makelaardij In kindvriendelijke wijk, nabij scholen en winkels gelegen, goed onderhouden eengezinswoningen te koop in de wijk Zuidpias. flJJJF' Ga voor ons complete woningaanbod naar www.hof-makelaardij.nl ]r I PP HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 7 MAART 2012 Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.com/HofWaddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Graanakker 102 Vraagprijs 200.000,-k.k. WADDINXVEEN ÜH Jan Campertlaan 26 Vraagprijs 185.000,k.k. Prinses Irenestraat 6 Vraagprijs 212.500,k.k. WADDINXVEEN LET OP DEZE WONING HEEFT 2 UNIEKE ACTIES: van't hof powered by nvm HiitUll mihIiu» ul lil* Wl I Wij hebben diverse woningen te koop. Neem alvast een kijkje op onze eigen site www.hof-makelaardij.nl of op www.funda.nl In de wijk Zuidpias 80 hebben wij op dit moment diverse 5-kamer eengezinswoningen beschikbaar in de straten Gerstakker, Graanakker en Korenakker. De woningen zijn centraal gelegen in Zuidpias 80 nabij een speelveld met veel groenen parkeer- mogelijkheden. De wijk Zuidpias is een kindvriendelijke, relatief jonge wijk. Ideaal zijn de op loopafstand gelegen scholen en winkelcentrum. De diverse uitvalswegen zijn makkelijk bereikbaar. De woningen zijn in 1984 gebouwd en beschikken over een gebruiks- oppervlakte wonen van 93 m2, overige inpandige ruimten 5 m2 en een inhoud van 307 m3. De woningen zijn voorzien van hardhouten kozijnen met dubbele beglazing, muur-, vloer- en dakisolatie. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. De kosten hiervan komen voor rekening van koper. Bij deze woningen is de notaris keuze aan de verkoper voorbehouden. De oplevering van deze nette woningen is in overleg. Het is ook mogelijk om de woningen te kopen met het EEUWIGDUREND RECHT VAN ERFPACHT. In plaats van een vraagprijs van 200.000 k.k is er bij erfpacht sprake van een vaste niet onderhandelbare prijs (koopsom) van 147.000,= kosten koper. De maandelijkse fiscaal aftrekbare canon (vergoeding voor het gebruik van de grond) bedraagt circa 234,=. 1. Zoekt u een (uitgebouwde) woning. Dit huis is te koop voor elk bod boven de 200.000,= K.K. 2. Snel geld verdienen? Breng de koper van deze woning aan en ontvang, na eigendomsoverdracht, van verkoper maar liefst 3.000,=. In de kindvriendelijke wijk Zuidpias gelegen goed onderhouden in 2001 uitgebouwde eengezinswoning. De op het Zuidoosten gelegen zonnige achtertuin is voorzien van bestrating, vrijstaande stenen berging en achterom. Deze woning is gebouwd in circa 1984, op 117 m2 eigen grond, met een gebruiksoppervlakte wonen van circa 107 m2 en een inhoud van circa 340 m3. Winkels, scholen en openbaar vervoer bevinden zich op loopafstand. Indeling: Begane grond: Entree/hal met tra popgang en meterkast (5 groepen en aardlekscha keiaar), Deels licht betegelde toiletruimte met toilet en fonteintje; Open keuken met L-vormige keukenopstelling voorzien van koel/vriescombi- natie, 5- pitsgasfornuis met brede oven, afzuigkap en vaatwasmachine. Met 2,5 meter uitgebouwde woonkamer met trapkast sfeervolle gaskachel, airco en een dubbele schuifpui naar de achtertuin. De begane grond is voorzien van een plavuizenvloer met vloerverwarming en spachtelputz wandafwerking. Ie Verdieping: 0verloop;"1 Slaapkamer aan de voorzijde met laminaatvloer; L-vormige slaapkamer (voorheen 2) aan de achterzijde met gevelbrede dakkapel (2004) en airco, tv,- en telefoonaansluiting; Geheel betegelde moderne badkamer voorzien van douchecabine, wastafel met meubelrtoilet, designradiator. 2e Verdieping: Open zolderkamer met dakvenster aan de achterzijde (2008), dakkapel aan de voorzijde en bergruimte achter de knieschotten. Op deze verdieping zijn tevens de wasmachineaansluiting en cv-combi installatie (Agpo Econpact, 2004) met zonneboiler en zonne collectoren aanwezig. Bijzonderheden: Deze goed onderhouden woning is voorzien van hardhouten kozijnen met dubbele beglazing, muur-, vloer- en dakisolatie. Op de begane grond is aan de achterzijde zonwering aanwezig. De beide airco's zijn zowel geschikt voor verwarming als verkoeling. De oplevering is in overleg. U heeft nu de keuze uit diverse woningen, welke variëren van per ceelsgrootte, ligging of bezonning. De woning aan de Korenakker 25 is in 2011 intern geschilderd, de begane grond, 1e en 2e verdieping zijn voorzien van een fraaie laminaatvloer en de wanden zijn afgewerkt met glasvliesbehang. Direct wonen zonder te klussen Op het Noordoosten gelegen achtertuin Fraai gelegen aan de singel Perceeloppervlakte ca. 113 m2 Bij dit project is een vaste notaris aangewezen Ind.: Aangebouwde, deels inpandige berging; Entree/hal; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken met rechte opstelling; Tuinge- richte ruime woonkamer met schuifpui naar de achtertuin. Ie Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de voorzijde met dakkapel; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met Velux dakvenster; Badkamer met douche, closet en wastafel. 2e Verd.: Open zolder ruimte waar nog een slaapkamer gerealiseerd kan worden, met dakvenster en e.v.-combi ketel. In kindvriendelijke woonwijk gelegen 3 meter uitgebouwde goed onderhouden eengezinswoning. Deze 5-kamer woning beschikt over een fraai aangelegde voortuin, heerlijke achter- j tuin (W) en een dakterras. Bwjr. 1960, 144 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 104 m2, externe bergruimte 13 m2, ge- j bouwgebonden buitenruimte 15 m2 en inhoud 345 m3. Ind.: Hal; Toiletruimte met hangcloset en fonteintje; Uitgebouwde doorzonwoonkamer met openslaande deuren naar de achter tuin, open haard met schouw en houten vloerdelen; Keuken met L-vormige opstelling met diverse inbouwapparatuur. Ie Verd.: Overloop; Toilet; Badkamer met wastafel, douchehoek met glazen deur en designradiator; Slaap kamer aan de voorzijde; Ouderslaap kamer aan de achterzijde; Slaapkamer met houten vloerdelen, lambrisering, shutters en deur naar het dakterras. 2e Verd.: Overloop met dakvenster, aansl. wasapp. en cv-combiopstelling; Zolderslaapkamer met dakkapel aan de achterzijde en dakvenster aan voorzijde. Aan de rand van Waddinxveen aan een hofje met prachtig vrij uitzicht gelegen ruime eengezinswoning met voortuin en verzorgde achtertuin (Z) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1966, 141 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 104 m2 en inhoud 345 m3. Ind.: Entree/hal; Toiletruimte met hangend toilet en fonteintje; Ruime lichte woonkamer met laminaatvloer en toegang middels schuifpui tot de achtertuin; Open keuken met plavuizenvloer, toegang tot de achtertuin en L-vormige keukenopstelling v.v. gaskook- plaat, afzuigkap en oven; Tegenover de L-vormige opstelling bevindt zich een bar met vaatwasmachine en koelkast. 1e Verd.: Toiletruimte met hangend toilet en hoekfonteintje; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer v.v. douche met thermo staatkraan en vaste wastafel. 2e Verd.: Open was-/stookruimte v.v. Agpo Econforte HR cv-combi installatie, aansl. wasapp.; Zolderslaapkamer met dakkapel aan de achterzijde. Met 3 meter uitgebouwde eengezinswoning Berging over de hele breedte van de tuin Gelegen op loopafstand van NS-station en winkels Ruime eengezinswoning Gelegen in een rustige, kindvriendelijke woonwijk Grotendeels v.v. kunststof kozijnen met dubbele beglazing

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 40