6fl Thomas Berge trakteert Pameijer bewoners Plezier en strijd tijdens Wijkspelen Themadienst Christenvrouwen Kinderatelier Workshop acryl en zand Paasconcert Mannenkoor Wat zou je later willen worden? Kerk in Nesselande op weg naar Pasen Expositie Joke van Hees Uw trekhaken- specialist HART VAN HOLLAND I NESSELANDE I 28 MAART 2012 45 www.trekhaken.nl Wij hebben trekhaken en fietsendragers voor personenauto's busjes, campers en caravans BOVAG Kom langs of bel voor meer informatie 0180-638011 Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Nesselande - Sportstimulering Prins Alexander organiseert in opdracht van deelgemeente Prins Alexander vanaf zondag 8 april de 'Wijkspelen'; een on derdeel van de Alexanderspelen, waarin buren, vrienden, straten en families kunnen strijden voor een plek in de finale op zondag 20 mei. In iedere wijk vindt in weekends in april en mei een kwalificatiemoment plaats, waar de bewoners competi tie tegen elkaar kunnen leveren in diverse sporten als volleybal, voet bal, jeu de boules of sjoelen. De eerste voorronde staat gepland voor zondag 8 april van 13.00 tot 16.00 uur op het strand van Nes selande. De finale vindt plaats op sportpark Oosterflank. In een zin derende strijd wordt dan bepaald welke wijken de beste sporters heb ben en zich een jaar lang kampioen van deelgemeente Prins Alexander mogen noemen. Voor meer informatie: 010-4550200 of f.verschoor@rotterdam.nl. Thomas Berge. Nesselande - In 'De Knoop' aan de jezelf, 'Style' en 'Geestelijke verdie- Nesselande - Thomas Berge zong za terdag 24 maart de sterren van de he mel in de Rotterdamse Doelen tijdens een concert voor de KWF Kankerbe strijding. In de zaal zat ook een aantal bewo ners van Pameijer, een woonvorm voor verstandelijk gehandicapten, gevestigd aan het Pantelleriapad. De zanger had gezorgd voor vrijkaarten om het initiatief van Stichting Buurt werk Alexander om een uitje voor de bewoners van Pameijer te organi seren kracht bij te zetten. Het werd voor iedereen een geweldige middag. Vespers, kortediensten, vinden plaats van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 april om 20.00 uur in De Knoop aan de Robert van 't Hoffstraat 10. Op Stille Zaterdag, 7 april, is er om 9.00 uur een meditatief moment aan de Zevenhuizerplas met aansluitend Nesselande - Het Kinderatelier in De Kristal aan de Cypruslaan 404 zorgt weer voor creatieve opdrach ten. Vandaag, woensdag 28 maart, kunnen kinderen van zes tot en met negen jaar vlinders maken. Woens- een korte wandeling en samen kof fie drinken. Op zondag 8 april vindt om 10.00 uur de paasviering plaats in De Knoop. Voor meer informatie: www.kerkinnesselande.net. dag 4 april worden paastakken ver sierd. De kosten bedragen 2,- euro per keer. Voor meer informatie: 010-2862760. Nesselande - In Kunstwerk aan de winkel wordt een korte workshop voor volwassenen voor beginners en gevorderden op zaterdagmorgen georganiseerd. Docente Astrid Vonk laat de deelnemers kennismaken met de technieken en materialen die bij het schilderen met acryl en zand aan bod komen. De workshop bestaat uit twee lessen op 14 en 21 april. Voor meer informatie en aanmel den: 010-2518988 of www.curzusenzo.nl Rotterdam - Het Christelijk Mannenkoor Prins Alexander verzorgt op dins dag 3 april om 20.00 uur in de Verrijzeniskerk aan de Springerstraat 340 een Passie- en Paasconcert Het koor brengt, onder leiding van dirigent Arjan Breukhoven, tijdens het eerste deel van het concert een programma van pas siemuziek. Na de pauze staat een aantal paasliederen op het programma. Muzikale medewerking wordt ver leend door sopraan Anna Majchr- zak, door violist Martin de Deugd en door Martin Mans op het orgel. Dominee Van Velzen verzorgt een korte meditatie. De toegang be draagt 7,- euro; vrienden van het koor betalen 5,- euro. Kaarten zijn verkrijgbaar bij koorleden of via 010-4219454. Robert van 't Hoffstraat 10 vindt op vrijdag 30 maart om 20.00 uur een themadienst plaats waar Arendina Borreman spreekt over het thema 'Ik zie, ik zie, wat jij niet ziet'. Er zijn tevens drie workshops: 'Ontdek ping'. Deur open om 19.30 uur. De organisatie is in handen van Chris tenvrouwen uit Nesselande. Voor meer informatie: 06-18879095 of www.zijenhij.info. Nesselande - Voor het vijfde achtereenvolgende jaar organiseert de Kerk in Nesselande een aantal bijeenkomsten tijdens de Stille Week voor Pasen; dit jaar met als thema 'Ontmoetingen op de Via Delarosa'. Een kijkje achter de schermen op de broodafdeling bij Albert Heijn. Nesselande - Diverse bedrijven in Nesselande en Zevenkamp open den dinsdag 20 maart hun deuren om kinderen een rondleiding te geven. Zo konden de kinderen bij de Albert Heijn op de broodafde ling meekijken en achter de kassa plaatsnemen, werden er frietjes ge bakken bij Verhage, kreeg de pas pop van Shoeby's een metamorfose en konden de kinderen ervaren hoe een werkdag van een bibliotheek medewerker er uit ziet. Bedrijven kunnen zich voor volgend jaar aan melden bij de buurtschoolwerker van Stichting Buurtwerk Alexander via charissa.nojoredjo@buurtwerk- alexander.nl. Nesselande - Joke van Hees expo seert tot 20 april in cultureel cen trum Orion aan de Wollefoppenweg 197 en in De Griffioen aan de Boy Edgarstraat 108. "Mijn schilderijen zijn erg kleurrijk en expressief en je kunt er zeker door geraakt worden. Wat tekenen betreft heb ik me vooral gericht op het tekenen van mandala's. Dit is ontstaan vanuit mijn achtergrond als tekentherapeut." De expositie in Orion is te zien op afspraak: 010-4204480. De exposi- tie in De Griffioen tijdens kantoor uren. Jaap Eindhoven Noordeinde 25a^ r Zevenhuizen Nesselande

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 45