Zuidpias €100 RETOUR! Bontenbal gemeente Begrafenis - Crematie 0180 - 31 18 03 Uitvaartcentrum Van Der Spek VERVOLG RAADSINFORMATIE HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS\ 7 MAART 2012 WEEK |VDS 1 VAN DER SPEK UITVAART Kerkhofpad 1, Nieuwerkerk aan den IJssel Lever uw oude gordijn in 4 en ontvang maximaal www.vanderspekuitvaart.nl 6. Planning en controlcyclus 2012 Vanuit de Werkgroep Planning en Control is geadviseerd de planning en controlcyclus aan te passen om zodoende een beter instrument in handen te hebben om tijdig de uitvoering van beleid bij te kunnen sturen. 7. Budgetoverheveling 2011 naar 2012 In de begroting 2011 zijn budgetten beschikbaar gesteld voor het uitvoeren van.eenmalige activiteiten. Eén aantal activi teiten is nog niet Igeheel] afgerond. Voorgesteld wordt om de betreffende budgetten in 2012 weer beschikbaar te stellen. 8. Groene Hartpark In 2011 is een deel van het Groene Hartpark te Nieuwerkerk aan den IJssel gerenoveerd. Het betreft het centrale deel van het park tot aan de Ringvaartlaan. Overig deel van het park is nog niet gerenoveerd. Dit deel is nog niet gerenoveerd omdat de hiervoor bestemde reserve nog niet door de gemeente raad beschikbaar is gesteld. Door de raad is een reserve toegekend voor dit project. Voorgesteld wordt het overig deel van het park te renoveren met geld uit de bedoelde reserve. Vergadering: Raadscommissie Ruimte Datum: maandag 19 maart 2012 Vergaderpunten 1. Bestemmingsplan Oost Ringdijk 3 Moordrecht Het ontwerpbestemmingsplan 'Oost Ringdijk 3 Moordrecht' heeft van 8 december 2011 t/m 18 januari 2012 voor een ieder ter inzage gelegen. Gedurende deze periode zijn er drie zienswijzen binnengekomen. Deze zienswijzen zijn beant woord in de 'Nota van zienswijzen en wijzigingen bestem mingsplan Oost Ringdijk 3 Moordrecht'. Het bestemmings plan wordt thans ter vaststelling aangeboden, waarbij het niet nodig is een exploitatieplan vast te stellen. 2. Infonota Ontwerp Welstandsnota Zuidpias Voorafgaand aan de formele procedure van de welstands nota, te weten de terinzagelegging van de ontwerp wel standsnota, wordt de concept ontwerpnota ter inhoudelijk beoordeling en bespreking aan de commissie Ruimte voorgelegd. 3. Kostenverhaal Lanen en Linten Om de ontwikkelingen en het kostenverhaal binnen de lint strategieën van de Zuidplaspolder te kunnen reguleren, dient een besluit te worden genomen inzake de systematiek van het wettelijk verplichte kostenverhaal. U. Infonota Ontwerp wijzigingsplan Brug Esse Zoom Voorafgaande aan de formele procedure van het wijzigings plan, te weten de ter inzage legging van het ontwerpwijzi- gingsplan, wordt het concept ontwerpwijzigingsplan, gezien artikel 13 lid 3 van de regels van bestemmingsplan Esse Zoom, aan de commissie Ruimte voorgelegd. 5. Ontwerp vvgb Verwijsmast McDonalds Moordrecht Op 27 oktober 2011 is er een aanvraag om een omgevingsver gunning ingediend voor het oprichten van een reclamemast ten behoeve van de te bouwen McDonalds en het wegres taurant 'De Pleisterplaats' langs de A20, te Moordrecht. De reclamemast past niet in het bestemmingsplan Restveen en Groene Waterparel. Medewerking hieraan is slechts mogelijk indien een omgevingsvergunning voor het in strijd met het bestemmingsplan gebruiken van gronden of bouwwerken wordt verleend. In het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht dient de uitgebreide uniforme voorberei dingsprocedure te worden gevolgd. Onderdeel hiervan is jnet verlenen van een verklaring van geen bedenkingen door de raad als bevoegd bestuursorgaan. 6. Vaststelling bestemmingsplan Vierde Tochtweg 11a-13 Het ontwerpbestemmingsplan "Vierde Tochtweg 11 a-13te Moordrechtheeftvanafl december 2011 gedurende periode van 6 weken ter inzage gelegen. Gedurende de termijn van tervisielegging zijn er geen zienswijzen binnengekomen. Ookde wettelijke vooroverlegpartners hadden geen op- en/ of aanmerkingen op het plan. Op grond van artikel 3.8 Wet ruimtelijke ordening (Wro) dient de gemeenteraad binnen twaalf weken na de termijn van terinzagelegging te beslissen omtrent de vaststelling. 7. Vaststelling bestemmingsplan garagebedrijf 't Gilde Het ontwerpbestemmingsplan "Garagebedrijf t Gilde" te Nieuwerkerk aan den IJssel heeft vanaf 1 december 2011 gedurende periode van 6 weken ter inzage gelegen. Gedurende de termijn van tervisielegging zijn er geen ziens wijzen binnengekomen. Ook de wettelijke vooroverlegpartners hadden geen op- en/ of aanmerkingen op het plan. Op grond van artikel 3.8 Wet ruimtelijke ordening (Wro) dient de gemeenteraad binnen twaalf weken na de termijn van terinzagelegging te beslissen omtrent de vaststelling. 8. Bestemmingsplan Zuidelijke Dwarslaan Het ontwerpbestemmingsplan "Zuidelijke Dwarslaan" heeft van 22 december 2011 tot en met 1 februari 2012 voor een ieder ter inzage gelegen. Gedurende deze periode zijn er drie zienswijzen binnengekomen. Deze zienswijzen zijn beant woord in bijgevoegde Zienswijzennota bestemmingsplan Zuidelijke Dwarslaan". Voor de inhoud verwijzen wij u graag naar de Nota. Het bestemmingsplan wordt ter vaststelling aangeboden. De stukken liggen tijdens de openingsuren van het raad huis ter inzage. Ook kunt u de stukken vinden op www. zuidplas.nl (klik op "Bestuur Organisatie" en daarna op "Raadsinformatiesysteem"). Dialoog raadscommissies: Bij De Dialoog kunt u los van de agendapunten een onder werp presenteren en kunt u in gesprek treden met de commissieleden. Waarom De Dialoog? Met De Dialoog wil de gemeenteraad burgers uitnodigen om in gesprek te raken met de leden van raadscommissie. De Dialoog geeft de mogelijkheid om over bepaalde onderwer pen met commissieleden van gedachten te wisselen, voordat eventuele besluiten worden genomen. Indien u een onderwerp onder de aandacht van de commissie wilt brengen meldt u uw onderwerp met een korte toelichting uiterlijk drie werkdagen voorafgaand aan de vergadering aan bij de griffie. De voorzitter bepaalt de volgorde van de onderwerpen voor De Dialoog en de spreektijd. Hij/zij kan het onderwerp eventueel doorschuiven naar een volgende vergadering. Ook bepaalt de voorzitter of uw onderwerp in aanmerking komt voor De Dialoog. Zie voor tel.nr. onder kopje spreekrecht. Spreekrecht raadscommissies: Na de opening van de bovengenoemde commissievergade ringen kan een ieder het woord voeren over en bij de geagen deerde onderwerpen. Niet kan worden ingesproken bij besluiten waartegen bezwaar en beroep open staat of heeft open gestaan; benoemingen, voordrachten van personen etc. en gedragingen waarover een klacht kan worden ingediend. Degene die van het spreekrecht gebruik wil maken dient dit vóór 16.00 uur op de dag van de vergadering aan de grif fie mede te delen op tel. nr. (0180) 330 313 (Josette van Houwelingen) of via e-mail: griffiefazuidplas.nl. Moerkapelse Zijde 3 2752 BA Moerkapelle Tel: 079-5932 1 33 Fax: 079-5936471 V. 'l 10096 SEHVICE a lrzcydc-f- oodt jórdfjnl bij untecf VUI Bestelt u bij ons In de winkel een (vouw)gordijn van Vadain? ontvangt u tot 100 euro retour voor uw oude gordijn. Dan Daarmee spaart u het milieu: uw oude gordijn verdwijn, niet bi het restafval, maar wordt 100% hergebruikt als poetsdoek of als ander textielproduct. U mag zoveel gordijnen Inleveren als u wilt Let op: deze actie is geldig tot en me, 30 juni 2012. Wach, dus niet te lang en kom langs voor een vrijblijvende prijsopgaaf.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 7