstrijden van gymnastiekvereniging Oss be Fit, die voor zaterdag 3 maart op het programma stonden, konden alle deelnemende meisjes hun haren laten invlechten door kapsalon La Sorella terwijl in de grote sporthal van dorpshuis Swanla de voorbereidingen getrof fen werden voor de wedstrijd. Speciale hulptroepen waren aanwe zig om alle materialen van de gym zaal in de Dorpsstraat naar Dorps huis Swanla te vervoeren. Dit trekt jaarlijks veel bekijks, alles wordt op een platte kar achter een trac tor vervoerd. De kleutergroep beet het spits af, waarna om 11.00 uur begonnen werd met de turnwed- strijd. De wedstrijdrondes werden afgewisseld met demonstraties van Just Dance, de dansgroepen van Oss be Fit. Na afloop van de wedstrij den verzorgden de dames turngroep Working Class, de meisjes van de groep 7/8 en de aspiranten een aan tal demonstraties. Voor meer informatie: www.ossbefit.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Kin Kobra staat zaterdagavond 10 maart op het podium van 't Blok. KinKobra staat bekend om zijn pakkende en emotioneel geladen songs. De muziek doet vermoeden dat de band geïnspireerd wordt door Alter Bridge, Papa Roach en zelfs Prince, maar de bandleden weigeren hun muziek in een hokje te plaatsen. "We play Rock 'n Roll for your soul". Om 20.30 uur gaat de deur van 't Blok open en de toegang bedraagt 3,- euro.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 39