klikken mag Paasactie en nieuwe website voor 'Het Oude Dorp' Voor bloemen en woonaccessoires naar Fleur Maison Vrolijke Springfair Ruilbeurs postzegels Knaap Ft Tesser op beurs EigenHuisVerBouwen+Inrichten Bakker Ammerlaan haalt 2300,- euro op voor Alpe d'HuZes www.hartvanholland-online.nl HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 28 MAART 2011 49 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. d Hu2c BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nesselande - Op de plek waar voor heen bloemenwinkel The Green Room was gevestigd, heeft Maurice Engel onlangs met 'Fleur Maison'zijn intrek genomen. Nieuwerkerk aan den IJssel - In winkelgebied 'Het Oude Dorp' is het voor jaar begonnen. Nieuwe collecties liggen klaar in de diverse mode mode, woon-, en cadeauwinkels. De kappers hebben de nieuwe zomercoupes ingevoerd en bij de fietsenwinkel staan nieuwe modellen klaar voor het maken van een proefrit. Bij de bloemenwinkel voeren de voorjaarsbloemen de boventoon, bij de diverse 'food' bedrijven lig gen de vitrines vol met allerhan de lekkernijen voor de komende maanden en de makelaars heb ben prachtige locaties binnen en buiten de gemeente in hun porte feuille. Winkelgebied Het Oude Dorp heeft sinds kort een nieuwe website. Hier vindt men onder meer infor matie over de bereikbaarheid van het winkelgebied, openingstijden van alle winkels, interessante wee tjes over de historie van dit stukje Nieuwerkerk en nieuws over acties en activiteiten in Het Oude Dorp. Bodegraven - Postzegelvereniging N.V.P.V. afdeling Bodegraven or ganiseert voor zaterdag 31 maart van 9.30 tot 16.30 uur een post zegel-, munten- en ansichten- kaartenbeurs in het seniorencom plex aan de Rijngaarde 1. Hier zijn semi-handelaren aanwezig, er zijn ruiltafels en voor de kinderen is er een jeugdhoek met gratis post zegels. Tafels van 120 bij 80 cm zijn te huur voor 5,- euro per stuk. Verzamelmateriaal kan ingeleverd worden voor Stichting De Postze gelvriend, die er voor zorgt dat ge handicapte postzegelverzamelaars Door Bart Jansen Moordrecht - De lente is offici eel begonnen en sindsdien is het alleen nog maar goed weer ge weest. Het ideale moment voor een gezellige markt in lentes feren, moeten ze in Moordrecht hebben gedacht. In het pand van kapsalon Haar 81 in Moordrecht vond de Springfair plaats. Naast de dames van de kapsalon waren er ook andere bedrijven aanwezig met een kraam. Zo konden er cup cakes geproefd worden en tijdens het proeven kon je een massage krijgen. Had je meer zin in om informatie in te winnen over een reisje dan zat je op de Springfair helemaal goed. Utrecht/Rotterdam - Circa 20.000 bezoekers worden op vrijdag 30 en za terdag 31 maart verwacht op de jaarlijks terugkerende nationale bouw en verbouwbeurs, Eigen Huis (VerjBouwen+Inrichten, die plaatsvindt in de Utrechtse Jaarbeurs. Na het succes van voorgaande jaren, is Knaap Maatwoningen ook nu weer aanwezig op deze nationale bouw- en ver bouwbeurs. Belangstellenden zijn welkom voor een bezoek aan de stand om vrijblij vend informatie in te winnen bij de Knaap adviseurs. Tevens is het mo gelijk om een gratis brainstormses sie met één van de samenwerkende architecten, Tesser, te hebben; een uitgelezen mogelijkheid om bouw plannen met een echte bouwkun stenaar te bespreken. Aanmelden hun collectie kunnen uitbreiden. De toegang voor achttien jaar en ouder bedraagt 2,- euro. Voor meer informatie: 06-53260579, 06-13536015 of www. postzegel veren iging-n vpv- bodegraven.jouwweb.nl. Naast verse snijbloemen vindt men in de ruime winkel allerhande woon accessoires. Bij Fleur Maison is men ook aan het juiste adres voor het bestellen van bruids- en rouwwerk. Toekomstplannen heeft Engel ook; van het organiseren van workshops tot het verzorgen van een high tea. Fleur Maison is gevestigd aan het Maltaplein 13. Maurice Engel heeft ook plannen voor workshops en voor het verzor gen van een high tea-arrangement. Knaap Et Tesser zijn te vinden in stand 11.C20; de koffie staat klaar. Voor meer informatie: www.knaapmaatwoningen.nl. Paasactie Op donderdag 5, vrijdag 6 en zater dag 7 april zijn in de etalages van de winkels in Het Oude Dorp di verse gouden paaseieren verstopt. Wie het juiste aantal eieren raadt, maakt kans op een leuke prijs. Op lossingen kunnen worden ingezon den via de antwoordcoupon op de Oude Dorp pagina in het Hart van Holland van woensdag 4 april of via de site. Voor meer informatie: www.hetoude-dorp.nl. De teams Spakeloos en Travis' Heroes ontvingen een cheque uit handen van Joost Ammertaan; beide teams ontvangen 1150,- euro voor het goede Bleiswijk/Regio - Joost Ammer- laan van Bakker Ammerlaan heeft een cheque overhandigd aan twee teams die in juni de Alpe d'Huez gaan beklimmen. Zij doen dit in het kader van de actie Alpe d'HuZes, waarbij fietsers, in teamverband of alleen, zes keer de berg op gaan om geld in te zamelen voor KWF kankerbestrijding. Ammerlaan on dersteunt de teams Spakeloos en Travis' Heroes. Bakker Ammerlaan heeft een actie gehouden met een nieuw brood. Voor ieder verkocht brood do neerde het bedrijf 25 cent aan het goede doel: een bijdrage voor de beide fietsteams. kan via de site. Daarnaast heeft Knaap Maatwonin gen een beursactie met een mooi financieel aanbod dat veel voordeel kan opleveren. Wie geïnteresseerd is kan zich inschrijven via de site en maakt kans op vrijkaarten voor de beurs.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 48