X X X O BEKENDMAKINGEN Uitnodiging inloopavond herontwikkeling 't Land Kanaan Vergadering Algemeen Bestuur bedrijvenschap regio Gouda e.o. ZUIDPLAS NOMINATIES VRIJWILLIGER VAN HET JAAR HART VAN HOLLAND I DE KRANTVOOR DE ZUIDPLAS\ 14 MAART 2012 Verleende bouwvergunning Aangevraagde omgevingsvergunningen Verleende omgevingsvergunningen Bekendmaking Wet milieubeheer Bekendmaking Wet milieubeheer ISÏÏÏ ié Bibliotheek Nieuwerkerk aan den IJssel, cursussenmarkt in winkelcentrum Reigerhof, op zaterdag 8 september 2012; Bibliotheek Nieuwerkerk aan den IJssel, kinderboekenmarkt in winkelcentrum Reigerhof, op zaterdag 13 oktober 2012; Kwalitaria Reigerhof, terrasvergunning van 1 maart tot en met 31 oktober 2012; Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. Raadhuisplein thv nr. 1 Tijdelijk (van 01-11-2012 t/m 31-12-2012) plaat sen oliebollenkraam (ontvangen 06-03-2012) Hoofdweg-Noord 25a (2913 LB) Bouwen overkapping op het buitenterrein (ver zonden 08-03-2012) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 300. 's-Gravenweg 151 (2911 BH) Voor de activiteiten: (ontvangen 01-03-2012) slopen schuur bouwen schuur 2e Tochtweg 33 (2911 LA) Verharden terrein, verbreden bestaande dam, verplaatsen berging (ontvangen 02-03-2012) Friezenrade 12 (2912 PH) Wijzigen garage- en voordeur en plaatsen tuinhuis inclusief overkapping (ontvangen 04-03-20121 Mozartstraat 17 (2912 XH) Raamkozijn voorzijde woning vervangen door erker en afdakje (ontvangen 02-03-2012) Dorpsstraat 32c (2912 CB) Plaatsen dakkapel zijdakvlak kantoorpand (verzonden 02-03-2012) Geraniumveld 62 (2914 CK) Wijzigen ruimte ten behoeve van kapsalon (verzonden 02-03-2012) Hoofdweg-Noord 25a (2913 LB) Plaatsen stellingen en lantaarns op het bui tenterrein (verzonden 08-03-2012) Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180)330 300. MAATWERKVOORSCHRIFTEN Burgemeester en wethouders hebben de vol gende maatwerkvoorschriften opgelegd: Shell Station Maatveld: voorschriften voor het monitoren van de grondwaterkwaliteit bij het Besluit algemene regels voor inrich tingen milieubeheer voor de locatie Rijksweg A20/E25/NZ 0, 2913 LW Nieuwerkerk aan den IJssel. Tango Benzinestation: voorschriften voor het monitoren van de grondwaterkwaliteit bij het Besluit algemene regels voor inrich tingen milieubeheer voor het perceel Prins Alexanderlaan 38, 2912 AM Nieuwerkerk aan den IJssel. De maatwerkvoorschriften kunt u van 15 maart tot en met 26 april 2012 inzien bij de gemeente Zuidpias. Binnen deze termijn kunt u beroep instellen tegen een besluit tot het opleggen van maatwerkvoorschriften bij de Rechtbank 's-Gravenhage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Het besluit treedt in werking na afloop van de beroepstermijn, tenzij u binnen die termijn een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: - belanghebbenden die eerder ziens wijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; - belanghebbenden die het niet eens zijn met dè wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; - belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. U kunt ook digitaal beroep instellen bij genoemde rechtbank via http://loket.recht spraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden. Inzage Voor inzage kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180- 330300). Voor inzage buiten kantooruren kan een afspraak worden gemaakt. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www. milieudienstmiddenholland.nl. ZEVENHUIZEN MAATWERKVOORSCHRIFTEN Burgemeester en wethouders hebben de vol gende maatwerkvoorschriften opgelegd: Hollandsche Ballonvaart Maatschappij: geluidsvoorschriften bij het Besluit alge mene regels voor inrichtingen milieubeheer voor het perceel Knibbelweg 60, 2761 JE Zevenhuizen. Tamoil Nederland: voorschriften voor het monitoren van de grondwaterkwaliteit bij het Besluit algemene regels voor inrich tingen milieubeheer voor het perceel Swanlaweg 1, 2761 BC Zevenhuizen. De maatwerkvoorschriften kunt u van 15 maart tot en met 26 april 2012 inzien bij de gemeente Zuidpias. Binnen deze termijn kunt u beroep instellen tegen een besluit tot het opleggen van maat werkvoorschriften bij de Rechtbank 's-Gra venhage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Het besluit treedt in werking na afloop van de beroepstermijn, tenzij u binnen die termijn een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. U kunt ook digitaal beroep instellen bij genoemde rechtbank via http://loket.recht spraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken overeen elektronische handteke ning (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden. Inzage Voor inzage kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180- 330300). Voor inzage buiten kantooruren kan een afspraak worden gemaakt. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www. milieudienstmiddenholland.nl. De gemeente Zuidpias organiseert op dinsdag 20 maart a.s. een inloopavond over de herontwikkeling van 't Land Kanaan in Zevenhuizen. Tijdens deze avond in Dorpshuis Swanla kunt u kennis nemen van het ruimtelijk kader voor deze locatie. Ook kunt u uw mening over het ruimtelijk kader kenbaar maken. Vertegenwoordigers van de gemeente zijn aanwezig om informatie te geven en uw vragen te beantwoorden. Het ruimtelijk kader kunt u op de website www.zuidplas.nl vinden onder het kopje 'Plannen Projecten' ->'(Nieuwbouw) Projecten' -> 'Zevenhuizen' -> project 't Land Kanaan. Datum: dinsdag 20 maart 2012 Tijd: 19.30 - 21.00 uur Locatie: Dorpshuis Swanla, Burgemeester Klinkhamerweg 86 te Zevenhuizen Op donderdag 22 maart 2012 vergadert het Algemeen Bestuur van het bedrijvenschap regio Gouda om 19.30 uur in het Raadhuis van de Gemeente Zuidpias over het te ontwikkelen bedrijventerrein Gouwe Park. In 1993 sloten Gouda, Moordrecht en Waddinxveen een convenant. Daarin is afgesproken samen een bedrijventerrein te ontwikkelen op Moordrechts grondgebied, ten westen van 't Weegje. Op de agenda van deze vergadering worden de volgende punten behandeld: Specificatie plankosten 2012-2014 Vaststelling 1e begrotingswijziging 2011 Vaststelling wijziging gemeenschappelijke regeling Bedrijvenschap Regio Gouda e.o. en regeling geheimhouding De vergadering is openbaar. De stukken voor de vergadering liggen vanaf woensdag 14 maart 2012 ter inzage in het gemeente huis Zuidpias in Nieuwerkerk aan den IJssel, Raadhuisplein 1. Voor informatie kunt u terecht bij mevrouw I. van den Bogert, secretaris van het bedrijven schap, telefoonnummer 0180-639956. Op ZuidplasDag (17 maart) reikt wethouder Jan Verbeek de vrijwilligersprijs 2012 uit. Dit jaar zijn jongeren tot 23 jaar genomineerd. De volgende nominaties zijn bij de gemeente bin nengekomen. Wie o wie wordt of worden de Vrijwilliger(s) van het jaar? Omstreeks 18.30 uur in Sporthal Kleine Vink is de uitreiking! Zorg dat je het niet mist... Moerkapelle Rolschaatsvereniging Rolling '90: Stefanie Hathie, Nicky Boer, Chelsie Rupke, Daphne Stormbroek, Vivianne Hoogendoorn, Charelle Grootenboer, Kelly Stekelenburg, Naomi Verboom. Deze leden/vrijwilligers ondersteunen bij het lesgeven, helpen bij het testen van jongere leden en jureren bij wed strijden en/of testen. Rode Kruis afdeling Ze-Mo: Ruud Olsder is vrijwilliger EHBO en geeft reanimatielessen. Jeffrey van der Zwan is vrijwilliger in de vakan tieweken. Hij is met de Henry Dunant meege- weest en doet dit waarschijnlijk dit jaar weer. VV Moerkapelle: Ilse van der Salm regelt al jaren op zaterdag de bar en is een vaste waarde bij het bedrijfszo- meravond voetbal. Megan Klos is barvrijwilligster op zaterdag ochtend en is lid van het team ZEPARO waar ze actief meewerkt om geld op te halen voor het goede doel. Ze is ook iedere zondagochtend als fietser bij de trainingen aanwezig. Jeugdleiders en jeugdtrainers. Jeugd Oranje Comité Moerkapelle: Jeugdleden. Comité Oud Nieuw Moerkapelle: Job Reijneveld. Vrijwilliger bij de viering van oud en nieuw in Moerkapelle de afgelopen 2 jaar. Moordrecht Bunurata Youth Deze jongeren hebben ruimte(n) in het JWF- gebouw opgeknapt om de Molukse ingezetenen nader tot elkaar te brengen. Nieuwerkerk aan den IJssel Jongerencentrum 't Blok Alle vrijwilligers t/m 23 jaar van het jonge rencentrum voor vrijwillige inzet bij allerlei activiteiten. Omroep Zuidpias Vrijwilliger Steven Roos. World Servants Vrijwilligster Anna Quist. VV Moordrecht Patrick Verkaik, trainer D-1 team. CKV Nieuwerkerk Aram Brouwers, Coach D1 van CKV Nieuwerkerk. Doet ook buiten de trainingen om van alles voor het team. Zevenhuizen ïncl Oud Verlaat De Kleine Trompetter Michael Kuiper, vrijwilliger, actief betrokken bij de jeugdcommissie, ondersteunt bij het organi seren van voorspeelavonden, jeugdweekeinden en veel andere evenementen. Ook actief bij slagwerkcommissie. Jeugd- en jongerenwerk De Vierkap en Oud Verlaat Sanne Swemmelaar, vrijwilligster jeugd- en jongerenwerk De Vierkap en Oud Verlaat in het bijzonder Inmiddels 4 jaar actief bij veel activi teiten in De Vierkap en Oud Verlaat. Kijk voor meer informatie over ZuidplasDag in de speciale omslagkrant!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 8