HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN 14 MAART 2012 27 Groen is basis van alles voor nieuwe Intratuin Zevenhuizen Zevenhuizen - De 55e vestiging van Intra tuin opent vandaag, woensdag 14 maart, haar deuren aan de Bredeweg 86c. De of ficiële opening is gisteravond verricht door Rogier van derSande, gedeputeerde van de provincie Zuid Holland. Na negen jaar is de start van de mooiste en modernste Intra tuin dan eindelijk een feit. Door Cees Visser Aad Droogh (61) ging, als boerenzoon, des tijds in Boskoop bij een boomkweker werken. In de weeken- den besloot hij iets voor y zichzelf te gaan doen. Hij kweekte wat planten en bloe men in een kas. In de verste verte zal hij niet hebben gedacht dat de zelf gekweek te en verkochte viooltjes de basis legden voor zijn verdere leven als TUINMAN met hoofdletters. Hij had het ondernemerschap in zich en startte Tuincentrum Forsythia, dat later gevolgd werd door Intratuin Zoetermeer en daarna Intratuin Pijnacker. Het succes van die cen tra smaakte naar meer en zo ontstond het idee om in Ze venhuizen eveneens een Intra tuin te beginnen. Samen met zijn vrouw Carolien en later met zoons Stephan(35), Je roen (31) en dochter Suzanne (24) kreeg het idee handen en voeten, werd grond aangekocht en werden de nodige vergunnin gen aangevraagd. De familie Droog heet u van hart welkom bij de mooiste en modernste Intratuin. (foto: Leendert van der Waal) Aan de vooravond van de opening spre ken wij met een enthousiaste Stephan en Jeroen Droogh over wat er allemaal komt kijken om een hypermodern tuincentrum zo attractief mogelijk voor het publiek te maken. Zij leggen uit: "Het zijn in de eerste plaats de mensen die de formule maken, wat betekent dat onze medewerkers in alle opzichten kundig/klantvriendelijk en ijve rig moeten zijn. Onze mensen moeten lol in het werk hebben, want zij maken het verschil. Inmiddels is in zo'n 95% van het personeelsbestand voorzien en we kunnen verzekeren, dat er juweeltjes zitten onder de personen die we hebben aangesteld. Er zijn meer dan duizend sollicitatiebrieven door onze handen gegaan en Stephan is bij alle sollicitatiegesprekken aanwezig geweest. Onze mede werkers creëren de sfeer in onze winkel en wij gaan er van uit, dat deze in alle opzichten 'afmoet zijn. Inmid dels hebben wij een bedrijfsleider en ttwee assistent-bedrijfsleiders aangesteld, als mede voor iedere afdeling een afdelings hoofd, bijgestaan door vier tot vijf mede werkers, afhankelijk van de grootte van de afdeling." Bij een rondleiding door de winkel val je van de ene verbazing in de andere. Er is aan alles gedacht om het publiek een gewel dig 'dagje uit te be zorgen. Zo vindt de be zoeker bij de ingang al de toiletten, wat makkelijk is voor mensen die van ver ko men. Ook is er bij de ingang een grote servicebalie, waar je met allerlei vragen bij deskundig personeel terecht kunt. Voor de kinderen is er een spe ciale kinderhoek, naast de vele andere attrac ties voor jeugdigen, zoals een prachtige vijver vol vissen en een veelvoud van aquaria. De in wendige mens kan worden versterkt in een restau rant met complete maaltijden, dranken en soep, waar je de bereiding van de maal tijd met eigen ogen kunt zien. Schijnt de lente- of zomerzon volop, dan geniet je van je maaltijd op een terras. En dan is er natuurlijk een gigantisch assortiment aan planten en bloemen, professioneel ge rangschikt en, voor wat betreft de plan ten, voorzien van gegevens die gescand kunnen worden en die dan op websites uitvoeriger worden weergegeven. Tuinmeubelen, tuinhuisjes, barbecues Voor de inrichting van de tuin is er een breed assortiment aan tuinmeubelen en tuinhuisjes in allerlei uitvoeringen. En voor de barbecue liefhebber is er keuze uit een veelvoud van bar becues. Ook dieren zijn zeker niet vergeten, waarbij aan alle vissen, huisdieren en knaagdieren is ge dacht met een geweldi keuze aan voedsel en ac- cessoires. In de gigantische hal len van het centrum kom je ogen tekort. Zo is het in sommige ruimtes mogelijk, wanneer de weersomstandigheden dit toelaten, het dak te openen, zo dat je je buiten waant. Ook zijn er alle mo gelijke voorzieningen om zo energiezuinig mogelijk te werken met een optimale iso latie. De interieurafdeling is een lust voor het oog met, naast producten van Rivièra Maison, Lifestyle en Riverdale nu ook, en daarin is Intratuin-Zevenhuizen vooruit strevend, 'eyecatchers' van het merk Bloo- mingville- Denemarken. De familie Droogh oriën teert zich voortdurend op nieuwe trends in binnen-en buitenland. Stephan: "Ik ben 2 weken in China ge weest om leuke pro ducten in te kopen voor onze klanten. Daarnaast bezoekt de hele familie beurzen om nieuwe ideeën op te doen, zoals voor mijn zuster Suzanne op styling-gebied." Intratuin-Zevenhuizen zal een functie voor de gehele regio vervullen. Mede met het oog daarop zijn er 560 parkeerplaat sen aangelegd met een mogelijkheid tot uitbreiding met nog eens tweehonderd plaatsen. De vestiging heeft een centrale ligging en is goed bereikbaar. Deze nieuwste Intratuin is de kroon op het werk van grondlegger Aad Droogh.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 29