schuifdeurkasten op maat Papa's naar peuterspeelzaal Gezamenlijke wedstrijd met matige vangst Er werd gebridged Leerlingenconcert Zeven Muzen Nieuwe AED post in Zevenhuizen Onderlinge wedstrijden Tarzan Jesse van Elteren wint rapidkampioenschap Gezamenlijke vieringen Stille Week Droomdekentjes maken Open Deurdiensten HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN 28 MAART 2012 37 Odon Hoogendoorn www.enkast.nl 0180-634866 Hengelsport Gymnastiek Hoveniersbedrijf Het blokfluitensemble van de Zeven Muzen. Zevenhuizen - Voor de tweede keer dit voorjaar werd door leerlingen van de Zeven Muzen een leerlin- genconcert verzorgd. Op vrijdag 23 maart waren de leerlingen blokfluit, gitaar en piano aan de beurt. Xavier Willems en Jeroen, Martijn en Suzanne Koelewijn beten het spits af met hun vertolking op fluit van 'Hot cross buns'. De leerlingen blokfluit en gitaar brachten vervol gens gezamenlijk de 'Cradle Song' van Schubert. Blokfluitleerlingen Marlies Biemond en Christien de Jong, werden op piano begeleid door hun docent Janine de Jong bij een stuk van J.Hook, Sonata in G: Allegretto. Het laatste leerlingenconcert van dit voorjaar vindt plaats op vrijdag 30 maart. Dan zijn de pianoleer lingen van Agnes Katona aan de beurt. Publiek is welkom. Moerkapelle - Veertien papa's en opa's waren zaterdag 24 maart op de vaderochtend van peuterspeel zaal Het Hobbelpaard afgekomen. Ze kregen een duidelijk beeld van wat hun kind of kleinkind zoal doet tijdens een dagdeel op de peuterspeelzaal. De speelzaal houdt zo'n ochtend eenmaal per jaar. Zevenhuizen/Waddinxveen - Onder prima weersomstandigheden visten de Hengelsportverenigingen Wad- dinxveen (HSW) en Zevenhuizen (HZM) zaterdag 24 maart de eerste gezamenlijke competitiewedstrijd van dit seizoen in de Oude Rijn ter hoogte van Hazerswoude Rijndijk. De 27 deelnemers vingen gezamen lijk ruim 22 kilogram witvis, wat een matige vangst genoemd kan worden. De eerste drie plekken waar voor HSW-leden. Winnaar werd Herman Kraan; Rob Poldervaart werd tweede en Hennie de Kwaadsteniet eindigde op de derde plaats. De volgende wedstrijd wordt gevist op zaterdag 7 april; vertrek om 6.00 uur van de parkeerplaats van La Ba- raque. De geslaagde medewerkers van Veerman. Zevenhuizen - Bij Veerman, finan cieel adviseurs aan de Dorpsstraat 200 is vanaf heden een AED aan wezig. Negen medewerkers zijn geslaagd voor de cursus reanima tie en AED. De cursus is gegeven door de EHBO-vereniging Zeven huizen. Moerkapelle - In een spannende finale wist Jesse van Elteren het rapidkampioenschap te winnen. Koploper Dick Bac was afwezig en werd derde. De finale bestond uit vier groepen. Groep 1 werd door Van Elteren gewonnen. Hij versloeg Lui- nenburg, Bakker en Van Ommeren. Groep 2 werd een prooi voor Luteijn die Vroegindeweij knap achter zich liet. Luteijn werd vierde, dus een prima debuut. Groep 3 werd gewon nen door Vroegindeweij maar Blok versloeg hem en eindigde als twee de. De laatste groep werd gewonnen door M. de Haan die alle partijen won, sommigen zeer moeizaam. In het kampioenschap speelden ze geen rol van betekenis meer. Eind stand: 1. Van Elteren 2. Van Omme ren 3. Bac 4. Luteijn 5. Vroeginde weij 6. Luinenburg 7. Bakker. Moerkapelle - Bij Gymnastiekver eniging Tarzan vinden op zaterdag 31 maart onderlinge wedstrijden plaats. Onderlinge Wedstrijden van Gymnastiekvereniging Tarzan in Moerkapelle gehouden. Alle jeugd leden en aspiranten vertonen deze dag hun kunsten op balk, mat, kast en brug, aan de ringen en op de trampoline. In de pauze wordt een demonstratie gegeven op de tum- blingbaan. De wedstrijden vinden plaats in Dorpshuis Op Moer en du ren van 14.00 tot 16.00 uur. Zevenhuizen - In de Goede of Stille Week herdenken christenen de lij densweg van Jezus voordat zij op Pasen zijn opstanding vieren. Daar om nodigen de gezamenlijke kerken van Zevenhuizen iedereen uit voor een drietal vespers op maandag 2, dinsdag 3 en woensdag 4 april. Deze korte vieringen plaats van 19.30 tot 20.00 uur in de Ontmoetingskerk aan de Dorpsstraat 106. Verder zijn er in deze kerk bijzondere oecume nische vieringen op Witte donder dag, 5 april en op Goede vrijdag, 6 april; op beide dagen om 19.30 uur. der Kam en Truus van Kasteel op de derde plaats met 53.75. Met nog twee zittingen te gaan staan Ruud Bantje en Mark de Wall eerste in de A-lijn met 57.30, in de B-lijn staan Yvonne Versteeg en Joke Wiebes bovenaan met 61.18 en de C-lijn wordt aangevoerd door Truus Caré en Erica Kluiver met 55.57. Moerkapelle - In de Dorpskerk vindt op initiatief van de Hervormde Ge meente in Moerkapelle een aantal open deurdiensten plaats; op maan dag 2, dinsdag 3 en woensdag 4 april van 19.00 uur tot 19.30 uur. De bij eenkomsten hebben een laagdrem pelig karakter: er is plaats voor zang, gedichten, Bijbellezen, korte over denkingen en momenten van stilte, ledereen is welkom. Meer informatie: evangelisatieteam@gmail.com. Zevenhuizen - De vijfde zitting in de derde ronde van bridgeclub Zevenhui zen werd dinsdag 20 maart in de A-lijn gewonnen door Patricia Niewold en Marijke Stolker met een percentage van 61.46tweede werden Guisy Haten- boer en Truus van Leeuwen met 59.38 en derde Hans en Annette Bolsterlee met 58.33. Moerkapelle - Wie handig is met naald en draad is dinsdag 3 april vanaf 13.30 uur welkom in het Rode Kruisgebouw aan het Moer- veen 1 om mee te helpen bij het maken van droomdekentjes voor stichting De Regenboogboom. De stichting schenkt de dekentjes op haar beurt aan ernstig zieke kinde ren. Naast droomdekentjes worden ook bijvoorbeeld schorten, kus senovertrekken en pannenlappen gemaakt. Deze worden verkocht en van de opbrengst kan nieuw ma teriaal voor de dekentjes aange schaft worden, ledereen is welkom. Voor meer informatie: 06-27516209. op de derde plaats met 58.59. In de C-lijn wonnen Henk en Caro- lien de Koning met 57.50, werden Erna en Corrie van Straalen tweede met 55.00 en eindigden Marja van In de B-lijn werden Yvonne Versteeg en Joke Wiebes eerste met 60.42, Leo Hesseling en Dick van der Horst werden tweede met 59.64 en Piet Merbis en Theo Versteeg eindigden

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 37