The Old Bakery blaast voormalig bakkerij' pand nieuw leven in In Touch koffieavond met Anne Verbaan Finale Miss Plussize Fashion Feestelijke heropening Shoeby Rondleiding door operatie kamers GHZ Gouwe Zaken biedt onderne mers kansen in crisistijd HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 14 MAART 2011 25 Bloemen en planten in Goudse Glazen Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRI7VICHEID IN DE RECIO Arend P. van der Knaap wordt geflankeerd door Ellis Combee (links] en Meta Sparnaaij. Zevenhuizen - In het oude pand van bakker Gerritsen wordt hard gewerkt aan de nieuwe bestemming voor deze winkel met een lange staat van dienst in de geschiedenis van de Dorpsstraat. The Old Bakery is de nieuwe toe passelijke bedrijfsnaam van deze aanwinst voor de gemeente Zuid- plas en ver daarbuiten. De ambi tieuze eigenaren, Meta Sparnaaij en Ellis Combee, hebben voor ogen om, in nauwe samenspraak met ontwikkelaar en aannemer Arend P. van der Knaap, eind april de deu ren van de nieuwe onderneming in kleding, accessoires, cadeau's, interieurartikelen, schoenen, laar zen, shawls, tassen en dergelijke te openen. De focus komt te liggen op 'country Et lifestyle', die, zoals de term al doet vermoeden, geheel geschoeid zal zijn op Engelse leest. Wie nu een blik naar binnen werpt zal verrast zijn door de enorme ruimte die deze winkel in zich herbergt met z'n 400 vierkante meter vloeroppervlakte. Dit biedt ruime mogelijkheden om het con cept verder te ontwikkelen tot een aantrekkelijke, gezellige, afwis- Bergschenhoek - Anne Verbaan spreekt dinsdag 20 maart tijdens de open koffieavond van In Touch in de Hervormde Kerk aan de Kerk straat 1 over het thema 'Volhar ding'. De avond is een interkerkelijk initiatief van christenvrouwen uit de regio. Deur open om 19.30 uur. Het programma duurt van 20.00 tot 22.00 uur. Koffie-ochtenden staan gepland voor dinsdag 3 en 17 april van 9.30 tot 11.00 uur. Voor meer informatie: 015-3693596 of in-touch.atspace.com. Eindhoven/Nieuwerkerk aan den IJssel - Anouk Dijkstra (30) staat zater dag 25 maart in de finale van de Miss Plussize Fashion Verkiezing, die plaatsvindt tijdens de Groten Maten Beurs in Eindhoven. Aan de fina le doen modellen mee met maat 44 tot maat 60. De kandidaat met de grootste 'plus-factor' wint. Boek Voor haar missie 'Je bent perfect zoals je bent' is Dijkstra bezig met het schrijven van een boek dat eind dit jaar verschijnt. Doel van het boek is de algemene zelfacceptatie van de vrouw te verhogen. Dijkstra wil laten zien dat elke vrouw mooi is op haar eigen manier, ongeacht maat, lengte, lichamelijke of gees- Nesselande - De vestiging van Shoeby aan het Maltaplein 55 is onlangs overgenomen doorNurden Ergenekon. Om dit te vieren ontvangen de klan ten toten met zaterdag 17 maart tijdens de feestelijke heropeningsdagen een aantrekkelijke korting. Op zaterdag is er speciaal voor de kinderen een ballonnenclown in de winkel aanwezig. De vestiging van Shoeby in Nes selande is één van de 225 winkels van de keten in Nederland. Shoeby onderscheidt zich onder meer door de uitstekende service, de goede prijs/kwaliteitsverhouding en de snel wisselende collecties. Naast de sterke eigen labels Zoï en Ek- sept voor dames en Ryan Et Lewis en Cult Edition voor de heren, vindt men bij Shoeby ook een uitgebreid assortiment basics, jeans en ac cessoires. Twee keer per week is er aanvoer van nieuwe items. De kindercollectie Jilly Et Mitch combineert Fashion Et Fun. Hippe boys en girls vinden er naast de stoerste kleding in de maten 92 tot en met 176 ook een funcorner waar zij zich onder meer kunnen vermaken met spelcomputers en tv's. Shoeby Savers Card Vaste klanten hebben een streepje voor bij Shoeby. Houders van een Shoeby Savers Card worden regel matig geïnformeerd over interes sante aanbiedingen en exclusieve koopavonden en kunnen met de klantenkaart sparen voor fashion cheques die twee keer per jaar worden uitgekeerd. Voor meer informatie: www.shoeby.nl. selende snuffelwinkel. Merkna men als Mongo, Bardale, Barwick, Killkenny Tweed dekken de lading ruim en zullen bij de liefhebbers als muziek in de oren klinken. Aanpalend aan de winkel komt op het open middenterrein een thee tuin met veranda waar nauwelijks wind staat en waar het zonnetje al snel zorgt voor een prettige at mosfeer die het Engelse karakter van theetuinen en landleven nog verder benadrukt. Sparnaaij en Combee zijn al plannen aan het maken om deze ruimte tevens te benutten voor workshops. Gouda - Op initiatief van Vereniging Groei Et Bloei Gouda verzorgt Maurits Tompot, koster van de Sint-Janskerk 22 maart om 20.30 uur een lezing over de gebrandschilderde ramen van de kerk. De lezing vindt plaats in zaal De Brug aan de Willem de Zwijgersin gel 1-3. De toegang voor niet-leden bedraagt 3,- euro. telijke beperking. Voor het boek worden landelijk diverse fotos- hoots georganiseerd. Thema van het boek is 'Schoonheid is jezelf zijn'. De opbrengst van het boek is bestemd voor een goed doel. Voor meer informatie: www.happybeautifulyou.nl www.grotenmatenbeurs en www.missplussizefashionverkie- zing.nl. Gouda - Het Groene Hart Zieken huis houdt zaterdag 17 maart van 12.00 tot 16.00 uur open huis. Belangstellenden kunnen deze dag een kijkje achter de scher men nemen op de Bleulandlocatie. Het personeel verzorgt een aantal demonstraties en rondleidingen door het ziekenhuis, waarbij on der meer de operatiekamers en de afdeling Radiologie bezocht worden. Daarnaast worden di verse workshops over reanimatie en over de functie van het hart gegeven. Ook informatie over de nieuwbouw van het ziekenhuis en over bijvoorbeeld beschikbare va catures is deze dag voorhanden. Kinderen kunnen tijdens de open dag een bezoek brengen aan de poppendokter, ze kunnen mee doen aan het Dokter Donorspel of kunnen, verkleed als verpleeg kundige of als arts, op de foto. Bezoekers aan de open dag ma ken bij de loterij voor de Stichting Vrienden van het GHZ kans op mooie prijzen. Voor parkeren kan men gebruik maken van de par keergarage bij de poliklinieken. Voor meer informatie: www.ghz.nl/opendag. Moordrecht - In de showroom van Audi Van Beynum, aan de Grote Esch 60, vindt maandag 19 maart een B2B-event voor ondernemers plaats. Het succes van Gouwe Za ken in 2009 en 2010 vormde voor de ondernemerskringen ICW uit Waddinxveen en voor RHID uit Gouda aanleiding om, in samen spraak met de Kamer van Koop handel, dit B2B-event nogmaals te organiseren. Aan deze derde editie werken ook de Boskoopse en Moor- drechtse ondernemersverenigingen OVB en OVM mee. Na gerenommeerde sprekers als Elco Brinkman, Joop Wijn en Erben Wennemars maakt deze keer Gerrit Zalm, voorzitter Raad van Bestuur ABN AMRO NV, zijn opwachting. Hij spreekt onder meer over de economische situatie in Nederland en in Europa. Het programma omvat tevens meerdere interactieve speeddate sessies, een netwerkborrel en een walking dinner op en rond het Ondernemersplein. Hier kunnen ondernemers een vrij in te richten ruimte huren waar zij hun bedrijf, producten en/of diensten aan de vele honderden bezoekers kunnen presenteren. De ondernemersbijeenkomst duurt van 15.30 tot 21.00 uur. De toe gang is vrij. Vooraf aanmelden is verplicht. Voor meer informatie: www.gouwezaken.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 27